Кращих скловиробників керівники району привітали з нагоди професійного свята

19 листопада 2018 року у приміщенні ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» за участі голови Костопільської районної державної адміністрації Олександра Середи та голови Костопільської районної ради Сергія Ткачука відбулись урочистості з нагоди відзначення професійного свята – Дня скловиробника України. 

IMG_5282

«Ваша сумлінна праця, висока професійна майстерність і численні новаторські ідеї – запорука подальшого успішного розвитку скловиробництва, вагомий внесок у розвиток економіки регіону та держави,- зазначив у своєму вітальному слові голова райдержадміністрації Олександр Середа.

Переконаний, що ваша плідна праця забезпечить примноження внеску скляної промисловості у розбудову району, підвищення добробуту і життєвого рівня громадян краю і надалі розвиватиметься у напрямку освоєння високих технологій, розширення асортименту виробів і збільшення експортного потенціалу галузі.»

IMG_5278

У ході урочистостей керівник ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» Сергій Кучерук закцентував увагу на тому, що на сьогоднішній день завод входить до п’ятірки провідних виробників склотари і впевнено утримує свою частку на ринку України та поступово нарощує свій експортний потенціал. Частка експорту в загальній сумі реалізації становить майже 50 відсотків. Найбільшими країнами, до яких експортується наша продукція, є Польща, Угорщина, Білорусь та Словаччина. У 2018 році підприємство вийшло на ринки Іспанії, Туреччини, Америки та Узбекистану, очікуваний обсяг реалізації склотари в цьому році становить 680 мільйонів гривень без ПДВ, що на 24 відсотки більше у порівнянні з попереднім роком.

Під час урочистостей 38 кращих працівників за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток підприємства та з нагоди відзначення професійного свята нагороджено Почесними знаками АПСП «Скло України», Почесними грамотами Рівненської обласної ради, Костопільської районної державної адміністрації та Костопільської районної ради, міської ради, ПрАТ «Костопільський завод скловиробів».

IMG_5260 IMG_5267

IMG_5294 IMG_5306 IMG_5332По завершенню урочистостей відбувся огляд виробничих площадок підприємства.

DSC_0009

DSC_0040 DSC_0096 DSC_0135

0-02-04-be0a18f1b317bf9f8d6db65b4e08bc447c220a866b61636ec87113903123251d_61ad5120Нагадаємо, що в Україні, враховуючи вагомий внесок українських скловиробників у розвиток економіки держави та відродження багатовікових традицій галузі, це свято встановлено згідно  з Указом  Президента  України  № 1417/2003 від 9-го грудня 2003 року, святкується щорічно 19 листопада і має назву «День скловиробника».

Бюджетна комісія Рівненської обласної ради затвердила розподіл медичної субвенції

Вчора на засіданні постійної комісії з питань бюджету, фінансів та податків під головуванням Діани Гордійчук депутати внесли зміни до обласного бюджету на 2018 рік. (більше…)

Малолюбашанська ОТГ взяла курс на збільшення чисельності громади

З об’єднанням Малолюбашанської громади одразу почалися суттєві зміни

Громада одразу взяла курс на те, щоб найближчим часом  їх чисельність була збільшена, а для цього потрібно створити комфортні та сприятливі умови, розповів голова громади Віктор Талащук під час прес-туру для журналістів, який організувало Рівненське РВ АМУ в рамках реалізації проекту ПУЛЬС. (більше…)

Вшануймо та пам’ятаймо подвиг наших Героїв

Із метою вшанування пам’яті подвигу наших Героїв, учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності, у зв’язку з п’ятою річницею початку масових акцій громадського протесту, що відбулися під час Революції Гідності у листопаді 2013 року – лютому 2014 року запрошуємо костопільчан та гостей міста взяти участь у Народному Віче з нагоди відзначення Дня Гідності і Свободи.

Захід відбудеться 21 листопада 2018 року о 15-30 год. біля меморіалу “Герої не вмирають” (біля приміщення Костопільської районної державної адміністрації та Костопільської районної ради).

Просимо учасників заходу принести з собою свічки-лампадки та квіти для покладання.

Також у цей день, зранку, у храмах міста та району відбудуться поминальні панахиди за загиблими під час Революції Гідності.

20 листопада – Всесвітній день дитини

Людство зобов’язане дати дитині найкраще – Декларація ООН про права дитини. 

Яка б не була розумна і талановита дитина, вона все ж потребує дорослої опіки й уваги, турботи, любові, захисту і постійної підтримки.  

Свято – Всесвітній день дитини виникло в середині минулого століття, а саме в 1954-му році, коли Генеральна Асамблея Організації Об’єднаних Націй затвердила свою резолюцію № 836 (IX), рекомендувавши всім країнам відзначати цей день, починаючи з 1956-го року. 

Метою святкування Всесвітнього дня дитини є привернення уваги широкої громадськості, організацій та урядових установ до питань, спрямованим на практичну реалізацію заходів щодо забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Костопільська районна державна адміністрація вживає усіх заходів, щоб діти району проживали у щасливих родинах.    

Так службою у справах дітей райдержадміністрації протягом 2018 року виявлено 31 дитина, яка опинилась у складних життєвих обставинах, із них: 24 дитини проживають у сім’ях, де батьки не виконують батьківські обов’язки,  4 дитини, стосовно яких скоєно насильство, 3 дитини, які систематично самовільно залишають постійне місце проживання та навчання, та 14 дітей, які залишилися без піклування батьків, із них:  1 – усиновлено, 6 – влаштовано під опіку та піклування, 6 –  в дитячі будинки сімейного типу, 1 дитина влаштовані у сім’ю родичів.

Із метою попередження дитячої бездоглядності у районі за цей період проведено 126 рейдів, обстежено умови проживання та виховання 522 дітей у сім’ях, ініційовано притягнення до адміністративної відповідальності 15 батьків та підготовлено 6 матеріалів щодо позбавлення 5 батьків батьківських прав стосовно 11 дітей, прийнято 53  розпорядження голови райдержадміністрації з питань захисту прав та інтересів дітей та направлено  у різні установи та організації 659 листів щодо соціально-правового захисту дітей. У зв’язку з припиненням підстав у звітному періоді знято з обліку у складних життєвих обставинах 32 дітей.

Службою у справах дітей райдержадміністрації проводиться постійний моніторинг забезпечення прав дітей на виховання у сімейному оточенні, наявності житла у дітей, які залишилася без піклування батьків, ведеться персоніфікований реєстр нерухомого житла та майна цієї категорії дітей, запроваджено його електронну версію.

На обліку у службі перебуває 125 дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Із них, дітей – сиріт – 23, дітей, позбавлених батьківського піклування – 102. 99,2 відс. дітей цієї категорії перебуває у сімейних формах виховання: 102 – перебувають під опікою та піклуванням, 22 – виховуються у прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу,  1 дитина перебуває у державному закладі. Протягом року усиновлено 5 дітей  

У районі функціонує 6 прийомних сімей, в яких виховується 15 дітей, позбавлених батьківського піклування, та проживає 51 усиновлена дитина, за умовами проживання яких здійснює нагляд служба у справах дітей райдержадміністрації. У звітному періоді проведено 25 перевірок, порушень прав дітей не виявлено. У поточному році взято на облік у службі  3 сім’ї, що виявили бажання усиновити дітей, які залишилися без батьківського піклування, та стали кандидатами в усиновлювачі.

У Всесвітній день дитини ми приєднуємося до цієї славної ініціативи і вітаємо всіх наших дітей! Вітаємо всіх, хто своєю працею і своєю наполегливістю зміцнює благополуччя підростаючого покоління, сприяє розвитку здорових стосунків і взаєморозуміння в цьому юному середовищі! Зі святом Вас, і нехай цей день залишить у Вас тільки приємні спогади!

         Пам’ятайте, що головне для кожного малюка – увага, турбота і любов. Кожен з нас може ощасливити дитину, подарувавши частинку свого тепла, особливо тим, хто цього потребує найбільше!

 

У Рівненській області учасники АТО отримали у власність майже 1 тис. гектарів землі

І зпочатку запровадження ініціативи щодо забезпечення учасників АТО земельними ділянками у Рівненській області передали у власність 3,2 тис. земельних ділянок, загальною площею 942 га. (більше…)