Віталій Коваль доручив мобілізувати усі ресурси на боротьбу з COVID-19

Виділення коштів з місцевих бюджетів для боротьби з коронавірусом, перепрофілювання додаткових відділень у лікарнях для прийому хворих та забезпечення медпрацівників засобами захисту.

Такі питання обговорили під час наради під керівництвом голови ОДА Віталія Коваля з районами та містами області.

Керівник області наголосив, що на боротьбу з COVID-19 необхідно залучати кошти усіх рівнів – районного та місцевого рівнів. Першочергово їх необхідно спрямовувати на потребу медзакладів, що визначені як госпітальні бази. Серед них – міські у Рівному та Дубно, районні у Сарнах, Костополі та Рокитному.

Окрім того, за кошти міцевих бюджетів необхідно закуповувати засоби захисту для лікарів з урахуванням тієї допомоги, що приходить до області за сприяння Офісу Президента.

Також важливо допомогти організувати збір коштів благодійників та спонсорів. Це можуть бути як підприємства, а також звичайні жителі населених пунктів. В першу чергу має бути налагоджена комунікація між ними та головними лікарями медзакладів. Разом з тим, варто закуповувати обладнання, що відповідає стандартам.

«Є випадки, коли збирають кошти на придбання апаратів штучної вентиляції легенів. Наголошую, що працювати з реанімаційними хворими – це велика відповідальність. Тому усе обладнання повинне відповідати певним стандартам. Тож, перед закупівлею обов’язково необхідно порадитися з управлінням охорони здоров’я Рівненської ОДА стосовно основних параметрів обладнання», – зазначив Віталій Коваль.

У лікарнях Рівненщини перепрофільовують деякі відділення для того, щоб збільшити кількість місць для хворих на коронавірус.

Так, у Дубенській міській лікарні для цих потреб адаптували урологічний корпус, у Костопільській ЦРЛ – інфекційне та неврологічне відділення, у Рокитнівській ЦРЛ – інфекційне, терапевтичне, дитяче, хірургічне.

Стосовно засобів захисту, то зараз ті медичні установи, де лікарі контактують з хворими на коронавірус, забезпечені на тиждень-два вперед. Запаси постійно будуть оновлюватися завдяки закупівлям за кошти місцевих бюджетів та медичних вантажів з Китаю.

За результатами наради, голова ОДА доручив мобілізувати усі ресурси на місцях та максимально ефективно підготуватися до боротьби з коронавірусом.

https://www.rv.gov.ua/news/vitalij-koval-doruchiv-mobilizuvati-usi-sili-na-borotbu-z-covid-19?fbclid=IwAR0bMw6gJjIJqEMk9Ag7CAI0MLzf1DrJKnEwDhT_uZSRabcby2LhoK6G93U

Респіратори, маски та костюми біозахисту: другий вантаж з Китаю надійшов на Рівненщину

Чергова партія медичного вантажу надійшла в Рівненську область з Китаю. Цього разу – це понад 8700 одиниць медичних засобів для медиків, що необхідні для боротьби з коронавірусом.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський вчора анонсував доставку вантажу, а вже цієї ночі він прибув на Рівненщину.

«Ми оперативно організували доставку вантажу. Рівненщина отримала 3780 спеціальних респіраторів, 3940 масок та 1000 костюмів біозахисту для лікарів. Медичні засоби розподілять та доправлять до закладів охорони здоров’я найближчим часом. Перевагу матимуть ті лікарні, що визначені як госпітальні бази для лікування пацієнтів на COVID-19», – зазначив голова ОДА Віталій Коваль.

Подальше отримання товару буде систематизоване, його отримуватимуть двічі на тиждень. Нагадаємо, учора Президент України повідомив, що вже цієї вночі літак вилетить до Китаю за наступним вантажем. В Україну мають доправити ще 100 тисяч високоточних ПЛР-тестів.

https://www.rv.gov.ua/news/respiratori-maski-ta-kostyumi-biozahistu-dlya-likariv-drugij-vantazh-z-kitayu-nadijshov-na-rivnenshchinu

Віктор Ляшко: Кількість медиків, які надають допомогу хворим на СОVID-19, буде збільшено

Міністерство охорони здоров’я вживає заходів для збільшення кількості медиків, які будуть надавати допомогу хворим на СОVID-19. Зокрема, фахівців провідних медичних установ планують залучати для допомоги областям. Про це повідомив заступник Міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу 28 березня.

 «На рівні обласних структурних підрозділів визначено заклади, в яких будуть надавати допомогу хворим на коронавірусну хворобу. Також розглядається питання поповнення бригад, які зможуть надавати ту чи іншу медичну допомогу, в тому числі і у відділеннях інтенсивної терапії», – повідомив Віктор Ляшко.

Він також поінформував, що  розпочинається співпраця з Академією медичних наук, з медичними університетами та іншими закладами охорони здоров’я.

«Зараз, коли зменшено кількість планових операцій і звільняються реанімаційні бригади, ми просимо їх надавати не лише методичну, а й практичну допомогу. Можливо, вахтовим методом, переїздами в певні області, які відчувають труднощі саме з наявністю медичних фахівців певного профілю», – повідомив головний санітарний лікар України.

За словами заступника Міністра, всім обласним штабам з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації в Україні доручено створити при центральних районних лікарнях мобільні бригади. Бригади будуть виїжджати на виклик сімейного лікаря, представників екстреної медичної допомоги та інших медичних працівників до пацієнтів з підозрою на COVID-19 для забору зразків на проведення досліджень у лабораторії.

Віктор Ляшко закликав  не зволікати зі зверненням до медиків, коли у хворого є симптоми, характерні саме для COVID-19.

«Якщо є висока температура, сухий кашель та утруднене дихання – ми рекомендуємо не затягувати, звертатися до лікарів», – зазначив заступник Міністра охорони здоров’я. Водночас він наголосив на важливості укладання декларацій з сімейним лікарем.

Довідково

В Україні зафіксовано 311 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  

За даними ЦГЗ, станом на 10:00 28 березня в Україні 311 лабораторно підтверджених випадків  COVID-19, з них 8 летальних, 5 пацієнтів одужало (4 дорослих, 1 дитина). За добу було зафіксовано 93 нових випадки. 

 Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 16 випадків; Волинська область — 2 випадки; Дніпропетровська область — 7 випадків; Донецька область — 2 випадки; Житомирська область — 4 (1 летальний) випадки; Закарпатська область — 1 випадок; Запорізька область —  10 випадків; Івано-Франківська область — 28 (3 летальних) випадків; м. Київ — 74 випадки; Київська область — 41 випадок; Львівська область — 5 випадків;  Луганська область — 2 випадки; Миколаївська область — 1 випадок; Одеська область — 6 випадків; Полтавська область — 1 випадок; Рівненська область — 9 випадків (1 летальний); Сумська область — 5 випадків (1 летальний); Тернопільська область — 43 випадки (1 летальний);  Харківська область — 1 випадок; Херсонська область — 1 випадок; Хмельницька область — 1 випадок; Чернівецька область — 47 (1 летальний) випадків; Черкаська область — 3 випадки; Чернігівська область — 1 випадок.

Дослідження проводилися вірусологічною референс-лабораторією Центру громадського здоров’я України, а також обласними лабораторіями. 

https://www.kmu.gov.ua/news/viktor-lyashko-kilkist-medikiv-yaki-nadayut-dopomogu-hvorim-na-sovid-19-bude-zbilsheno

Рівненщина COVID-19: важливе станом на 30 березня

У Рівненській області, станом на ранок 30 березня, зафіксовано 11 випадків захворювання на COVID-19, 2 з них летальні. Інфікування виявлено в Рівному, Рівненському та Сарненському районах.

Разом з тим, є п’ять нових підозр на захворювання, біологічні зразки досліджує Рівненський обласний лабораторний центр. Вчора пізно ввечері в Сарненську ЦРЛ поступили бабуся 1961 року народження та внук з села Тинне. Жінка, на жаль, вночі померла. Внук в реанімації. Експрес-тести на коронавірус показали негативний результат, однак їх біологічні зразки перевірять лабораторно за допомогою ПЛР-тестів. Крім того, вночі до Сарненської районної лікарні поступило троє жителів з сіл Чудель, Немовичі та Кам’яне-Случанське. Один з них повернувся з Польщі з високою температурою.

Цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА продовжує впроваджувати заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусної інфекції в області:

 • 28 березня МОЗ оновило стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19, згідно з яким людей з легкою формою коронавірусу госпіталізувати не будуть, а тільки хворих у середньому та важкому стані.
 • На Рівненщині створюються мобільні бригади для діагностики пацієнтів, які перебувають на самоізоляції, і  хворих з легкими хворими. Заплановано організувати роботу орієнтовно 20 таких бригад.
 • 25 березня на підставі постанови Уряду прийнято рішення про запровадження на Рівненщині режиму надзвичайної ситуації.
 • В області збільшено кількість госпітальних баз для лікування COVID-19. Окрім Рівненської міської лікарні та Сарненської ЦРЛ, для лікування пацієнтів на COVID-19 дооблаштовують Дубенську міську, Рокитнівську та Костопільську районні лікарні. За потреби будуть задіювати інші заклади.
 • У Рівненській ОДА сформували перелік потреб лікарень в медичних засобах. Є чіткий алгоритм дій у разі бажання соціально відповідального бізнесу допомогти лікарням в умовах пандемії.
 • Перевізникам Рівненщини видають погодження на спецперевезення.
 • Школярі та студенти навчаються дистанційно. МОН роз’яснив два сценарії розвитку подій щодо подальшого навчання.
 • Обмежено роботу ЦНАПів, державних установ, що надають соціальні послуги.
 • У Рівненські ОДА відбулись зустрічі з керівниками та власниками аптечних мереж, під час яких йшлося про роботи аптечних закладів в період карантину, сприяння в організації доїзду фармацевтів до місця роботи. Також акцентовано увагу на особливому контролі за якістю медикаментів і засобів захисту та ціновою політикою.
 • Запаси медичних масок та засобів захисту в аптеках Рівненщини оновлюються щодня.
 • Державна служба з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області оприлюднила перелік цілодобових аптек та аптек, які надають послуги онлайн.
 • Аптечна мережа “Рівнефармація” налагодила виробництво спиртовмісних антисептиків.
 • Під час карантину соціальні працівники дбають про літніх людей. Наразі такі послуги надають 27 територіальних центрів та центрів соціального обслуговування в районах й сільських радах, відділах соцзахисту. Такі установи є й в ОТГ.
 • Під час карантину у Рівному, Сарнах і Дубні військовослужбовці ЗСУ, Нацгвардії та співробітники Нацполіції спільно забезпечують правопорядок.
 • В області здійснюється постійний моніторинг в режимі онлайн епідситуації. Відпрацьовано алгоритм взаємодії з відомствами ДСНС, Національної поліції України, СБУ, Державної прикордонної служби, прокуратури.
 • Триває робота Цілодобового оперативного штабу при РОДА, щодня проводяться онлайн брифінги через FB-сторінку ОДА. Комунікація з мешканцями Рівненщини налагоджена і через гарячу лінію 0 800 500 078.

https://www.rv.gov.ua/news/rivnenshchina-covid-19-vazhlive-stanom-na-30-bereznya3003

Визначено перелік лікарень для госпіталізації пацієнтів з COVID-19

В Україні 240 закладів були визначені для госпіталізації пацієнтів з COVID-19. Це – лікарні першої хвилі, які першими прийматимуть пацієнтів з коронавірусом. Список цих лікарень буде збільшуватись у разі необхідності. Побачити інформацію про лікарні та рівень їхньої оснащеності можна на новому дешборді НСЗУ

Відповідні заклади охорони здоров’я відібрані і схвалені очільниками областей, регіональними департаментами охорони здоров’я, рекомендовані НСЗУ спільно з МОЗ. Вимоги щодо формування мережі цих закладів затверджено розпорядженням Віктора Ляшко, Головного державного санітарного лікаря України №7 від 27.03.2020 року.

Вибір цих лікарень є спільною позицією голів обласних державних адміністрацій, МОЗ та НСЗУ. Пріоритетним критерієм вибору визначено безпеку пацієнтів. Щоб госпіталізовані з COVID-19 пацієнти отримували всі необхідні медичні послуги без необхідності переведення до іншої лікарні при погіршенні стану. А ті пацієнти, які потрапили до лікарні з приводу інших захворювань, не перетинались з інфікованими коронавірусом пацієнтами та безпечно проходили лікування.

Відповідно до даних, які отримала НСЗУ від вищезгаданих закладів, всі вони мають необхідне обладнання, щоб надавати допомогу хворим на коронавірус. А саме: в 240 закладах передбачено 4,1 тисяча місць для ізоляції хворих, 67 тис. ліжок-місць. Кількість апаратів ШВЛ складає понад 1800 одиниць. В лікарнях працює 5855 лікарів – інфекціоністів, анестезіологів, терапевтів та педіатрів.    

Наголошуємо, що перелік лікарень сформований для госпіталізації пацієнтів, стан яких погіршується. Пацієнти, які відчувають симптоми COVID-19, не можуть звертатися самостійно до цих закладів охорони здоров’я. Це може загрожувати їхньому здоров’ю. При виявленні симптомів COVID-19 пацієнтам потрібно зателефонувати своєму сімейному лікарю. А при наявності важких симптомів – температура вище 38, яка не збивається, та утруднене дихання – дзвонити до 103. 

Код ЄДРПОУ Назва закладу Область
1982502 КНП “Вінницька центральна районна клінічна лікарня” Вінницької        районної ради Вінницька
1982525 КНП “Жмеринська центральна районна лікарня” Жмеринської районної ради Вінницька
1982554 КНП “Калинівська центральна районна лікарня” Калинівської районної ради Вінницька
1982591 КНП “Могилів-Подільська окружна лікарня інтенсивного лікування” Могілів-Подільської міської ради Вінницька
1982666 КНП “Тростянецька центральна районна лікарня” Вінницька
1982695 КНП “Хмільницька центральна районна лікарня” Хмільницької районної ради Вінницька
5484126 КНП “Вінницька міська клінічна лікарня №1” Вінницька
33868196 КНП “Шаргородська центральна районна лікарня” Шаргородської районної ради Вінницької області Вінницька
34004453 КНП “Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної ради” Вінницька
35814729 КНП “Козятинська центральна районна лікарня Козятинської районної ради” Вінницька
1982940 КНП Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Ковельської міської ради Волинської області “Ковельська центральна районна лікарня” Волинська
1983016 КНП “Нововолинська центральна міська лікарня” Волинська
1983163 КНП “Волинська обласна клінічна лікарня” Волинської обласної ради Волинська
3398983 КНП “Волинська обласна інфекційна лікарня” Волинської обласної ради Волинська
3399089 КНП “Луцький клінічний пологовий будинок” Волинська
21751226 КНП “Волинське обласне дитяче територіальне медичне об’єднання” Волинської обласної ради Волинська
37271416 КНП “Любомльське територіальне медичне об’єднання Любомльської районної ради “ Волинська
38856054 КНП “Ківерцівське районне територіальне медичне об’єднання” Ківерцівської районної ради Волинська
1280527 КНП “Міська клінічна лікарня № 4” Дніпровської міської ради Дніпропетровська
1984441 КНП “Міська клінічна лікарня № 6” Дніпровської міської ради Дніпропетровська
1984624 КНП “Міська клінічна лікарня № 16” Дніпровської міської ради Дніпропетровська
1984659 КНП “Міська клінічна лікарня № 21 ім. проф. Є. Г. Попкової” Дніпровської міської ради Дніпропетровська
1985127 КНП “Міська дитяча клінічна лікарня № 6” Дніпровської міської ради Дніпропетровська
1985423 КП “Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечникова” Дніпропетровської обласної ради” Дніпропетровська
1985995 КНП “Криворізька міська лікарня №7” Криворізької міської ради Дніпропетровська
1986115 КНП “Криворізька інфекційна лікарня №1” Криворізької міської ради Дніпропетровська
1987273 КНП “Новомосковська центральна міська лікарня” Новомосковської міської ради” Дніпропетровська
1987416 КНП “Першотравенська міська лікарня” Першотравенської міської ради Дніпропетровська
1989160 КНП “Синельниківська центральна міська лікарня” Синельниківської міської ради” Дніпропетровська
5411245 КНП Кам’янської міської ради “Міська лікарня №7” Дніпропетровська
1989728 КНП “Великоновосілківська центральна районна лікарня” Донецька
1989763 КНП “Волноваська центральна районна лікарня” Донецька
1990648 КНП “Перинатальний центр м. Маріуполь” Донецька
1990217 КНП “Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування м. Бахмут” Донецька
1990418 КНП “Центральна міська лікарня” м. Торецька Донецька
1990654 КНП Маріупольської Міської Ради “Маріупольська міська лікарня №4 ІМ. І.К. Мацука” Донецька
1990660 КНП Маріупольської міської ради “Маріупольська міська лікарня Швидкої медичної допомоги” Донецька
1990756 КНП “Багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Костянтинівської міської ради” Донецька
1990810 КНП “Міська лікарня №3” Краматорської міської ради Донецька
3096940 КНП “Інфекційна лікарня м. Костянтинівка” Донецька
31338129 КНП “Інфекційна лікарня м. Мирноград” Донецька
42170577 КНП “Обласний перинатальний центр м. Краматорськ” Донецька
5480826 КУ “Маріупольська міська лікарня №9 – медико-санітарна частина працівників департаменту морського флоту” Донецька
1991671 КНП “Центральна районна лікарня” Житомирської районної ради Житомирська
1991731 КНП “Центральна районна лікарня ім. Д.І.Потєхіна” Коростишівської районної ради Житомирська
1991754 КНП “Любарська центральна районна лікарня” Любарської районної ради Житомирська
1991783 КНП “Малинська міська лікарня” Малинської міської ради Житомирська
1991820 КНП “Новоград-Волинське міськрайонне територіальне медичне об’єднання” Житомирська
1991872 КНП “Олевська центральна лікарня” Олевської міської ради Житомирська
1991961 КНП “Чуднівська центральна районна лікарня” Житомирська
1992015 КНП “Бердичівська МЛ” Бердичівської міської ради Житомирська
1992050 КНП “Коростенська Центральна міська лікарня Коростенської міської ради” Житомирська
2774119 КНП “Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня” Житомирська
42435766 КНП “Овруцька міська лікарня” Овруцької міської ради Житомирська
42788614 КП “Лікарня №1” Житомирської міської ради Житомирська
1992156 КНП “Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. Андрія новака Закарпатської обласної ради” Закарпатська
1992268 КНП “Обласна дитяча лікарня” Закарпатської обласної ради Закарпатська
1992430 КНП “Виноградівська районна лікарня Виноградівської районної ради Закарпатської області” Закарпатська
1992506 КНП “Виноградівська районна лікарня Виноградівської районної ради Закарпатської області” Закарпатська
1992587 КНП “Іршавська районна лікарня” Іршавської районної ради Закарпатської області Закарпатська
1992682 КНП “Тячівська районна лікарня” Тячівської районної ради Закарпатська
1992819 КНП “Центральна міська клінічна лікарня” Ужгородської міської ради Закарпатська
1992831 КНП “Мукачівська центральна районна лікарня” Закарпатська
26098930 КНП “Обласний фтизіопульмонологічний лікувально-діагностичний центр” Закарпатської обласної ради Закарпатська
26464978 КНП “Обласна клінічна інфекційна лікарня” Закарпатської обласної ради Закарпатська
38802040 КНП “Ужгородський міський пологовий будинок” Ужгородської міської ради Закарпатська
43221703 КНП “Хустська ЦРЛ ім. Віцинського Остапа Петровича” Хустської районної ради Закарпатської області Закарпатська
1992908 КНП “Василівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Василівської районної ради Запорізької області Запорізька
1992914 КНП “Вільнянська районна багатопрофільна лікарня” Вільнянської районної ради Запорізька
1992953 КНП “Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Оріхівської районної ради Запорізької області Запорізька
1992972 КНП “Пологівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Пологівської районної ради Запорізької області Запорізька
1992989 КП “Приморська центральна районна лікарня” Приморської районної ради Запорізької області Запорізька
1993032 КНП “Якимівська центральна районна лікарня” Якимівської селищної ради Якимівського району Запорізької області Запорізька
2005131 КНП “Дніпрорудненська багатопрофільна міська лікарня” Дніпрорудненської міської ради Василівського району Запорізької області Запорізька
5395687 КНП “Пологовий будинок №4” Запорізької міської ради Запорізька
5498648 КНП “Міська лікарня №2” Запорізької міської ради Запорізька
5498683 КНП “Міська лікарня №6” Запорізької міської ради Запорізька
5498694 КНП “Міська лікарня №9” Запорізької міської ради Запорізька
5498720 КНП “Територіальне медичне об’єднання “Багатопрофільна лікарня інтенсивних методів лікування та швидкої медичної допомоги” Мелітопольської міської ради Запорізької області Запорізька
5498789 КНП “Міська дитяча лікарня №5” Запорізької міської ради Запорізька
5498849 КНП “Обласна інфекційна клінічна лікарня” Запорізької обласної ради Запорізька
35535544 КНП “Міська лікарня №7” Запорізької міської ради Запорізька
39029713 КНП Бердянської міської ради “Бердянське територіальне медичне об’єднання” Запорізька
41477873 КП “Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Токмацької міської ради Запорізька
41955911 КП “Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування” Веселівської селищної ради Запорізька
42594137 КНП “Спеціалізована медико-санітарна частина” Енергодарської міської ради Запорізької області Запорізька
1993291 КНП “Івано-Франківська обласна клінічна інфекційна лікарня Івано-Франківської обласної ради” Івано-Франківська
1993305 КНП “Центральна міська клінічна лікарня Івано-Франківської міської ради Івано-Франківська
1993322 КНП “Міська клінічна лікарня № 1 Івано-франківської міської ради Івано-Франківська
1993428 КНП “Городенківська центральна районна лікарня” Городенківської районної ради Івано-Франківська
1993457 КНП “Долинська багатопрофільна лікарня” Долинської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
1993546 КНП “Косівська центральна районна лікарня” Косівської районної ради Івано-Франківської області Івано-Франківська
1993575 КНП “Надвірнянська центральна районна лікарня” Надвірнянської районної ради Івано-Франківська
1993612 КНП “Рожнятівська центральна районна лікарня” Рожнятівської районної ради Івано-Франківська
2009637 КНП ” Івано-Франківський обласний фтизіопульмонологічний центр Івано-Франківської обласної ради” Івано-Франківська
25596594 КНП “Коломийська центральна районна лікарня” Коломийської районної ради Івано-Франківська
1993664 КНП “Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київ
1993730 КНП “Київський міський пологовий будинок №5” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київ
1994095 КНП “Олександрівська клінічна лікарня м. Києва” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київ
4350694 КНП “Київська міська дитяча клінічна №1” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київ
5496796 КНП “Київський міський пологовий будинок №3” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київ
25680295 КНП “Київська міська клінічна лікарня № 9” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київ
30212155 КНП “Київська міська клінічна лікарня № 4” виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Київ
1994385 КНП Васильківської районної ради “Васильківська центральна районна лікарня” Київська
1994422 КНП “Яготинська центральна районна лікарня” Яготинської районної ради Київська
1994451 КНП Київської обласної ради “Київська обласна дитяча лікарня” Київська
1994497 КНП “Броварська багатопрофільна клінічна лікарня” Броварської районної та Броварської міської ради Київська
1994592 КНП Білоцерківської міської ради “Білоцерківська міська лікарня №3” Київська
1994617 КНП Білоцерківської міської ради “Білоцерківський пологовий будинок” Київська
1994669 КНП “Центральна районна лікарня Києво-Святошинської районної ради” Київська
24880520 КНП Білоцерківської міської ради “Білоцерківська міська лікарня №1” Київська
34019061 КНП Київської обласної ради “Київська обласна дитяча лікарня №2” Київська
1994942 КНП “Кіровоградська обласна лікарня Кіровоградської обласної ради” Кіровоградська
1995143 КНП “Добровеличківська центральна районна лікарня” Добровеличківської районної ради Кіровоградської області Кіровоградська
1995203 КНП “Маловисківська центральна районна лікарня” Кіровоградська
5493838 КП «Центральна міська лікарня м. Олександрії» Олександрійської міської ради Кіровоградська
5493846 КНП “Центральна міська лікарня” Міської ради міста Кропивницького” Кіровоградська
1983683 КНП “Рубіжанська центральна міська лікарня” Рубіжанської міської ради Луганської області Луганська
1983714 КНП “Старобільське районне територіальне медичне об’єднання” Старобільської районної ради Луганської області Луганська
5401658 КНП “Лисичанська багатопрофільна лікарня”
Лисичанської міської ради Луганської області
Луганська
37336064 КНП “Біловодська багатопрофільна лікарня” Біловодської селищної ради Луганської області Луганська
37747995 КНП “Сєвєродонецька міська багатопрофільна лікарня” Сєвєродонецької міської ради Луганської області Луганська
1984263 КНП Львівської обласної ради “Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня” Львівська
1996326 КНП «Кам`янка-Бузька центральна районна лікарня» Львівська
1996958 КНП “Стрийська центральна міська лікарня” Львівська
1997248 КНП Сокальської районної ради Львівської області “Сокальська центральна районна лікарня” Львівська
1997645 КНП “8-А міська клінічна лікарня м.Львова” Львівська
1998147 КНП Львівської обласної ради “Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр”
(центр легеневого здоров’я)
Львівська
1998161 КНП Львівської обласної ради “Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи” Львівська
13821460 КНП “Стебницька міська лікарня” Дрогобицької міської ради Львівська
22398210 КНП Яворівської районної ради Львівської області “Яворівська центральна районна лікарня” Львівська
41045137 КНП «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради Львівська
1998319 КНП “Первомайська центральна районна лікарня” Первомайської районної ради Миколаївської області Миколаївська
5483078 КНП Миколаївської міської ради “Міська лікарня №1” Миколаївська
5483138 КНП Миколаївської міської ради “Пологовий будинок №1” Миколаївська
43443474 КНП “Миколаївський обласний центр лікування інфекційних хвороб” Миколаївської обласної ради Миколаївська
1982146 КНП “Дунайська обласна лікарня” Одеської обласної ради” Одеська
1982212 КНП “Чорноморська лікарня” Чорноморської міської ради Одеської області Одеська
1998803 КНП “Подільська міська лікарня Подільської міської ради” Одеська
1999023 КНП “Міська клінічна інфекційна лікарня” Одеської міської ради Одеська
5446427 КНП “Пологовий будинок №2” Одеської міської ради Одеська
21008313 КНП “Одеський обласний клінічний медичний центр Одеської обласної ради” Одеська
26418688 КНП Ізмаїльської районної ради “Центральна районна лікарня” Одеська
1999218 КНП “Гадяцька центральна районна лікарня” Гадяцької районної ради Полтавська
1999299 КНП Карлівська ЦРЛ ім. Л. В. Радевича Полтавська
1999307 КНП “Кобеляцька центральна районна лікарня” Кобеляцької районної ради Полтавської області Полтавська
1999359 КНП Лохвицька районна лікарня Лохвицької районної ради Полтавська
1999388 КП “Лубенська лікарня інтенсивного лікування” Лубенської міської ради Полтавська
1999402 КНП “Миргородська центральна районна лікарня” Миргородської районної ради Полтавська
1999483 КНП “Решетилівська центральна районна лікарня Решетилівської районної ради Полтавської області” Полтавська
1999626 КНП “Лікарня інтенсивного лікування I рівня м.Горішні Плавні Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області” Полтавська
1999655 КП “1-а міська клінічна лікарня Полтавської міської ради” Полтавська
1999661 КП Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня Полтавської обласної ради Полтавська
5385571 КНП “Кременчуцька міська дитяча лікарня” Полтавська
41318879 КНП “Лікарня інтенсивного лікування “Кременчуцька” Полтавська
1999796 КНП “Сарненська центральна районна лікарня” Сарненської районної ради Рівненська
1999842 КНП “Рокитнівська центральна районна лікарня” Рокитнівської районної ради Рівненська
1999907 КНП “Костопільська центральна районна лікарня” Костопільської районної ради Рівненська
2000085 КНП “Центральна міська лікарня” Рівненської міської ради Рівненська
37624798 КНП “Дубенська центральна районна лікарня” Дубенської районної ради Рівненська
1981477 КНП “Роменська центральна районна лікарня” Сумська
1981508 КНП “Тростянецька міська лікарня” Тростянецької міської ради Сумська
1981514 КНП “Шосткинська центральна районна лікарня” Шосткинської міської ради Сумська
2000334 КНП “Дитяча клінічна лікарня Святої Зінаїди” Сумської міської ради Сумська
2007489 КНП Білопільської районної ради “Білопільська центральна районна лікарня” Сумська
2007532 КНП Конотопської міської ради “Конотопська центральна районна лікарня ім. академіка Михайла Давидова” Сумська
2007549 КП “Кролевецька центральна районна лікарня” Кролевецької районної ради Сумська
5481004 КНП Сумської обласної ради “Сумський обласний клінічний шкірно-венерологічний диспансер” Сумська
36897937 КНП Сумської обласної ради “Обласний клінічний перинатальний центр” Сумська
2000435 КНП “Бережанська центральна районна лікарня” Бережанської районної ради Тернопільська
2000493 КНП “Борщівська районна лікарня” Борщівської районної ради Тернопільська
2000547 КНП “Бучацька центральна районна лікарня” Бучацької районної ради Тернопільська
2000582 КНП “Гусятинська комунальна районна лікарня” Гусятинської районної ради Тернопільська
2000659 КНП “Заліщицька центральна районна лікарня” Заліщицької районної ради Тернопільська
2000792 КНП “Козівська центральна районна лікарня” Козівської районної ради Тернопільська
2000866 КНП ,,Почаївська районна комунальна лікарня” Кременецької районної ради Тернопільської області Тернопільська
2000903 КНП “Лановецька центральна районна лікарня” Тернопільська
2000961 КНП ,,Скалатська комунальна районна лікарня” Скалатської міської ради Тернопільська
2000984 КНП “Підволочиська центральна районна лікарня” Підволочиської районної ради Тернопільська
2001185 КНП “Чортківська центральна комунальна районна лікарня” Чортківської районної ради Тернопільська
2001297 КНП “Тернопільська міська комунальна лікарня швидкої допомоги” Тернопільська
2001311 КНП ,,Тернопільська університетська лікарня” Тернопільської обласної ради (4 корпус) Тернопільська
2001328 КНП ,,Тернопільський регіональний фтизіопульмонологічний медичний центр” Тернопільської обласної ради Тернопільська
4528442 КНП “Тернопільська міська дитяча комунальна лікарня” Тернопільська
14030985 КНП ,,Тернопільський обласний медичний центр соціально небезпечних захворювань” Тернопільської обласної ради Тернопільська
35492401 КНП ,,Тернопільський обласний перинатальний центр ,,Мати і дитина” Тернопільська
36338715 КНП “Монастириська центральна районна лікарня” Монастириської районної ради Тернопільська
2001759 КНП “Міський клінічний пологовий будинок №2 імені М.Х. Гельферіха” Харківської міської ради Харківська
2002380 КНП “Чугуївська центральна районна лікарня ім. М.І. Кононенка” Чугуївської районної ради Харківської області Харківська
2003787 КНП “Міська клінічна багатопрофільна лікарня № 17” Харківської міської ради Харківська
2002701 КНП “Красноградська центральна районна лікарня” Харківська
2002730 КНП “Первомайська центральна районна лікарня” Харківська
2002859 КНП “Валківська центральна районна лікарня” Харківська
2002990 КНП “Вовчанська центральна районна лікарня” Вовчанської районної ради Харківської області Харківська
2003178 КНП “Зміївська центральна районна лікарня” Зміївської районної ради Харківської області Харківська
2003534 КНП Харківської обласної ради “Обласна дитяча інфекційна клінічна лікарня” Харківська
2003570 КНП Харківської обласної ради „Обласний клінічний спеціалізований диспансер радіаційного захисту населення“ Харківська
2003600 КНП Харківської обласної ради “Обласна дитяча клінічна лікарня” Харківська
2003652 КНП Харківської обласної ради “Обласна клінічна інфекційна лікарня” Харківська
2003770 КНП “Міська клінічна лікарня № 13” Харківської міської ради Харківська
2003793 КНП Балаклійської районної ради Харківської області “Балаклійська центральна клінічна районна лікарня” Харківська
2003899 КНП “Богодухівська центральна районна лікарня” Богодухівської районної ради Харківська
40199749 КНП “Лозівське територіальне медичне обєднання” Лозівської міської ради Харківської області Харківська
42582687 КНП “Куп’янське територіальне медичне об’єднання” Куп’янської міської ради Харківської області Харківська
2003913 КНП “Бериславська центральна районна лікарня” Херсонська
2003971 КНП “Генічеська центральна районна лікарня” Генічеської районної ради Херсонської області Херсонська
2003988 КП “Голопристанська центральна районна лікарня” Херсонська
2004025 КНП “Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради” Херсонська
2004060 КНП “Скадовська центральна районна лікарня” Херсонська
2004083 КНП “Олешківська центральна районна лікарня” Херсонська
2004108 КНП “Центральна міська лікарня міста Нова Каховка” Херсонська
2004120 КНП “Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних” Херсонська
5396876 КНП “Херсорнська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського” Херсонська
26083704 КНП “Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г. І. Горбачевського” ХОР Херсонська
2004255 КНП “Дунаєвецька центральна районна лікарня” Хмельницька
2004410 КНП  “Славутська центральна районна лікарня”ім. Ф.М. Михайлова Славутської районної ради Хмельницької області Хмельницька
2004752 КНП “Хмельницька інфекціна лікарня” Хмельницької міської ради Хмельницька
2004976 КНП “Черкаська міська інфекційна лікарня” Черкаська
2005036 КНП “Уманська міська лікарня” Уманської міської ради Черкаська
2005303 КНП “Золотоніська центральна районна лікарня” Черкаська
2005484 КНП “Черкаська центральна районна лікарня Черкаської районної ради” Черкаська
2005496 КНП “Шполянська центральна районна лікарня імені братів М.С. і О.С.Коломійченків Шполянської районної ради” Черкаська
2005585 КНП “Черкаська обласна лікарня Черкаської обласної ради” Черкаська
1110972 КНП “Міська лікарня №1” Чернівецької міської ради Чернівецька
2005674 КНП “Кельменецька центральна районна лікарня” Кельмненцької районної ради Чернівецька
2005680 КНП “Кіцманська центральна районна лікарня” Кіцмвнської районної ради Чернівецька
2005705 КНП Глибоцької районної ради “Глибоцька центральна районна лікарня” Чернівецька
2005832 КНП “Новоселицька районна лікарня” Новоселицької районної ради Чернівецька
2005852 КНП “Сокирянська районна лікарня” Сокирянської районної ради Чернівецька
2005869 КНП “Сторожинецька центральна районна лікарня” Старожинецької районної ради Чернівецька
2005875 КНП “Хотинська районна лікарня” Хотинської районної ради Чернівецька
43288621 КНП “Чернівецька обласна клінічна лікарня” Чернівецька
43291042 КНП “Чернівецька обласна дитяча клінічна лікарня” Чернівецька
2006277 КНП Козелецької районної ради “Козелецька районна лікарня” Чернігівська
2006544 КНП “Чернигівська центральна районна лікарня” Чернигівської районної ради Чернигівської області Чернігівська
2006604 КНП “Чернигівська обласна дитяча лікарня” Чернигівської обласної ради Чернігівська
2006610 КНП “Пологовий будинок Чернигівської міської ради” Чернігівська
2774125 КНП “Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького” Ніжинської міської ради Чернигівської області Чернігівська
14233274 КНП “Чернигівська міська лікарня №2” Чернигівської міської ради Чернігівська
34549336 КНП “Прилуцька центральна міська лікарня” Чернігівська

Наголошуємо, що 240 спеціалізованих закладів, які здатні прийняти пацієнтів з COVID-19 – це лікарні першої хвилі. У випадку збільшення кількості інфікованих відповідно збільшуватиметься кількість лікарень. Інформація оновлюватиметься при залученні нових закладів охорони здоров’я або додатковій верифікації даних.  

https://moz.gov.ua/article/news/viznacheno-perelik-likaren-dlja-gospitalizacii-pacientiv-z-covid-19?fbclid=IwAR0-NY8SvNrbviQ9N0PR2IzByDlEK7hxOneU01lyMKoRNEyioFg9N4HzwGs

До Києва прибув літак з другою партією медичного вантажу з Китаю

У Міжнародному аеропорту «Бориспіль» (Київ) приземлився вантажний літак авіакомпанії SCAT, який доправив з китайського міста Сямень чергову партію медичних засобів, необхідних для боротьби з поширенням коронавірусу.

Борт доставив в Україну 300 тис. респіраторів, 35 тис. захисних костюмів, 1,8 млн медичних масок та інші засоби захисту.

Після санітарної обробки вантаж надійде на логістичний склад, а потому буде доправлений у лікарні всіх областей України. Засоби захисту передадуть також для потреб Національної поліції та військовослужбовців.

Крім того, вночі окремим рейсом прибуде 100 тис. ПЛР-тестів.

«З вівторка будемо мати два додаткових літаки. Це допоможе аптечним мережам швидко наповнити ринок доступними масками та іншими засобами захисту», – повідомив заступник керівника Офісу Президента України, секретар Координаційної ради з протидії поширенню COVID-19 Кирило Тимошенко.

Координацію доставки другого вантажу з Китаю здійснювали Офіс Президента та українські дипломати, які перебували в постійному контакті з китайськими центральними та місцевими органами влади.

Вночі літак вирушає до Китаю по наступний вантаж.

  https://www.president.gov.ua/news/do-kiyeva-pribuv-litak-z-drugoyu-partiyeyu-medichnogo-vantaz-60365

На Рівненщині зафіксовано 2 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

На Рівненщині зафіксовано 2 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

Вірусологічною лабораторією Рівненського обласного центру громадського здоров’я станом на вечір 29 березня отримано 2 підтвердження з 7-ми підозр на COVID-19. Нові інфікування зафіксовано в обласному центрі та селі Рівненського району.  Чоловік проживає у Білій Криниці, а жінка – з Рівного.

Таким чином, на Рівненщині проходять лікування від коронавірусної інфекції 9 осіб, 2 людини померло.

Як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, МОЗ відсьогодні оновило стандарт надання медичної допомоги хворим на COVID-19. Тепер людей з легкою формою коронавірусу госпіталізувати не будуть, а тільки хворих у середньому та важкому стані. 

«Ми уже створюємо мобільні бригади для діагностики тих пацієнтів чи контактних осіб, які перебувають на самоізоляції, або хворих, у яких перебіг захворювання носить легкий характер. Робимо це, аби обмежити їх пересування та перебування в контакті з іншими. Ще раз звертаюсь до мешканців області – по можливості, залишайтесь вдома! Бережіть себе!» – зазначив Віталій Коваль.

Станом на 30 березня планується організувати в області роботу орієнтовно 20 мобільних бригад.

Нагадаємо, Цілодобовий оперативний штаб при Рівненській ОДА продовжує впроваджувати заходи задля недопущення потужного спалаху коронавірусної інфекції в області.

https://www.rv.gov.ua/news/na-rivnenshchini-zafiksovano-2-novih-vipadki-koronavirusnoyi-hvorobi-covid-19

УВАГА! ЦНАП ІНФОРМУЄ!

Центр надання адміністративних послуг Костопільської районної державної адміністрації  призупиняє прийом відвідувачів, у зв’язку із загрозою епідемії короновірусної інфекції та недопущення масового поширення COVID-19 в Україні.

Всі консультації та послуги засобами телефонного та поштового зв’язку будуть здійснюватися в межах режиму роботи .

Тел.:( 03657) 2-19-84

e-mail: cnap_kost@ukr.net

Послуги які можна отримати онлайн:

ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ за посиланням: https://e-services.msp.gov.ua/.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ: що перебіг строків поновлення допомоги одинокій мамі та на дітей під опікою зупиняється до завершення карантину, тобто допомогу за поточний місяць Ви зможете поновити після завершення карантину, без втрати державної допомоги.

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ ПІДПРИЄМЦІВ за посиланням https://online.minjust.gov.ua/:

▶️реєстрація фізичної особи підприємцем;

▶️включення відомостей про фізичну особу – підприємця до реєстру;

▶️припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця;

▶️створення товариства з обмеженою відповідальністю, яке здійснює діяльність на підставі модельного статуту;

▶️переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту;

▶️створення громадської організації зі статусом юридичної особи;

▶️реєстрація громадського організації.

Отримати послуги У СФЕРІ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ за посиланням: https://map.land.gov.ua/.

Для уточнення інформації щодо діяльності Центру надання адміністративних послуг  звертається за номером  телефону: (03657) 2-19-84.

Ситуація в Тинному: яких дій вживають, щоб зупинити поширення коронавірусу

Наразі у селі Тинне Сарненського району проводять посилені заходи з протидії поширення коронавірусу. Нагадаємо, усі 9 осіб, в яких виявили захворювання – мешканці Тинного.

Ще вчора, після отримання даних швидких тестів, на виїздах із села встановлено пости патрульної поліції спільно з ДСНС. До з’ясування обставин – заборонено залишати село. Рух габаритного транспорту пущено в обхід Тинного.

Працівники поліції посилено встановлюють осіб, які могли контактувати з інфікованими.

 «У селі проводиться посилена інформаційна робота про важливість самоізоляції та негайного звернення до лікувального закладу у випадку появи симптомів захворювання. Працюємо в тому числі через лідерів громадської думки та релігійних громад. З’ясовуються усі контакти інфікованих коронавірусом, їх також самоізолюють», – розповів голова ОДА Віталій Коваль під час брифінгу.

Проблем із поставкою продуктів немає. У селі діють близько десяти продуктових магазинів та дві аптеки. Вже сьогодні «Сарнифармація» додатково скерувала в свою аптеку антисептики, деззасоби та ліки. Додаткову партію засобів індивідуального захисту направлять і в «Рівнеліки». Усього в населеному пункті проживає близько 5 тисяч осіб.

Проводиться дезінфекція транспорту, що заїжджає і виїжджає на територію населеного пункту.

Також охорони Сарненської ЦРЛ приступила поліцейські та Нацгвардія. Нацгвардійці та працівники поліції будуть здійснювати службу цілодобово. Працівники ДСНС здійснюють санітарну обробку техніки при в’їзді у село Тинне.

https://www.rv.gov.ua/news/situaciya-v-tinnomu-yakih-dij-vzhivayut-shchob-zupiniti-poshirennya-koronavirusu

МОН: Скільки триватиме навчальний рік, дати ЗНО та як відбуватиметься вступ

У зв’язку з загальнонаціональним карантином Міністерство освіти і науки розробило два сценарії завершення навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії. Про це сьогодні, 26 березня 2020 року, повідомила т.в.о. Міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час онлайн-трансляції на Facebook-сторінці МОН.

“Карантин продовжено – до 24 квітня навчання точно триває за дистанційною формою. Сподіваємось на краще і що карантин закінчиться 24 квітня, але ми маємо бути готові до різних варіантів розвитку подій. Тому МОН розробило два сценарії, зважаючи на ситуацію з карантином”, – зазначила Любомира Мандзій.
Перший сценарій: карантин завершується до 1 тижня червня
Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчальний рік наприкінці червня. Після карантину для них організовується коригуюче навчання: вчитель ідентифікує теми, за якими є пробіли у знаннях, відчитує ті, які є критичними для класу, вказує, які теми необхідно додатково доопрацювати вдома.
Випускники 11-х класів також вчаться до кінця червня – коригують пробіли в програмі, готуються до ЗНО.
ЗНО стартує орієнтовно в останній тиждень червня і закінчується орієнтовно в середині липня. Результати основної сесії ЗНО стануть відомі наприкінці липня.
Вступна кампанія розпочнеться на початку серпня.
Другий сценарій: карантин продовжується до початку серпня
Усі учні, окрім 11-го класу, закінчують навчання наприкінці травня та отримують відповідні документи. У 2020-2021 навчальному році перший місяць навчання буде коригуючим. Вчителі повинні будуть здійснити зріз знань, ідентифікувати теми, за якими є пробіли, та компенсувати їх упродовж першого місяця навчання. Сам навчальний рік 2020-2021 триватиме до кінця червня.
ЗНО для учнів 11-го класу стартує в середині серпня і закінчується до середини вересня. 
Вступна кампанія завершиться до середини жовтня, а навчання перших курсів розпочнеться на початку листопада. Навчання решти курсів розпочнеться з 1 вересня.
За обох сценаріїв: 
для студентів вишів невипускних років навчальний рік має завершитись так, як і планувався;
екзаменаційно-залікові сесії університети можуть провести дистанційно в тому графіку, який затверджено закладом. У випадку, якщо обов’язкову аудиторну роботу студенти не можуть виконати дистанційно, виш має перенести її на наступний навчальний рік;
для студентів випускних років захисти дипломних робіт та державні іспити проводитимуться дистанційно, крім єдиного державного кваліфікаційного іспиту та атестації осіб, що здобувають ступені доктора філософії, доктора мистецтва, доктора наук.
Через епідеміологічну ситуацію буде скасовано державну підсумкову атестацію у 4 та 9 класах.
Також 15 квітня буде оприлюднено онлайн-пробне ЗНО з усіма необхідними поясненнями. Учасники також зможуть потренуватися, отримавши онлайн-тестовий зошит. Однак напередодні тестування усім, хто зареєструвався і заплатив за послугу, буде надано можливість скласти пробне тестування очно. Дата проведення пробного ЗНО залежить від терміну карантину.

 

https://www.kmu.gov.ua/news/mon-skilki-trivatime-navchalnij-rik-dati-zno-ta-yak-vidbuvatimetsya-vstup