Анатолій Миколайович Семенюк

Голова громадської ради

Юлія Євгенівна Тарасюк

Заступник голови

Юрій Васильович Кравчук

Заступник голови

До відома громадян Костопільського району
    • У зв’язку з формуванням списку присяжних Костопільського районного суду, виконавчий апарат районної ради до 15 серпня 2019 року здійснює прийом пропозицій щодо включення до списку присяжних Костопільського районного суду з подальшим затвердження його сесією районної ради, від громадян, які постійно проживають на території юрисдикції Костопільського районного суду і відповідають вимогам передбаченим ст.65 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» і дали згоду бути присяжними.

Перелік документів, що подаються у виконавчий апарат районної ради:

1.Згода бути присяжним Костопільського районного суду.
2. Копія паспорту.
3.Згода на обробку персональних даних.

Телефони для довідок: 2-14-91, 2-43-24, 2-15-71.

29 березня 2019 року відбудеться засідання громадської ради при Костопільській райдержадміністрації
29 березня о 15.00 год. в адмінприміщенні Костопільської міської ради (м. Костопіль, вул. 1-го Травня, 3) відбудеться засідання громадської ради при Костопільській райдержадміністрації.
26 жовтня відбудеться засідання громадської ради при Костопільській райдержадміністрації
26 жовтня о 14.00 год. у малій залі засідань Костопільської РДА відбудеться засідання громадської ради при Костопільській райдержадміністрації.
26 червня о 15.00 год. відбудеться засідання громадської ради при Костопільській райдержадміністрації
26 червня о 15.00 год. у малій залі засідань Костопільської РДА відбудеться засідання громадської ради при Костопільській райдержадміністрації.
Результати соціологічного опитування громадськості - 2018
Протокол засідання громадської ради при Костопільській РДА №3, прийняті рішення
План роботи громадської ради на 2018 рік
Протокол засідання громадської ради при Костопільській РДА №2, прийняті рішення
Положення про громадську раду при Костопільській РДА від 23.11.2017
Регламент громадської ради при Костопільській райдержадміністрації від 23.11.2017
Протокол засідання громадської ради при Костопільській райдержадміністрації № 1
Обрано голову та заступників громадської ради при Костопільській РДА
23 листопада  у великій залі засідань Костопільської районної ради відбулося перше засідання громадської ради при Костопільській райдержадміністрації за участі 29 представників інститутів громадянського суспільства,  присутніх – першого заступника голови райдержадміністрації Олександра Коваля, заступника голови райдержадміністрації Оксани Кіптель, керівника апарату райдержадміністрації Людмили Новак, представників громадськості району.

Під час засідання, яке вела голова лічильної комісії громадської ради Юлія Тарасюк, прийнято більшістю голосів, відповідно до Постанови Кабміну від 3 листопада 2010 року №996 « Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики», Положення про громадську раду при Костопільській районній державній адміністрації, Регламент громадської ради при Костопільській районній державній адміністрації. За результатами таємного голосування громадську раду очолив Анатолій Семенюк, який є керівником Спілки промисловців і підприємців Костопільського району. Заступниками голови громадської ради  обрано Юлію Тарасюк та Юрія Кравчука, які працюватимуть за певними профілями.

На наступному засіданні громадської ради, яке вирішено провести  21 грудня о 15.00 год. у великій залі засідань районної ради, кожен із членів новоутвореного дорадчо-консультативного органу при Костопільській райдержадміністрації має внести пропозиції до плану роботи громадської ради на 2018 рік.

Розпорядження голови райдержадміністрації ``Про затвердження складу громадської ради при Костопільській райдержадміністрації``
Протокол засідання установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Костопільській райдержадміністрації
Уточнена інформація про дату, час та місце проведення установчих зборів
Установчі збори з формування нового складу громадської ради при Костопільській районній державній адміністрації відбудуться 20 листопада 2017 року о 15.00 год. у великій залі Костопільської районної ради.
До уваги громадськості! Розпочато прийом документів до 19.10.2017 для участі в установчих зборах із формування нового складу громадської ради
Збори відбудуться 17 листопада 2017 року. Наразі ж розпочато прийом документів від інститутів громадянського суспільства для участі в установчих зборах. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, подати документи  для участі в установчих зборах потрібно до 19 жовтня 2017 року.

Прийнято

18 вересня 2017 року

на організаційному засіданні ініціативної групи

з підготовки установчих зборів із формування

нового складу громадської ради

при Костопільській райдержадміністрації

ПОВІДОМЛЕННЯ

ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ

 ІЗ ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ  КОСТОПІЛЬСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Орієнтовна дата проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Костопільській районній державній адміністрації 17 листопада 2017 року за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7, ІІ поверх, мала зала засідань (каб.№21).

Громадська рада при районній державній адміністрації як тимчасово діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади автономної республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більше як 35 осіб.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

 рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; посвідчене печаткою (у разі наявності);

 біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій, витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

– інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності).

– відомості про місцезнаходження та адреса електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

zrazok

Документи приймаються ініціативною групою до 19 жовтня 2017 року (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 18.00 год., за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7.

Контактна особа: Янишен Катерина Євгеніївна

e-mail: kstr8@ukr.net, тел. 2-08-19

Організаційне засідання 18.09.2017 ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу громадської ради
18 вересня 2017 року в малій залі засідань приміщення райдержадміністрації під головуванням заступника голови Костопільської райдержадміністрації відбулося організаційне засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Костопільській районній державній адміністрації.

Склад ініціативної групи:

Велика

Людмила Василівна

– член Костопільської районної громадської організації «Спілка батьків дітей-інвалідів «Сонячний промінь»

 

Грипіч

Олексій Федорович

– член Костопільської районної організації ветеранів України
Кіптель

Оксана Анатоліївна

– заступник голови райдержадміністрації

 

Кособуцький

Олексій Миколайович

– голова правління громадської організації «Костопільщина 21 століття»
Кравчук

Юрій Васильович

-голова Костопільської районної організації Національної спілки журналістів України
Новак

Людмила Петрівна

– керівник апарату райдержадміністрації
Рейнерович-Ющук

Яна Володимирівна

-головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

 

Семенюк

Анатолій Миколайович

– голова Спілки промисловців і підприємців Костопільського району

 

 

Таргоній

Ірина Іванівна

– член первинної профспілкової організації Костопільської філії Рівненського державного медичного коледжу

 

Фесюк

Катерина Олексіївна

– член районного осередку Всеукраїнської громадської організації «Союз українок»
Янишен

Катерина Євгеніївна

– головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації

Ініціативна група створена відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 18 вересня 2017 року №275.

Учасники  засідання обговорили особливості формування громадської ради при районній державній адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів від  03 листопада 2010 року  №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234.

Члени ініціативної групи погодили план заходів із підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу громадської ради при Костопільській районній державній адміністрації та оприлюднення відповідного повідомлення на офіційному веб-сайті Костопільської районної влади та друкованих ЗМІ.

Розпорядження голови Костопільської райдержадміністрації від 18.09.2017 № 275 ``Про створення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів із формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації``
Розпорядження голови Костопільської райдержадміністрації від 11.09.2017 № 270 ``Про припинення повноважень громадської ради при Костопільській райдержадміністрації``
Протокол засідання громадської ради при Костопільській РДА №4, прийняті рішення
Протокол засідання громадської ради при Костопільській РДА №3, прийняті рішення
Екологічна комісія громадської ради виявить основних забруднювачів річки Замчисько
Громадська рада при Костопільській райдержадміністрації  взялася розібратися в такому актуальному питанні життєдіяльності району, як екологічна безпека нашого краю. Не секрет, що проблема забруднення навколишнього середовища є доволі болючою для жителів Костопільщини вже давно. З роками це питання набуло ще більшої гостроти.  Адже нині  костопільчани живуть в місті, де забрудненість повітря перевищує будь-які норми,  а колись повноводна річка Замчисько перетворилася на зарослу очеретом водойму. Спроба  міської  ради поновити рекреаційну зону правого берега річки, що вартувало понад мільйон гривень, закінчилося тим же  із чого і починалось. Річка почала ще більше «зеленіти» рослинністю, а берег ще рясніше заріс бур’янами. Чи це проект виявився недолугим, чи природна окраса – річка нашого міста просто не справляється із викидами, хімічними – від діяльності підприємств, нечистотами із приватних обість? Можливо ж, що не останню роль зіграли безвідповідальність та байдужість наших громадян.

Саме такими думками та доки риторичними запитаннями  обмінялися члени екологічної комісії  громадської ради при Костопільській райдержадміністрації під  час свого першого засідання. Громадські активісти вирішили власноруч провести незалежний аналіз викидів основних підприємств–забруднювачів Костопільського району в атмосферне повітря, скидів у річку Замчисько.  До промислових, приватних та державної форми власності  підприємств були надіслані відповідні запити, відповіді на які і стануть точкою відліку для  подальших дій тимчасової екологічної комісії громадської ради під керівництвом Юлії Тарасюк.

Оголошення! До уваги членів громадської ради!
30 серпня 2017 року о 1500 год.

в приміщенні малої зали (кабінет № 20)

Костопільської райдержадміністрації

відбудеться засідання громадської ради

 

Протокол засідання громадської ради при Костопільській РДА №2, прийняті рішення
Протокол засідання громадської ради №2, прийняті рішення  http://kostvlada.org/wp-content/uploads/2017/07/Протокол-засідання-громадської-ради-№2-19.05.2017.doc
План роботи громадської ради при Костопільській РДА на 2017 рік
Протокол засідання громадської ради при Костопільській РДА №1, прийняті рішення
Регламент громадської ради при Костопільській РДА
Протокол установчих зборів
Про затвердження складу громадської ради при Костопільській райдержадміністрації
Засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради

26 грудня у приміщенні райдержадміністрації відбулося організаційне засідання ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації у складі:

Гаврилюк Дмитро Юрійович – член громадської організації «Громада Костопільщини»;

Глущук Марина Анатоліївна – головний спеціаліст відділу юридичного забезпечення, організаційної роботи та інформаційної діяльності апарату райдержадміністрації;

Гордєєва Олена Володимирівна – голова громадської організації «Активна громада Костопільщини»;

Кіптель Оксана Анатоліївна – заступник голови райдержадміністрації;

Кравчук Юрій Васильович – член громадської ради;

Новак Людмила Петрівна – керівник апарату райдержадміністрації;

Тарасюк Юлія Євгеніївна –  член громадської ради;

Таргоній Ірина Іванівна – голова громадської ради;

Федоровська Валентина Василівна – секретар виконкому Мирненської сільської ради;

Фесюк Катерина Олексіївна –  член громадської ради;

Щебивок Володимир Олександрович – член релігійної громади Української  Православної Церкви Святого Апостола Андрія Первозваного.

Ініціативна група створена відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 26 грудня 2016 року.

Учасники  засідання обговорили особливості формування громадської ради при районній державній адміністрації відповідно до постанови Кабінету Міністрів від  03 листопада 2010 року  №996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» з урахуванням змін, внесених постановою Кабінету Міністрів України від 8 квітня 2015 року № 234.

Прийнято рішення затвердити план заходів з підготовки та проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при районній державній адміністрації та оприлюднення повідомлення про це.

При Костопільській райдержадміністрації формується нова громадська рада

У наступному році при Костопільській райдержадміністрації розпочне роботу нова громадська рада.

Аби забезпечити її належне функціонування, в райдержадміністрації створили ініціативну групу з підготовки установчих зборів з формування нового складу громадської ради при райдержадміністрації.

Орієнтовно такі збори відбудуться 24 лютого наступного року. Наразі ж розпочинається прийом документів від інститутів громадянського суспільства про участь в установчих зборах. Таким чином, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996, подати документи  для участі в установчих зборах потрібно до 26 січня 2017 року.

Прийнято

26 грудня 2016 року

на засіданні ініціативної групи

з підготовки установчих зборів    громадської ради

при райдержадміністрації

ПОВІДОМЛЕННЯ

ІНІЦІАТИВНОЇ ГРУПИ З ПІДГОТОВКИ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ З ФОРМУВАННЯ НОВОГО СКЛАДУ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ

Орієнтовна дата проведення установчих зборів з формування нового складу громадської ради при Костопільській районній державній адміністрації 24 лютого 2017 року за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7.

Громадська рада при районній державній адміністрації як тимчасово діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 (зі змінами) для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органу, налагодження ефективної взаємодії з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

До складу громадської ради можуть бути обрані представники громадських об’єднань, релігійних, благодійних організацій, творчих спілок, професійних спілок та їх об’єднань, асоціацій, організацій роботодавців та їх об’єднань, недержавних засобів масової інформації (далі – інститути громадянського суспільства), які зареєстровані в установленому порядку і проводять діяльність на території України.

Інститут громадянського суспільства незалежно від своєї організаційної структури та наявності місцевих осередків (відокремлених підрозділів, філій, представництв, місцевих організацій) для участі в установчих зборах делегує одного представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради.

До складу громадської ради не можуть бути обрані представники інститутів громадянського суспільства, які є народними депутатами України, депутатами Верховної Ради Автономної Республіки Крим та місцевих рад, посадовими особами органів державної влади, органів влади автономної республіки Крим та місцевого самоврядування.

Склад громадської ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах.

Кількісний склад громадської ради визначається установчими зборами та не може становити більше як 35 осіб.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

– рішення, прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу громадської ради; посвідчене печаткою (у разі наявності);

– біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

– копія виписки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій та витяг із статуту (положення) інституту громадянського суспільства щодо цілей і завдань його діяльності, засвідчені в установленому порядку;

– інформація про отримання інститутом громадянського суспільства як володільцем бази персональних даних його членів згоди делегованого ним представника на обробку його персональних даних;

– інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства (відомості про проведені заходи, реалізовані проекти, виконані програми, друковані видання, подання інститутом громадянського суспільства відповідному органу письмових обґрунтованих пропозицій і зауважень з питань формування та реалізації державної політики у відповідній сфері та інформування про них громадськості тощо) протягом року до дня подання заяви (у разі, коли інститут громадянського суспільства працює менше року, – за період діяльності).

– відомості про місцезнаходження та адресу електронної пошти інституту громадянського суспільства, номер контактного телефону.

zrazok

Документи приймаються ініціативною групою до 26 січня 2017 року включно (крім вихідних та святкових днів) з 09.00 до 18.00 год., за адресою: м.Костопіль, вул. Незалежності, 7.

Контактна особа: Глущук Марина Анатоліївна

e-mail: kstr8@ukr.net, тел. 2-08-19