Соціально-економічне становище Костопільського району у січні-серпні 2018 року
Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської районної ради Рівненської області»

Оголошення
Про конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської районної ради Рівненської області»

На виконання Положення про інклюзивно-ресурсний центр, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.07.2017 № 545 «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр», положення про конкурс на заміщення вакантної посади директора інклюзивно-ресурсного центру Костопільської районної ради Рівненської області, затвердженого рішенням Костопільської районної ради від 03.05.2018 № 406 «Про створення комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської районної ради Рівненської області», рішення Костопільської районної ради від 28.09.2018 № 462 «Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської районної ради Рівненської області», з метою публічного та прозорого призначення на посаду директора комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської районної ради Рівненської області Костопільська районна рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської районної ради Рівненської області.
Повне найменування:
– Комунальна установа «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр № 1» Костопільської районної ради Рівненської області
Юридична адреса:
– вул. Данила Галицького, 10, м. Костопіль, Рівненської області, 35000
Найменування посади:
– директор комунальної установи «Костопільський інклюзивно-ресурсний центр
№ 1» Костопільської районної ради Рівненської області
Умови оплати праці:
– посада директора інклюзивно-ресурсного центру прирівнюється до посад педагогічних працівників спеціальних закладів загальної середньої освіти. Директору інклюзивно-ресурсного центру встановлюється 15 тарифний розряд. Права, обов’язки і відповідальність директора інклюзивно-ресурсного центру, умови його матеріального забезпечення, інші умови найму визначаються контрактом.
Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду:
– вища освіта ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» (Практична псохологія);
– стаж роботи не менше п’яти років за фахом.
Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі та строк їх подання:
Особа, яка виявила бажання взяти участь у конкурсі, особисто подає до відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації такі документи:
– письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;
– письмову згоду на збір та обробку персональних даних;
– копію паспорта громадянина України;
– копію трудової книжки;
– копію (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, не передбачені в оголошенні про проведення конкурсу.
Документи приймаються упродовж 20 календарних днів із дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Костопільської районної ради. Останній день прийняття документів 29 жовтня 2018 року.
Дата, місце та етапи проведення конкурсу:
– Конкурс проводитиметься 01 листопада 2018 року за адресою: Костопільська районна рада вул. Незалежності, 7, м. Костопіль, 35000.
Конкурс передбачає складання кваліфікаційного іспиту та проведення співбесіди.
З умовами конкурсу можна ознайомитися у відділі освіти Костопільської районної державної адміністрації каб. № 11.
За додатковою інформацією щодо проведення конкурсу звертатись до головного спеціаліста відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації Оліферчук М.І. за телефоном: 2-21-01.

До відома депутатів Костопільської районної ради, населення району

Відповідно до частин 1, 4, 10 статті 46, пунктів 1, 2 частини 6
статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та Регламенту Костопільської районної ради сьомого скликання, розпорядження голови районної ради від 03.10.2018 № 216 «Про скликання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання», 18 жовтня 2018 року о 10:00 годині у сесійній залі районної ради (м. Костопіль, вул. Незалежності, 7) відбудеться пленарне засідання двадцять восьмої сесії районної ради сьомого скликання.
На розгляд цього пленарного засідання двадцять восьмої сесії районної ради та засідання її постійних комісій вносяться питання:
1.Про інформацію начальника Костопільського ВП ГУНП в Рівненській області про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та результати діяльності на території Костопільського району в І півріччі 2018 року.
Доповідає: Ловин М.М. – начальник Костопільського ВП ГУНП в Рівненській області.
2.Про затвердження Програми правової освіти населення Костопільського району на 2018 – 2020 роки.
Доповідає: Жданюк В.В. – начальник відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату Костопільської райдержадміністрації.
3.Про внесення змін до Програми підтримки статутної діяльності Костопільської районної громадської організації «Костопільська районна федерація футболу» на 2018 рік.
Доповідає: Улянчук Д.В. – голова ГО «Костопільська районна федерація футболу».
4.Різне.

Інформація КП «Костопільські районні мережі» Костопільської районної ради Рівненської області про намір здійснити зміну тарифу на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії для категорій споживачів - бюджетні установи
Соціально-економічне становище Костопільського району у січні-липні 2018 року
До відома депутатів Костопільської районної ради

Інститут Політичної Освіти
ОГОЛОШУЄ
набір депутатів до участі в навчальному семінарі
в рамках проекту
«Місцеве самоврядування. Крок до ефективності.
Від загального до конкретного. Житлово-комунальна сфера»

До участі у навчальному семінарі запрошуються депутати місцевих рад (перевага надаватиметься депутатам рад ОТГ)

Семінар відбудеться орієнтовно з 2 по 4 серпня 2018 року в м. Києві.

Для участі у навчаннях необхідно надати:
– заповнену анкету (додається);
– резюме (автобіографічні відомості);
– Мотиваційний лист з обґрунтуванням важливості Вашої участі саме у цьому семінарі (близько 600 слів);
– рекомендація від організації, яка делегує учасницю (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво та гендерний баланс, командою ІПО буде сформована одна група чисельністю 25 осіб.

УВАГА! Пріоритетом у відборі буде також представництво кандидата у відповідній постійній комісії своєї ради («ЖКГ»)!

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Остання дата надсилання документів: 18 липня 2018 року.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.
Документи можна надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою ZHKG.

Контакти:
тел.: 044 278-55-43 Ірина Чайка

Проект «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності»
реалізується Інститутом Політичної Освіти у партнерстві з представництвом
Фонду Конрада Аденауера

Для ознайомлення жителів та власників земельних ділянок Малостидинської сільської ради (Рішення Малостидинської сільської ради від 22.12.2017 № 139 «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018 рік»)
Інформація КП «Костопільські районні мережі» Костопільської районної ради Рівненської області про намір здійснити зміну діючого тарифу на надання послуг з централізованого водопостачання холодної води
Оголошення, щодо майна територіальних громад району, яке може бути передано в оренду

Костопільська районна рада повідомляє, що у спільній власності територіальних громад району (районній комунальній власності) перебуває майно, яке може бути передано в оренду.
За додатковою інформацію звертатися за адресою: м.Костопіль, вул.Незалежності, 7 каб. № 27 тел. 2-43-24.

.