Педагоги Костопільщини продемонстрували сценічну культуру та вокальні таланти

21 вересня пройшов районний конкурс вокальних та вокально- інструментальних ансамблів працівників закладів освіти, який проводився районною радою Профспілки працівників освіти і науки України спільно з відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації із метою виявлення і підтримки талановитих освітян, розвиток та популяризація їх обдарованості.

З вітальним словом до учасників дійства звернулася заступник голови Костопільської районної державної адміністрації Оксана Кіптель, яка зазначила, що освітяни Костопільщини є як майстрами педагогічної справи, так і  креативними, творчими, талановитими особистостями.

21687423_145433239403560_5037472240625484253_nУ конкурсі-огляді взяли  участь творчі колективи із 26 навчальних закладів району. У залі панувала атмосфера патріотизму, любові до української пісні та поваги до народних традицій.

Компетентне журі оцінювало виступи учасників відповідно до критеріїв: рівень виконавської майстерності, емоційність виступу, сценічну культуру та виконавський стиль.

У номінації «Вокальні ансамблі» перемогу здобули:

І місце – НВК «Школа І ступеня – гімназія ім. Т.Г.Шевченка»

ІІ місце – Малолюбаська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Мирненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Злазненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Мащанська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

У номінації «Вокально-інструментальні ансамблі»:

І місце -Костопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4

ІІ місце – Гутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

ІІІ місце – Борщівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Конкурс засвідчив, що педагоги району вміло володіють музичними інструментами, засобами вокального мистецтва, є артистичними та талановитими.

Право осіб похилого віку на соціальний захист

Згідно зі ст. 23 Хартії право осіб похилого віку на соціальний захист має гарантуватися зобов’язаннями Сторін, самостійно або у співробітництві з громадськими чи приватними організаціями, вживати відповідних заходів або заохочувати відповідні заходи, зокрема для надання особам похилого віку можливості якомога довше залишатися повноцінними членами суспільства, шляхом забезпечення достатніх ресурсів, які б давали їм змогу жити на задовільному рівні та брати активну участь у суспільному, соціальному і культурному житті; забезпечення інформації про послуги і програми, які є для осіб похилого віку, а також про можливості їх використання такими особами; надання таким особам можливості вільно обирати спосіб свого життя і незалежно жити у знайомому для них оточенні так довго, як вони забажають і зможуть, шляхом забезпечення житла, пристосованого до їхніх потреб і стану здоров’я, або шляхом надання належної допомоги для реконструкції їхнього житла; забезпечення медичного обслуговування та послуг, яких вимагає їхній стан здоров’я; забезпечення особам похилого віку, які проживають у будинках для престарілих, гарантії надання відповідної допомоги з повагою до їхнього особистого життя і гарантій участі у прийнятті рішень, що стосуються умов життя у їхньому будинку для престарілих.

Нині в Україні частка осіб у віці 60 років і старше в загальній чисельності населення становить 21,4 % і є однією з найвищих у світі.

Закон України “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні” від 16 грудня 1993 р. № 3721-ХИ визначає основні засади державної політики щодо ветеранів праці, інших громадян похилого віку і спрямований на формування в суспільстві гуманного, шанобливого ставлення до них і забезпечення їх активного довголіття. Закон гарантує ветеранам праці та громадянам похилого віку рівні з іншими громадянами можливості в економічній, соціальній, політичній сферах, сприятливі умови для повноцінного способу життя. Громадянами похилого віку визнаються: чоловіки у віці 60 і жінки у віці 55 років і старші, а також особи, яким до досягнення загального пенсійного віку залишилося не більше півтора року. Держава гарантує кожному ветерану праці та громадянину похилого віку належний рівень життя, задоволення різноманітних життєвих потреб, надання різних видів допомоги шляхом: реалізації права на працю відповідно до професійної підготовки, трудових навичок і з урахуванням стану здоров’я; забезпечення пенсіями і допомогою; надання житла; створення умов для підтримання здоров’я і активного довголіття відповідно до сучасних досягнень науки; організації соціально-побутового обслуговування, розвитку мережі матеріально-технічної бази для стаціонарних закладів і надомних форм обслуговування громадян похилого віку, а також підготовки відповідних спеціалістів. Кабінет Міністрів України, місцеві органи державної виконавчої влади і місцевого та регіонального самоврядування зобов’язані розробляти і здійснювати цільові державні галузеві та регіональні програми соціального захисту громадян похилого віку.

Законодавством України встановлюється необхідний рівень гарантій прав громадян похилого віку в усіх сферах життя суспільства. Законодавствостом передбачено, якщо міжнародним договором або угодою України встановлено більш високі вимоги щодо гарантій соціального захисту ветеранів праці та громадян похилого віку, ніж ті, які передбачено законодавством України, то застосовуються правила міжнародного договору або угоди.

Громадяни похилого віку користуються всіма соціально-економічними і особистими правами і свободами, закріпленими Конституцією України, іншими законодавчими актами. Дискримінація громадян похилого віку в галузі праці, охорони здоров’я, соціального забезпечення, користування житлом та в інших сферах забороняється, а посадові особи, які порушують ці гарантії, притягаються до відповідальності згідно з чинним законодавством. Громадяни похилого віку мають право на працю нарівні з іншими громадянами, яке додатково гарантується державними програмами зайнятості населення. Забороняється відмова у прийнятті на роботу і звільнення працівника за ініціативою власника або уповноваженого ним органу з мотивів досягнення пенсійного віку. Відповідно до положень цього Закону були внесені зміни до ст. 40 Кодексу законів України про працю і скасовано п. 1-1, який передбачав таку підставу для розірвання трудового договору, як досягнення працівником пенсійного віку.

Громадяни похилого віку мають право на матеріальне забезпечення згідно з чинним законодавством. Це право гарантується виплатою пенсій, соціальних допомог у грошовому та натуральному вигляді, наданням соціальних послуг. Наказом Міністерства праці та соціальної політики України від 29 грудня 2001 р. № 549 затверджено Типове положення про будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів, геріатричний пансіонат, пансіонат для ветеранів війни і праці. До будинку-інтернату на державне утримання приймаються особи похилого віку, які досягли пенсійного віку, та інваліди першої і другої груп, старші за 18 років, які за станом здоров’я потребують стороннього догляду, побутового обслуговування, медичної допомоги, яким згідно з медичним висновком не протипоказане перебування у будинку-інтернаті та які не мають працездатних родичів, зобов’язаних їх утримувати за законом. На позачергове влаштування до будинку-інтернату мають право ветерани

війни та особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи і віднесені до категорій 1—3 згідно із Законом України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Переважне право на влаштування до будинку-інтернату мають ветерани згідно із Законом України “Про основні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні”, члени сімей загиблих військовослужбовців. Як виняток, до будинку-інтернату можуть прийматися особи похилого віку та інваліди, які мають працездатних дітей або родичів, зобов’язаних відповідно до чинного законодавства їх утримувати, якщо вони з об’єктивних причин не можуть цього робити.

Основним завданням будинку-інтернату є забезпечення належних умов для проживання, соціально-побутового обслуговування, надання медичної допомоги громадянам похилого віку та інвалідам, які потребують стороннього догляду і допомоги. Мешканці будинку-інтернату забезпечуються відповідно до встановлених норм: житлом, одягом, взуттям, постільною білизною, м’яким і твердим інвентарем та столовим посудом; раціональним чотириразовим харчуванням, у тому числі дієтичним, з урахуванням віку і стану здоров’я осіб, що проживають у будинку-інтернаті, в межах натуральних норм харчування (проміжки часу між прийманням їжі не повинні бути більші ніж чотири години, останнє приймання їжі організовується за дві години до сну); цілодобовим медичним обслуговуванням, консультативною допомогою, стаціонарним лікуванням на базі закріплених лікувально-профілактичних закладів охорони здоров’я; слуховими апаратами, окулярами, протезно-ортопедичними виробами, зубним протезуванням, спеціальними засобами пересування (крім моторизованих), медикаментами та життєво необхідними ліками відповідно до медичного висновку; комунально-побутовим обслуговуванням (опалення, освітлення, радіофікація, тепло-, водопостачання тощо); організацією культурно-масової та оздоровчо-спортивної роботи з урахуванням стану здоров’я і віку мешканців будинку-інтернату; умовами, що сприяють адаптації громадян похилого віку, ветеранів війни, праці та інвалідів у новому середовищі.

Вшануймо ветеранів та людей похилого віку

Повага до старших поколінь є одним з основних принципів будь-якої розвиненої та цивілізованої держави. Тож знаменно 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Рішення про щорічне відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».  Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004 1 жовтня Україна відзначає і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині – понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. До 2050 року число їх у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб.

За даними Держкомстату України, кожен 5 мешканець – це особа похилого віку, шоста їх частина самотні люди. Половині із самотніх людей потрібна допомога в повсякденному житті, особливо сьогодні, коли для багатьох пенсіонерів основним джерелом існування є пенсія, розмір якої не забезпечує нормального життя. Понад  80% з них вимушені існувати нижче «межі бідності», отримуючи пенсії менше 915 тис.грн., що аж ніяк не може забезпечити достойної якості життя.

Багато літніх людей в Україні страждають від незадовільних житлових умов. Однією з найболючих проблем, що безпосередньо торкається всіх без винятку людей похилого віку, є недоступність адекватного медичного обслуговування. Всупереч конституційним нормам безоплатність лікарської допомоги лишилась фактично на папері. Ціни на ліки стають практично недоступними для людей з низькими доходами,  якими є переважна більшість пенсіонерів.

Демографічна ситуація, при якій населення планети старіє швидше, ніж молодіє, турбує міжнародну спільноту. ООН неодноразово розглядала цю проблему. Щоб тримати її під постійною увагою, Генеральна Асамблея ООН 14 грудня 1990 року постановила відзначати 1-го жовтня Міжнародний день осіб похилого віку. У цей день світ говорить про проведені активні дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них прийнятних умов життя, про невирішене у цій сфері.

Надто важливою, на думку ООН, є потреба більш активного використання виробничого і творчого потенціалу тих, кому за 60. Завдяки цьому суспільство дає можливість особам пенсійного віку подолати складну психологічну межу старості, поставитися до неї як до особливого періоду життя, бути корисними і потрібними. Окрім того, працюючі пенсіонери, як платники податків, зменшують тягар соціальних витрат, що через низьку народжуваність все важчає на плечах молодших поколінь.

Ми мало замислюємося над тим, хто ж такі “особи похилого віку”, чим маємо завдячувати їм. Передусім, це люди, які піднялися на найвищі вершини життя, з яких воно бачиться більш реальним, без оман. Їхнє найбільше багатство – досвід, знання, вміння, мудрість. Але найголовніше, що це покоління тих, хто на фронті чи в тилу, вистояли і зробили найбільший внесок у розгром гітлерівського фашизму. Цього не маємо забувати.

Бажаємо всім ветеранам України міцного здоров’я, добра, радості, довголіття, миру та злагоди у ваших душах. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові.

Це люди, найбільше багатство яких – досвід, знання, уміння, мудрість. Нинішні «літні люди» є останніми носіями класичної культури межі ХІХ-ХХ століть, того часу, в якому понад усе були честь, вихованість, толерантність – ті духовні якості, завдяки яким вони гідно пройшли крізь всі жахи тоталітаризму, голодоморів, репресій та війн.

Життя швидкоплинне, і з кожним роком Ваша війна все далі йде в історію. І з кожним роком ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів – живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну, за рідний край.

Великий подвиг захисників і визволителів нашої держави назавжди збережеться в пам’яті українського народу. Кожен із нас береже в душі щиру гордість за батьків і дідів, які захищали країну, глибоку вдячність тим, хто вистояв і переміг у війні, хто віддав своє життя в ім’я миру і спокою, не доживши до сьогоднішніх днів. Ми схиляємось перед доблесними ветеранами. Ми в неоплатному боргу перед Вашими незгасаючими подвигами

За неповний 2017 рік ОСББ залучили вдвічі більше коштів на енергоефективність за програмою «теплих кредитів» ніж за весь 2016 рік

За 8,5 місяців поточного року ОСББ та ЖБК взяли в державних банках 560 «теплих кредитів» на суму 120 млн гривень. Це у 2 рази більше ніж за весь 2016 рік, коли ОСББ отримали 435 кредитів на суму 61 млн гривень. (більше…)

До уваги громадян! Поряд із грибами можуть “рости” міни і снаряди

19 вересня 2017 року до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення вибухонебезпечного предмету часів  другої світової війни (мінометна міна калібру 82 мм) у лісовому масиві поблизу автодороги Городище-Рівне-Старокостянтинів 127 км. + 500 м.  Відразу ж було організовано охорону місця знахідки РВ НП в Костопільському районі.

Наступного дня на місці небезпечної знахідки працювала група піротехнічних робіт АРЗ СП ГУ ДСНС України у Рівненській області для знешкодження  виявленого вибухового предмету.

Під час обстеження території виявлено ще 42 вибухонебезпечних предмети, частину яких було знешкоджено. Сьогодні пошукові роботи тривають.

 Водночас, 20 вересня 2017 року поступило ще  повідомлення  про виявлення двох вибухонебезпечних предметів  (танковий снаряд калібру 125 мм та артилерійський снаряд калібру 76 мм ) в урочищі Дерманка.

 Піротехнічна група буде продовжувати обстеження лісового масиву і надалі.

Шановні громадяни !

Знайдені боєприпаси (або предмети, що схожі на них) повинні бути знешкоджені тільки спеціалістами.

Про знахідку вибухонебезпечного предмету потрібно терміново повідомити місцеві органи державної влади.

При знаходженні вибухонебезпечних предметів категорично забороняється:

  • брати їх до рук, наносити по ним удари, робити спроби розібрати вибухонебезпечний предмет;

  • переносити або перекочувати з місця на місце;

  • кидати їх у вогнище або розводити над ними полум’я;

  • збирати та здавати їх як металобрухт.

Ваші дії після виявлення вибухонебезпечного предмету:

  • Зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця. Ні в якому разі не чіпайте підозрілий предмет.

  • Організуйте охорону небезпечного місця.

  • Не допускайте сторонніх осіб до небезпечного предмету, доки не прибули спеціалісти.

ПАМ’ЯТАЙТЕ, ЩО В КОЖНІЙ АВІАБОМБІ, СНАРЯДІ, МІНІ, ГРАНАТІ, БУДЬ-ЯКОМУ БОЄПРИПАСІ СХОВАНА СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА ДЛЯ ЛЮДИНИ !

Субсидія на індивідуальне опалення призначатиметься з 16 жовтня до 15 квітня, а для централізованого – термін визначатиметься мером міста

Для родини, яка використовує централізоване опалення, субсидія у жовтні та квітні нараховувалася відповідно до рішень органу місцевого самоврядування залежно від погодних умов подачі теплоносія. Тому, для таких сімей опалювальний період,  починався, скажімо, 12 жовтня й завершувався 7 квітня. Відповідно й здійснювалося нарахування субсидії. (більше…)

Про зміни до районного бюджету на 2017 рік

15 вересня 2017 року відбулося пленарне засідання дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, на якому розглядали зміни до районного бюджету на 2017 рік .

З доповіді начальника фінансового управління Ірини Валюченко прозвучала інформація, що для бюджету Костопільського району з державного бюджету розпорядженнями  Кабінету Міністрів України, рішенням сесії Рівненської обласної ради  та іншими чинними нормативно-правовими актами затверджені:

– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), вивезення побутового сміття та рідких нечистот на суму 20938,0 тис. грн.;

– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань на суму 416,4 тис. грн.;

– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами на суму 5,4 тис.грн.;

– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження на суму 7,3 тис. грн.;

– іншої субвенції районному бюджету з Мирненського сільського бюджету на придбання матеріалів для ремонту пічного опалення у двох навчальних кабінетах Данчимістської ЗОШ І – ІІ ступенів на суму 10,0 тис. грн.;

– іншої субвенції районному бюджету з Звіздівського сільського бюджету  для проведення поточного ремонту (облаштування внутрішніх туалетів) в опорному закладі Звіздівської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів на суму 10,0 тис. грн.;

– субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на суму 2882,0 тис.грн.;

– іншої субвенції районному бюджету з обласного бюджету на виконання обласної програми енергоефективності на 2017 рік на суму 451,783 тис. грн.;

– іншої субвенції районному бюджету з обласного бюджету на виконання програми економічного та соціального розвитку Рівненської області на 2017 рік (проведення щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад області) на суму 200,0 тис.грн.;

– іншої субвенції районному бюджету з Малолюбашанського сільського бюджету на співфінансування будівництва дитячого садка в с.Борщівка, вул.Кузнєцова, 5-А Костопільського району Рівненської області на суму 300,0 тис.грн.

– зменшена субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом “гроші ходять за дитиною”, оплату послуг із здійснення патронату над дитиною на виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя на суму 65,0 тис.грн.

За 7 місяців 2017 року виконання районного бюджету забезпечено на  105,7 відсотка, при плані 36174,1 тис.грн. надійшло 38244,3 тис.грн., перевиконання власних доходів становить 2070,2 тис.грн.

У  рішенні збільшені видатки районного бюджету за рахунок перевиконання власних доходів на загальну суму 1285,8  тис.грн., з них на реалізацію програм, які фінансуються з районного бюджету- 488,1 тис.грн., на поточні та капітальні видатки установ та закладів освіти- 433,2 тис.грн. (харчування дітей пільгових категорій – 249,7 тис.грн., придбання парт та стільців для початкових класів загальноосвітніх шкіл району- 49,9 тис.грн. та інші видатки), поточні видатки закладів охорони здоров”я- 173,1 тис.грн. (з них на придбання рентгенівської трубки для Костопільської районної центральної лікарні – 150,0 тис.грн., зубопротезування для учасників АТО- 10,0 тис.грн.), поточні видатки установ культури- 27,8 тис.грн. та районної ради- 58,0 тис.грн., іншу субвенцію обласному бюджету для Рівненського обласного центру комплексної реабілітації інвалідів – 45,6 тис.грн. та на компенсаційні виплати фізичним особам – 60,0 тис.грн.

Кошти, які надійшли на спецрахунок районного бюджету від продажу приміщення  комунального підприємства ,,Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро”, у сумі 1144,4 тис.грн. затверджені на придбання житла для медичних працівників Костопільського районного центру первинної медичної допомоги у сумі – 572,2 тис.грн. та Костопільської центральної районної лікарні –  572,2 тис.грн.

Внесені зміни до обсягів міжбюджетних трансфертів та здійснений розподіл між місцевими бюджетами :

по загальному фонду:

-субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на капітальний ремонт дорожнього покриття частини вул.Островського в м.Костопіль на суму 297,0 тис. грн.;

-субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів соціально-економічної компенсації ризику населення, яке проживає на території зони спостереження, в тому числі: на поточний ремонт дорожнього покриття від вулиці Шевченка будинок № 23 до перехрестя з вулицею Господарською в с.Гута Костопільського району Рівненської області в сумі 15,2 тис. грн. та закупівля для ФАПів с.Осова та с.Гута Костопільського району препаратів стабільного йоду для непрацюючого населення (калій йодид) в сумі 7,3 тис. грн.;

-іншої субвенції з районного бюджету обласному бюджету на обслуговування осіб з обмеженими фізичними можливостями для Рівненського обласного центру комплексної реабілітації інвалідів у сумі 45,6 тис.грн.;

-іншої субвенції з районного бюджету Малостидинському сільському бюджету на виконання програми соціального та економічного розвитку Костопільського району на 2017 рік на поточний ремонт пам”ятника на місці постою Головного командування УПА в урочищі Гутвин у сумі 10,0 тис.грн.;

-іншої субвенції з районного бюджету на виконання програми організації громадських робіт у сільській місцевості на 2017-2018 роки у сумі 5,0 тис. грн.;

по спеціальному фонду:

-субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій на загальну суму 2882,0 тис. грн., в тому числі: на капітальний ремонт приміщення (утеплення стін та ремонт даху) Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 в м.Костопіль по вул.Чубинського, 6 в сумі 1085,0 тис. грн., капітальний ремонт дорожнього покриття частини вулиці Островського в м.Костопіль в сумі 297,0 тис.грн., реконструкцію трибун та бігових доріжок стадіону “Колос” Костопільської ДЮСШ в м.Костопіль, провулок Артилерійський, № 7 (коригування) в сумі 100,0 тис. грн. та нерозподілений залишок по загальноосвітніх школах району у сумі 1400,0 тис.грн.;

-іншої субвенції на виконання обласної програми енергоефективності на 2017 рік у сумі 451,783 тис. грн.;

-іншої субвенції на проведення щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад області на суму 245,0 тис.грн., в тому числі: реконструкція вуличного освітлення в с.Підлужне, Костопільського району, Рівненської області у сумі 115,0 тис.грн. (з них: за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету – 100,0 тис. грн.), реконструкція вуличного освітлення в с.Яполоть Костопільського району Рівненської області у сумі 130,0 тис.грн. (з них: за рахунок іншої субвенції з обласного бюджету – 100,0 тис.грн.);

-іншої субвенції з районного бюджету міському бюджету на виконання районної комплексної програми профілактики злочинності на 2016 – 2020 роки (виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво системи відеоспостереження та оптоволоконної мережі в м.Костопіль) на суму 17,0 тис.грн.;

-іншої субвенції з районного бюджету обласному бюджету на співфінансування будівництва дитячого садка в с.Борщівка, вул.Кузнєцова, 5-А Костопільського району Рівненської області на суму 300,0 тис. грн.

 

Учасників семінару ознайомили із змінами у порядку надання житлових субсидій

20 вересня  в управлінні праці та соціального захисту населення Костопільської райдержадміністрації  під головуванням Оксани Кіптель, заступника голови  райдержадміністрації відбувся семінар-нарада з питань змін у порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, а також йшлося  про ряд робочих аспектів  щодо надання житлових субсидій УПСЗН.

Окрім працівників УПСЗН під керівництвом Ніни Марчук, начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, у робочому семінарі взяли участь представники житлово-експлуатаційних організацій, житлово-будівельних (житлових) кооперативів, об’єднань співвласників  багатоквартирного будинку та організацій, що надають житлово-комунальні послуги.

Щодо змін у порядку надання житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, які вступили в дію з 19 серпня 2017 року, 20.09.2017 4детально інформувала заступник начальника управління – начальник відділу соціальних виплат та трудових відносин Наталія Кондратюк. Зокрема, вона зазначила, що з 19 серпня цього року постановою Кабінету Міністрів України від 18.08.2017  № 609 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» внесено зміни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (із змінами).

Наталія В’ячеславівна  акцентувала увагу присутніх на таких змінах у порядку надання житлових субсидій.

 Субсидія не може призначатися одночасно за місцем реєстрації особи та місцем її фактичного проживання.

– У разі смерті особи, якій було призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, надання субсидії не припиняється до закінчення строку її призначення за умови, що у житловому приміщенні (будинку) зареєстровані інші особи, яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги.

– У разі смерті особи, якій було призначено субсидію на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, така субсидія виплачується одній з осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи.

– У разі коли в житлових приміщеннях (будинках) зареєстровані неповнолітні діти, які залишилися без батьківської опіки (піклування), або недієздатні особи працездатного віку, над якими встановлено опіку, субсидія призначається за заявою опікуна (піклувальника) і розраховується виходячи з розміру пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших видів пенсії і соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей та недієздатних осіб. Розміри пенсії у зв’язку з втратою годувальника та інших видів пенсії і соціальних виплат, які отримує опікун (піклувальник) на підопічних дітей і недієздатних осіб, не враховуються до сукупного доходу опікуна (піклувальника) у разі його звернення за призначенням субсидії за місцем реєстрації.

Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб, які зареєстровані у житловому приміщенні і яким нараховується плата за житлово-комунальні послуги, за два квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива – виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік.

Розрахунок субсидії на опалювальний сезон у жовтні здійснюється на підставі доходів за перший – другий квартали поточного року.

У разі коли на час звернення за призначенням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг особа є непрацюючим пенсіонером, який декларує відсутність в останньому місяці періоду, за який враховуються доходи, інших доходів, крім пенсії, до її середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за такий місяць.

Після закінчення строку отримання субсидії структурні підрозділи з питань соціального захисту населення самостійно здійснюють розрахунок субсидії на наступний період для домогосподарств, які отримували субсидію у попередньому періоді (крім орендарів житлового приміщення, осіб, яким субсидія була призначена за зареєстрованим місцем перебування, та осіб, які звертаються за субсидією на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива). Для цього структурні підрозділи з питань соціального захисту населення збирають необхідну інформацію у порядку, передбаченому пунктом 13 цього Положення, без звернення громадян і протягом десяти днів після отримання зазначеної інформації приймають рішення про призначення (непризначення) субсидії та інформують про прийняте рішення громадян. У разі отримання інформації про прострочену понад два місяці заборгованість з оплати послуг, загальна сума якої перевищує двадцять неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, субсидія на наступний строк не призначається, про що структурний підрозділ з питань соціального захисту населення інформує особу. Якщо протягом двох місяців з дати інформування про непризначення субсидії на наступний строк громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору. Зазначений строк може бути продовжений на підставі рішення районної, районної у містах Києві і Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її створення) ради або комісії, яка ними утворюється, за наявності поважних причин.

Громадянин,  якому призначено субсидію, зобов’язаний протягом місяця  поінформувати  структурний  підрозділ з питань соціального захисту  населення  про  зміну  складу  зареєстрованих у житловому приміщенні  (будинку)  осіб  (орендар  –  про  осіб,  які фактично проживають),   їх   соціального   статусу,   переліку  отримуваних житлово-комунальних   послуг,   умов  їх  надання,  підприємств  – виробників/виконавців   житлово-комунальних   послуг,   закінчення строку  реєстрації  місця  перебування, купівлю товарів або оплату послуг, передбачених підпунктом 5 пункту 5 цього Положення, шляхом подання відповідних документів. У разі зміни складу зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб подаються також нові заява і декларація.

У разі смерті особи, якій було призначено субсидію для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, частина невикористаної суми субсидії виплачується одній із осіб, з урахуванням яких було призначено субсидію, за заявою такої особи.

Також під час навчальної наради Олександр Белеля, головний спеціаліст відділу бухобліку та фінансової звітності розповів присутнім про особливості роботи з програмним забезпеченням ПК «Житлові субсидії».

Про проведення розрахунків за надані житлові субсидії поділилась інформацією начальник відділу бухобліку та фінансової звітності Валентина Тищук.

Після обговорення учасниками семінару перспективних напрямів подальшої діяльності,  Ніна Марчук, начальник УПСЗН підсумувала його роботу, наголосивши на важливості проведення подібних заходів, що мають як інформативну так і навчальну складову, забезпечують подальшу ефективну співпрацю структур, дотичних до сфери соціального захисту населення.

                                    

 

 

Техногенно-екологічна безпека – у полі зору районного керівництва та відповідальних осіб

20 вересня 2017 року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, першого заступника голови комісії  Олександра Коваля  в малій залі райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Костопільського району під час якого розглянуто такі питання: (більше…)

На ГРС «Костопіль» цьогоріч вестимуться лише профілактичні роботи

19 вересня під головуванням Олександра Середи, голови Костопільської райдержадміністрації відбулося засідання робочої групи щодо вирішення питання із припинення газопостачання ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» на час проведення ремонтно-профілактичних робіт на ГРС «Костопіль».

В обговоренні робочих питань взяли участь перший заступник голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль, начальник відділу житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації  Олександр Морозюк, голова правління ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» Сергій Кучерук, керівники та головні інженери ПрАТ «Костопільський завод скловиробів», ПАТ «Рівнегаз» Костопільського відділення, Рівненського ЛВУМГ філії УМГ «ЛЬВІВТРАНСГАЗ».

Олександр Середа, голова райдержадміністрації у розмові за круглим столом акцентував увагу присутніх на тому, що діяльність ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» має велике соціально-економічне значення в життєдіяльності всього району і вирішення питання щодо прокладання тимчасового газопроводу на період зупинки ГРС «Костопіль» потребує концентрації спільних зусиль ПрАТ «КЗС», ПАТ «Рівнегаз» та Рівненського ЛВУМГ філії УМГ «ЛЬВІВТРАНСГАЗ».

За результатами робочої наради вирішено, що керівники  ПАТ «Рівнегаз» та Рівненського ЛВУМГ нададуть розрахунки потрібного перерізу та матеріалу труб для монтажу тимчасового резервного газопроводу на час проведення ремонтних робіт, розглянуть можливість перенесення робіт із проведення ревізії запірної та регулюючої арматури на 2018 рік. У поточному році учасники засідання запланували провести лише профілактичні роботи на ГРС «Костопіль». Також Костопільська райдержадміністрація в особі її керівника Олександра Середи спільно з керівництвом правління ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» має звернутися до Рівненського ЛВУМГ з приводу розроблення проектно-кошторисної документації на будівництво постійного резервного газопроводу для забезпечення безперебійної подачі газу при проведенні профілактичних робіт на ГРС «Костопіль».