З вірою і молитвою: як віруючі Костопільщини відсвяткували Хрещення Господнє

19 січня  православний світ святкує Велике свято – Хрещення Господнє.  В цей день душі людські очищуються і зміцнюється віра в добро. Вода в усіх річках, джерелах і струмках має цілющу силу і дає людям на весь рік здоров’я та енергію, а також захищає від лиха. (більше…)

Працівники служби у справах дітей відвідали родини, які потребують особливої уваги та підтримки з боку держави

 Працівники служби у справах дітей Костопільської райдержадміністрації не залишають поза увагою ті сім’ї, які потребують особливої уваги та підтримки з боку держави, допомоги у вирішенні проблем щодо виховання дітей. (більше…)

Онлайн-аукціон вакансій для військової служби за контрактом

18 січня в Костопільському  районному центрі зайнятості відбувся онлайн-аукціон вакансій, поданих військовими частинами Військово-Морських сил Збройних сил України до Рівненського міського центру зайнятості. Ярмарка відбулась у режимі прямого включення через Skype-зв’язок із Рівненським МЦЗ, під час якого представник ВМС ЗСУ розповів про переваги військової служби, грошове, медичне, житлове та пенсійного забезпечення.

Присутні із числа безробітних мали змогу задати запитання та отримали на них компетентні відповіді.

Учасникам було роздано інформаційні тематичні матеріали, контактні телефони Рівненського обласного військового комісаріату для зв’язку, роз’яснено подальші дії для заключення контракту на військову службу.

 

Дякуємо за подарунок!

Працівники Костопільської районної державної адміністрації  щиро дякують релігійній громаді церкви Євангельських Християн –баптистів за подарунок – настінні календарі.

Бажаємо представникам громади Божої любові, миру на рідній землі, благополуччя, злагоди та добра.

Шановні костопільчани!

Прийміть вітання зі святом Водохреща, Богоявленням Господнім, Святим Йорданом.    

Це не просто християнська традиція, релігійне свято, а й велике таїнство. Божа благодать, яка наповнює змістом життя людей, благословляє на добрі, гарні вчинки, допомагає людям відкрити своє серце для любові.

У цей світлий день бажаємо міцного здоров’я і щасливого довголіття, дитячого сміху в кожну оселю та хліба на кожному столі. Хай  у Ваших домівках назавжди оселяться  мир, радість, добробут, злагода та любов, а Боже благословення повсякчас оберігає Вас та Ваші родини.

Зі світлим і чистим Хрещенням Господнім!

Голова районної державної адміністрації        Олександр Середа

Голова районної ради                    Сергій Ткачук

Про роботу комісії районної державної адміністрації з питань призначення всіх видів соціальних допомог

Комісія районної державної адміністрації з питань призначення всіх видів соціальних допомог (надалі – комісія) є постійно діючим дорадчим органом і утворена Костопільською районною державною адміністрацією. (більше…)

Засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації

16 січня 2018 року у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації під головуванням Оксани Кіптель, заступника голови Костопільської райдержадміністрації. На засіданні заслухано 7 звітів про стан виховання, утримання та розвитку дітей у 7 прийомних сім’ях міста Костополя, Костопільського району та розглянуто питання: (більше…)

Питання «військових» пенсій обговорюється на майданчику РНБО

Питання осучаснення пенсій військовим пенсіонерам наразі є предметом дискусій на майданчику Ради національної безпеки та оборони, і невдовзі остаточні рішення будуть представлені. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. (більше…)

Для участі у ЗНО випускникам необхідно обов’язково мати паспорт громадянина України (ID картку)

Реєстрація учасника для проходження зовнішнього незалежного оцінювання передбачає обов’язкову наявність паспорта громадянина України (ID картку). (більше…)

Президент підписав Закон щодо виключення із українського законодавства та вжитку терміну «інвалід»

Президент Петро Порошенко підписав Закон України № 2249 – VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України», прийнятий Верховною Радою України 19 грудня 2017 року.

Метою  Закону є продовження роботи, розпочатої Урядом на виконання Указу Президента України від 3 грудня 2015 року № 678 «Про активізацію роботи щодо забезпечення прав людей з інвалідністю», щодо виключення із законодавства України та вжитку терміну «інвалід» і заміни його терміном «особа з інвалідністю».

Цим документом вносяться зміни до 37 Законів України, в положеннях яких слова «інвалід», «дитина-інвалід» та «інвалід війни» замінено відповідно словами «особа з інвалідністю», «дитина з інвалідністю» та «особа з інвалідністю внаслідок війни».

Таким чином, Закон приводить норми діючого законодавства у відповідність до положень Конвенції ООН про права осіб з інвалідністю. Крім того, запроваджуючи у вжиток термін «особа з інвалідністю», перш за все, акцент робиться на людині, а не на її інвалідності.