Олександр Білера

Голова громадської ради

Олена Сініцина

Заступник голови

Олександр Пузирко

Заступник голови

Протокол засідання громадської ради при Костопільській РДА №2, прийняті рішення
Протокол засідання громадської ради №2, прийняті рішення  http://kostvlada.org/wp-content/uploads/2017/07/Протокол-засідання-громадської-ради-№2-19.05.2017.doc
План роботи громадської ради при Костопільській РДА на 2017 рік
Протокол засідання громадської ради при Костопільській РДА №1, прийняті рішення
Регламент громадської ради при Костопільській РДВ
Положення про громадську раду при райдержадміністрації
Положення про громадську раду при райдержадміністрації

http://kostvlada.org/wp-content/uploads/2017/05/Положення-2017.doc

Протокол установчих зборів
Про затвердження складу громадської ради при Костопільській райдержадміністрації
Засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради

26 грудня у приміщенні райдержадміністрації відбулося організаційне засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації у складі:

Гаврилюк Дмитро Юрійович – член громадської організації «Громада Костопільщини»;

Глущук Марина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації;

Гордєєва Олена Володимирівна – голова громадської організації «Активна громада Костопільщини»;

Кіптель Оксана Анатоліївна – заступник голови райдержадміністрації;

Кравчук Юрій Васильович – член громадської ради;

Новак Людмила Петрівна – керівник апарату райдержадміністрації;

Тарасюк Юлія Євгеніївна –  член громадської ради;

Таргоній Ірина Іванівна – голова громадської ради;

Федоровська Валентина Василівна – секретар виконкому Мирненської сільської ради;

Фесюк Катерина Олексіївна –  член громадської ради;

Щебивок Володимир Олександрович – член релігійної громади Української  Православної Церкви Святого Апостола Андрія Первозваного.

Ініціативна група створена відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 26 грудня 2016 року.

Учасники  засідання обговорили особливості формування громадської ради при районній державній адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів від  03 листопада 2010 року  №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234.

Прийнято рішення затвердити план заходів з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації та оприлюднення повідомлення про це.

При Костопільській райдержадміністрації формується нова громадська рада

У наступному році при Костопільській райдержадміністрації розпочне роботу нова громадська рада.

Аби забезпечити її належне функціонування, в райдержадміністрації створили ініціативну групу з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Орієнтовно такі збори відбудуться 24 лютого наступного року. Наразі ж розпочинається прийом документів від інститутів громадянського суспільства про участь в установчих зборах. Таким чином, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, подати документи  для участі в установчих зборах потрібно до 26 січня 2017 року.

Прийнято

26 грудня 2016 року

на засіданні ініціативної групи

з підготовки установчих зборів    громадської ради

при райдержадміністрації

ПОВІДОМЛЕННЯ

ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Орієнтовна дата проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Костопільській районній державній адміністрації 24 лютого 2017 року за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7.

Громадська рада при районній державній адміністрації як тимчасово діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади автономної республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більше як 35 осіб.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

– інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності).

– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

zrazok

Документи приймаються ініціативною групою до 26 січня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 18.00 год., за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7.

Контактна особа: Глущук Марина Анатоліївна

e-mail: kstr8@ukr.net, тел. 2-08-19