Шановні працівники сільського господарства!

Велика подяка і шана Вам за жертовну працю, самовіддану любов до рідної землі. Хай нелегка щоденна праця приносить добрий результат, задоволення і достаток.

Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання.

Вдячні усім працівникам сільського господарства за дбайливе ставлення до землі, за мудрість, працьовитість та професіоналізм.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, професійних успіхів, натхнення, гарного настрою і людської вдячності.

Нехай завжди врожай перевищує всі найсміливіші сподівання.

Миру, добра та злагоди Вам та Вашим домівкам!

Хай Ваша праця заколоситься щедрою нивою успіху!

З повагою

голова Костопільської райдержадміністрації      Олександр  Середа,

голова Костопільської районної ради          Сергій  Ткачук

Шановні скловиробники району, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята!

В цей день бажаємо скловиробникам району міцного здоров’я, творчої наснаги, виробничих перемог та нових здобутків.

Завдяки Вам, шановні скловиробники, з року в рік примножуються багатовікові традиції цієї галузі. Протягом останніх років скловиробництво нашого району успішно розвивається за рахунок введення нових потужностей, застосування нового  обладнання, впровадження нових сучасних видів скляної продукції та створення додаткових робочих  місць.

Сердечна вдячність Вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу. У цей святковий день бажаю Вам щастя, здоров’я, благополуччя і плідної роботи заради процвітання рідного краю. Нехай добро і щедра доля не обминають Вас і Ваші родини!

Зі святом Вас, шановні скловиробники!

 

З повагою

голова Костопільської райдержадміністрації      Олександр  Середа,

голова Костопільської районної ради          Сергій  Ткачук

 

Парламентський комітет підтримав законопроект щодо реформування районів

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування рекомендував Верховній Раді прийняти за основу Проект Закону «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж» (№6636). Зазначений законопроект необхідний для формування ефективного районного рівня адміністративно-територіального устрою. (більше…)

ПрАТ “Костопільський завод скловиробів” серед лідерів своєї галузі

19 листопада професійне свято відзначають працівники скляної промисловості. На Костопільщині із 14 профільних промислових підприємств цю галузь представляє ПрАТ «Костопільський завод скловиробів». На підприємстві використовується найсучасніше високотехнологічне обладнання і технології, необхідні для високопродуктивного виробництва продукції (скляної пляшки для напоїв, парфумерної пляшки, медичної тари), які відповідають європейським стандартам якості.

Підприємством в цілому за 10 місяців 2017 року  випущено продукції на суму 437,4 млн. грн. За обсягами випуску продукції підприємство займає друге місце серед провідних промислових підприємств району, питома вага у загальнорайонному виробництві становить 23,5 відс. ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» є найбільшим бюджетоутворюючим підприємством району, майже 72 відс. сплачених платежів до місцевих бюджетів залишається в районі.

ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» вийшло в лідери своєї галузі і входить у п’ятірку кращих скляних заводів України та визнане  лідером якості Рівненщини.

Шановні трудівники села та агропромислового комплексу  району !

Щорічно в Україні в третю неділю листопада відзначається свято – День працівників сільського господарства. 

Вітаю Вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Нехай це свято додасть Вам наснаги, оптимізму та життєвої енергії, а Ваша віддана праця і надалі служить на користь України.

Щира подяка усім, хто працює на землі, розвиває тваринництво і творить добро на нашій благодатній землі, фермерам, керівникам і спеціалістам агропідприємств, механізаторам, тваринникам, особистим селянським господарствам.

Завдяки Вашій праці населення нашої держави забезпечується високоякісними продуктами, а в кожній оселі є хліб і до хліба.

Сільськогосподарська галузь дає можливість розвиватись харчовій промисловості, зростає експортний потенціал.

Бажаю Вам і Вашим сім’ям міцного здоров’я, сімейного благополуччя, добробуту та злагоди у кожну оселю.

Хай  щедрою буде Ваша життєва нива, а праця Ваша і надалі сприяє економічному розвиткові України.

 З повагою

начальник відділу агропромислового розвитку

Костопільської райдержадміністрації                         Неля Мартинчук

Шановні студенти!

Щиро вітаємо Вас з Днем студента – святом молодості, творчості, пошуку та відкриттів!
Це свято всіх тих, хто зберігає в душі вогонь новизни та креативності!

Бажаємо Вам з упевненістю йти до нових висот. Нехай навчання дається легко, а попереду чекають хороші перспективи в здобутті професії та особистому житті. Нехай студентські роки принесуть багато радощів, нових цікавих знайомств та міцної дружби. Хай вистачить Вам енергії та знань, щоб здолати перешкоди й стати справжніми господарями життя! Саме від Вас та Ваших вчинків, залежить майбутнє нашого району.
Щиро Вам бажаємо, щоб усі Ваші мрії здійснювалися, нехай у Ваших серцях назавжди збережеться романтика студентських літ, а професіоналізм сягне рівня високих вимог сучасного життя.

Здоров’я Вам, успіхів та активної життєвої позиції.

З повагою

голова Костопільської райдержадміністрації      Олександр  Середа,

голова Костопільської районної ради          Сергій  Ткачук

Поранені на Майдані у Києві отримають статус постраждалих учасників Революції Гідності

Мінсоцполітики розробило зміни до Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” з метою визначення статусу для осіб, які одержали тілесні ушкодження (тяжкі, середньої тяжкості, легкі), що не призвели до інвалідності, під час участі у Революції Гідності.

14 листопада Верховна Рада проголосувала за ці зміни (261 голос – «за»).

«Тим самим ми відновлюємо соціальну справедливість відносно майже тисячі громадян, які отримали поранення під час участі у масових акціях громадського протесту проти режиму Януковича та за євроінтеграцію, що відбулися в Україні з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року. Не маючи ніякого статусу, вони не мали права й на пільги, що передбачені Законом „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” для інвалідів війни та учасників бойових дій. Тому було прийнято рішення щодо визначення абсолютно нової категорії, якій надаватиметься статус «Постраждалий учасник Революції Гідності». Відповідно будуть забезпечені й пільги, дотичні до учасників бойових дій. Порядок надання такого статусу визначатиметься Кабінетом Міністрів», – роз’яснила начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО Мінсоцполітики Олександра Тарасова, коментуючи рішення Парламенту.

Змінами передбачається ще одна нова, але вкрай важлива норма, яка стосується громадян з числа цивільного населення, які стали інвалідами внаслідок поранень чи інших ушкоджень здоров’я, одержаних внаслідок обстрілів та бомбардувань на території, де органи державної влади здійснюють свої повноваження, та у населених пунктах, що розташовані на лінії зіткнення, під час проведення антитерористичної операції. Відтепер такі особи матимуть право на визначення статусу інваліда війни, починаючи з 2014 року, що забезпечить їм належний рівень соціального захисту та гарантії відповідно до чинного законодавства.

Порядок отримання статусу буде оперативно розроблено Мінсоцполітики.

«Є й інші важливі зміни. Наприклад, в законі не було норми про причинний зв’язок захворювання стосовно тих, хто бере участь в АТО. Йшлося виключно про поранення, контузію чи каліцтво. Аби змінити таку ситуацію, були внесені відповідні зміни до статей 7 та 10 Закону», – зазначила Олександра Тарасова.

Нагадаємо, що Закон «Про внесення змін до Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» набере чинності лише після підписання його Президентом України та офіційного опублікування.

Незабутнє свято Дня студента для молоді Костопільської філії Рівненського державного медичного коледжу

Сьогодні, 16 листопада, до Дня студента, що традиційно відзначається 17 листопада, у районному будинку культури відбулися урочисті заходи, організовані педагогічно-студентським колективом  Костопільської філії Рівненського державного медичного коледжу. (більше…)

Перевірено хід виконання ремонтних робіт у Звіздівській, Великолюбаській та Злазненській загальноосвітніх школах

Упродовж 14 – 15 листопада відбулися робочі поїздки начальника відділу освіти райдержадміністрації Наталії Беляновської, начальника відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександра Морозюка, начальника господарської групи відділу освіти Сергія Бобра щодо завершення капітальних ремонтів опорних шкіл району, а саме, Звіздівської ЗОШ, де на даний час завершуються роботи по утепленню фасаду, улаштування цоколю, вимощення навколо приміщення. (більше…)

Народне мистецтво села Маща буде представлено на обласній мистецькій акції

У період з 28 листопада по 12 грудня проходитиме обласна мистецька акція «Мистецтво одного села», де буде представлено експонати всіх видів і напрямків народного мистецтва села Маща Костопільського району. Відкриття акції відбудеться 28 листопада о 13 год. у Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Організаторами заходу є управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації, відділ культури і туризму Костопільської районної державної адміністрації, комунальний заклад «Рівненський обласний центр народної творчості» Рівненської обласної ради, комунальний заклад «Рівненський обласний краєзнавчий музей» Рівненської обласної ради, Мащанська сільська рада.