Шановні представники та ветерани рятувальних професій!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня рятівника України.

Цей день є приводом подякувати Вам за сумлінне виконання службового обов’язку та вклонитися пам’яті героїв, які віддали своє життя заради порятунку інших.
Відзначення Дня рятівника на державному рівні є визнанням неоціненного внеску представників рятувальних професій у справу захисту майбутнього нашої держави, її спокою та примноження національного надбання.
Утверджуючи добро і милосердя, Ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на Вас завдання. Щороку це підтверджується зростаючою довірою населення до співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Завдання молодого покоління рятувальників – бути гідними славних набутків та традицій ветеранів.
Дякуємо кожному з Вас за віддану службу. Міцного здоров’я Вам, злагоди, миру та добробуту у Ваших оселях!

Із повагою

в.о.голови Костопільської

районної державної адміністрації                                           Олександр Коваль,

голова Костопільської районної ради                                     Сергій Ткачук.

 

 

Чергова перемога костопільчанина Валерія Нестеренка

13-15 вересня 2019 року в м.Ужгород проходив відкритий чемпіонат України з плавання у категорії «Мастерс» в рамках фестивалю водних видів спорту «CARPATHIAN AQUATICS CUP».

У змаганнях брав участь наш земляк, костопільчанин Валерій Нестеренко.

На дистанціях 100 м та 800 м вільним стилем серед чоловіків в категорії 70-74 роки посів 2 місце.

На дистанції 50 м вільним стилем посів 4 місце та 50 м на спині – 5 місце.

Вітаємо Валерія Михайловича та бажаємо подальших перемог!

На Рівненщині запрацювала «гаряча лінія» щодо незаконних АЗС

Рівненська ОДА запустила «гарячу лінію» 0-800-500-078, на яку кожен небайдужий мешканець області може повідомити про функціонування нелегальних автозаправок у своєму населеному пункті.

На сьогодні збитки від незаконної торгівлі нафтопродуктами в Рівненській  області оцінюються в 200 мільйонів гривень на рік, в тому числі від несплати податків втрачають і місцевих бюджети – 84 млн. грн.

Це співмірно розміру коштів, які виділяються області на реалізацію інвестиційних проектів з Державного фонду регіонального розвитку.  Або втричі більше субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

«Мільйони гривень замість того, аби йти на реконструкцію шкіл, садочків, лікарень області, будівництво спорткомплексів та доріг, сьогодні осідають у кишенях недобросовісних «ділків». Моя позиція однозначна: ці гроші мають витрачатися на потреби всіх мешканців Рівненщини. Тому одним з перших завдань на посаді керівника області я визначив боротьбу із незаконними АЗС. Хочуть працювати – нехай роблять це офіційно, платять податки. Кого не влаштовують такі правила – будемо їх закривати», – підкреслив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль (на фото).

Він також закликав громадян повідомляти на «гарячу лінію» місця розташування незаконних АЗС.

«Легалізуємо тіньові автозаправки області – міста й райони Рівненщини отримуватимуть більші надходження, зможуть витрачати ці кошти для покращення життя своїх мешканців. Ми багато говоримо про зміни – давайте почнемо змінюватися самі. Оберемо не дешевше на кілька гривень пальне на «тіньових» заправках, а, до прикладу, кращі школи для наших дітей як наслідок легалізації незаконних АЗС. Тож долучайтеся до цього процесу, повідомляйте про розташування таких заправок на «гарячу лінію». Легалізуємо їх разом!», – наголосив очільник області.  

Повідомити про розташування незаконних автозаправних станцій можна за телефоном «гарячої лінії» Рівненської облдержадміністрації 0-800-500-078 та на адресу електронної пошти 400800@ukr.net.

УВАГА!УВАГА!УВАГА!

Запрошуємо костопільчан та гостей міста приєднатися до акції «З турботою про здоров’я» з нагоди Дня  безпеки пацієнтів.

У рамках проведення заходу Ви зможете виміряти АТ (артеріальний тиск), вагу, окружність талії, а студенти Костопільського медичного коледжу продемонструють техніки надання першої невідкладної медичної допомоги.

Місце проведення: площа Шевченка

Час проведення: 10.00год.-11.30год.

ДОВІДКОВО: Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким запроваджується відзначення Дня безпеки пацієнтів.

Згідно з Указом Президента № 648/2019 від 4 вересня 2019 року, День безпеки пацієнтів проводитиметься щорічно 17 вересня.

У документі зазначається, що рішення було ухвалене, «визнаючи забезпечення безпеки пацієнтів одним із важливих елементів надання якісної медичної допомоги та підтримуючи рішення 72-ї сесії Всесвітньої асамблеї охорони здоров’я».

Пожежник:є така професія життя рятувати

І саме сьогодні, 16 вересня 2019 року, напередодні професійного свята – Дня рятівника – представники цієї героїчної професії приймали вітання.

А з найкращими побажаннями до рятівників у пожежну частину м.Костополя завітали представники влади району та міста: Олександр Коваль, в.о.голови Костопільської РДА, Сергій Ткачук, голова Костопільської районної ради, Андрій Ткачук, перший заступник міського голови, Ніна Ткачук, керуючий справами міської ради.

«Утверджуючи добро і милосердя, Ви – справжні герої наших днів – з честю виконуєте покладені на Вас завдання. Щороку це підтверджується зростаючою довірою населення до співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Завдання молодого покоління рятувальників – бути гідними славних набутків та традицій ветеранів» – зазначив у своєму виступі в.о.голови Олександр Коваль.

Також представники влади взяли участь у відзначенні 12 кращих представників рятувальної професії почесними грамотами, подяками за сумлінне виконання службових обов’язків, професіоналізм, рішучість, постійну готовність прийти на допомогу та з нагоди Дня рятівника України.

Відбулася робоча нарада під головуванням Олександра Коваля

Сьогодні, 16 вересня 2019 року, під керівництвом Олександра Коваля, в.о.голови Костопільської райдержадміністрації, відбулась робоча нарада за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів  виконавчої влади.

Очільник району закцентував увагу на окремих важливих питаннях – підготовка народногосподарського комплексу до опалювального сезону 2019-2020 року; наповнення місцевих бюджетів; ефективному використанні головними розпорядниками коштів районного бюджету відповідно до програм розвитку; дотриманні виконання термінів контрольних документів.

Під час наради керівники підрозділів надавали інформацію про стан справ в очолюваних галузях та про плани роботи на найближчий період.

Зі всіх розглянутих питань були надані відповідні доручення для контролю та виконання.

ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЛІСУ!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята !

Примножуючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд України, Ви забезпечуєте надійний захист земельних угідь, поліпшуєте екологічний стан довкілля, нарощуєте випуск продукції лісового господарства.

Переконані, що Ви й надалі робитимете гідний внесок в економічний розвиток нашого краю, держави в цілому та збереження її природних багатств.

Нехай свято принесе у Ваші родини здоров’я та добробут. Хай доля усміхнеться щасливими сонячними і теплими днями, а Ваші добрі справи відгукнуться в серцях людей повагою і добрими словами.

Із повагою

в.о.голови райдержадміністрації                              Олександр Коваль,

голова районної ради                                                 Сергій Ткачук

 

Дорогі спортсмени, тренери ДЮСШ, вчителі фізкультури, ветерани та любителі спорту!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня фізичної культури і спорту – свята здоров’я, мужності і гарту.

Костопільщина завжди славилася людьми, чия фізична міць і спортивна майстерність гармонійно поєднувалися з патріотизмом та любов’ю до України.

Тішить, що і сьогодні представники нашого краю успішно виступають на престижних змаганнях, виборюють почесні місця на районному, обласному та всеукраїнських рівнях.

Популяризація і розвиток масових видів спорту, залучення дітей і підлітків до занять фізкультурою – запорука здоров’я нації й майбутнє держави.

Міцного здоров’я Вам, натхнення, вдалих стартів і переможних фінішів на спортивних аренах!

Із повагою

в.о.голови Костопільської  райдержадміністрації        Олександр Коваль,

голова Костопільської районної ради                            Сергій Ткачук

Лісівники Костопільщини відзначили своє професійно свято

Щорічно у третю неділю вересня в Україні відзначають День працівника лісу – професійне свято працівників  лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України.

Із цієї нагоди 13 вересня 2019 року, в актовій залі Державного підприємства «Костопільське лісове господарство» відбулись урочистості.

Зі вступним словом до колективу, присутніх гостей звернувся керівник підприємства Олександр Мелещук, який презентував роботу ДП «Костопільське лісове господарство» та привітав із професійним святом.

На урочистостях побували і представники влади району та міста: Олександр Коваль, в.о.голови Костопільської РДА, Сергій Ткачук, голова Костопільської районної ради, Андрій Ткачук, перший заступник міського голови.

У своєму виступі в.о.голови Костопільської РДА Олександр Коваль зазначив, що ліс – це найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу, основа економічної стабільності району та країни в цілому.

Також представники влади взяли участь у відзначенні 56 кращих працівників підприємства грамотами, подяками за сумлінну працю, вагомий внесок у справу збереження, раціонального використання лісових ресурсів Костопільщини та з нагоди професійного свята.

Цього ж дня керівники району та міста привітали 6 кращих із кращих працівників лісової галузі Костопільського лісгоспу ДП Львівський військовий лісокомбінат.

НА ПЛОЩІ ГРУШЕВСЬКОГО У КОСТОПОЛІ ВІДБУВСЯ ЗАПАЛЬНИЙ ФЛЕШМОБ

О ранковій порі на площі Грушевського у місті Костополі відбувся запальний флешмоб, присвячений Дню фізичної культури і спорту.

Ініціатором спортивного заходу стала Костопільська районна державна адміністрація на чолі з в.о. голови РДА Олександром Ковалем.  

До активної участі приєдналися представники трудових колективів райдержадміністрації, медичних установ, учні НВК «ЗОШ І ст – гімназія ім. Т. Г. Шевченка», студенти медколеджу,  громадськості міста.

А запалювала серця учасників, скеровуючи на активність рухів та вправність  учасниця Чемпіонату світу з легкої атлетики, юнацьких Олімпійських ігор, багаторазова чемпіонка України з легкої атлетики, фіналістка Олімпійського фестивалю в Баку,  вчитель фізичної культури Костопільського НВК Марина Ревягіна.

Головна мета заходу: фізична активність, бадьорість та гарний настрій!!!