Компанія Philips навчає лікарів Рівненщини роботі на сучасних УЗД сканерах

Придбання обладнання відбулося в рамках реалізації проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

«Закупівля цього обладнання дозволить покращити якість надання медичних послуг. Адже після встановлення УЗД сканерів мешканцям Рівненщини не доведеться звертатися для проходження обстеження в обласну лікарню. Це вони зможуть зробити в своєму районі чи місті», – розповідає керівник групи впровадження проекту Світового банку на Рівненщині Сергій Рибачок.

1 із 19 сучасних кардіоваскулярних сканерів компанії Philips закуплено для Костопільської центральної районної лікарні.

Закуплені УЗД сканери дозволяють діагностувати не лише серцеві захворювання, але й можуть використовуватись для діагностування цілої низки інших хвороб.

«Для того, аби лікарі функціональної діагностики могли в повній мірі використовувати усі можливості сканерів нами організовано спеціальне 5-ти денне навчання. В рамках якого 32 лікарі з районів області підвищать свою кваліфікацію та отримають відповідні сертифікати від компанії Philips», – резюмував Сергій Рибачок.

Завжди відкриті до співпраці,

Група консультаційної підтримки субпроекту Світового Банку в Рівненській області

Будь-які запитання щодо втілення проекту Світового банку на Рівненщині можна висилати на електронну адресу: media.rivnewb@gmail.com, або на адресу:rivnegus@gmail.com

 

«Мирне небо – щасливе дитинство!» – під таким гаслом вихованці та педагоги Костопільського БШЮ відзначили День миру

Захід розпочався зі святкових привітань, які прозвучали з вуст вихованців студії, ведучих Деркач Наталії, Прокопенко Анни, Демчук Маргарити, лейтмотивом яких була саме ідея миру. Після дитячих віршів солісти вокального ансамблю «Кольорові сни» та фольклорного гурту «Ладовиця» порадували глядачів зворушливими патріотичними піснями: «Мир без війни», «Ми за волю, ми за мир!». (більше…)

Усиновлення – це любов назавжди

28 вересня 2018 року проходитиме Всеукраїнська акція-флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди», спрямованої на привернення уваги до дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, подолання стереотипів та інформування громадян про маленьких українців різного віку, їх братиків та сестричок, які виховуються в інтернатних закладах і очікують на усиновлення.

Костопільська райдержадміністрація просить долучитися представників закладів, установ, громадських та благодійних організацій, усиновлювачів, опікунів та піклувальників, прийомних батьків до проведення  акції флешмобу у місті Костополі.

Час проведення: 14.30.

Місце проведення: майдан Грушевського  міста Костополя.

Учасники флешмобу можуть прийти з повітряними кульками та  плакатами і малюнками на теми: «30 вересня – День усиновлення», «Усиновлення – це любов назавжди», «Моя сім’я – моя фортеця» тощо.

 

Олександр Середа: опіка української сім’ї у пріоритеті держави

24 вересня 2018 року в Костопільський район відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 20 червня 2018 року № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової допомоги «пакунок малюка» доставлено  23 бейбі-бокси.

Цього року українські сім’ї при народженні дитини отримають набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених.

Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок містить інформаційні матеріали, які допоможуть батькам у догляді за дитиною.

Олександр Середа, голова Костопільської районної державної адміністрації разом з Оксаною Кіптель, заступником голови райдержадміністрації, Олександром Власюком, заступником начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, відвідали 2 сім’ї, в яких народилися діти.

IMG_20180924_164501

IMG_20180924_164620

IMG_20180924_164637

Очільник району привітав породілей із народженням дитини, побажав міцного здоров’я та наголосив, що у полі зору районної влади соціальний захист прав та законних інтересів дітей завжди був і залишається в пріоритеті.   

IMG_20180924_170314

У Костопільській райдержадміністрації обговорено питання щодо здійснення соціального патронажу

24 вересня 2018 року під керівництвом першого заступника голови Костопільської районної державної адміністрації Олександра Коваля, за участі керівників відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації та територіальних органів міністерств відбулося засідання спостережної комісії при Костопільській райдержадміністрації.

У ході засідання розглянуто  питання щодо здійснення соціального патронажу трьох осіб, які звільняються із місць позбавлення волі, та однієї-достроково звільненої особи.

За наслідками розглянутого питання прийнято відповідне рішення.

Відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації

24 вересня 2018 року під керівництвом голови Костопільської районної державної адміністрації Олександра Середи, за участі начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніни Марчук, начальника відділу пільг та соціального обслуговування інвалідів управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ярослави Різник, начальника фінансового управління  райдержадміністрації Ірини Валюченко та голови Костопільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Михайла Пацурківського відбулося засідання комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та осіб з інвалідністю про виплату грошової компенсації.

У ході засіданні комісії розглянуто  питання щодо розподілу коштів субвенції з місцевого бюджету на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих учасників бойових дій на території інших держав, визначених у абзаці першому пункту І статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», для осіб з інвалідністю І-ІІ групи з числа учасників бойових дій на території інших держав, які стали інвалідами  внаслідок поранення, контузії, каліцтва або захворювання, пов’язаних з перебуванням у цих державах, визначених пунктом 7 частини другої статті 7 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та які потребують поліпшення житлових умов за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на 2018 рік.

За наслідками розглянутого питання прийнято відповідне рішення: виділити одній особі з інвалідністю ІІ групи, яка брала участь у бойових діях на території інших держав.