Сьогодні, 24 травня 2019 року, в загальноосвітніх навчальних закладах району відбулося свято Останнього дзвоника, формат якого засвідчив про закінчення ще одного навчального року.

Щоб привітати учнів і вчителів із завершенням навчання та початком літніх канікул, депутат Рівненської обласної ради Василь Кльоп та голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа завітали до ЗОШ № 5 I-III ступенів та ЗОШК № 6 I-III ступенів м.Костополя на урочисті лінійки та  побажали усім школярам незабутніх вражень та хорошого відпочинку. Особливі слова вітання звучали випускникам з побажанням успішно скласти випробувальні іспити та не помилитися у виборі майбутньої професії. Також Олександр Середа щиро подякував педагогічним колективам за сумлінну працю та відданість обраній справі.

Загалом у цей день у 31 навчальному закладі району відбулися урочисті заходи з нагоди свята Останнього дзвоника.

На святкових лінійках панувала особлива атмосфера, сповнена гарного настрою, зворушливих моментів й приємних емоцій. Квіти, дитячі посмішки, вчительські та батьківські  настановчі слова й сльози на очах випускників.

У кожній школі району під час урочистостей вручено дипломи, грамоти, сертифікати, спортивні нагороди учням, які протягом навчального року брали участь у різноманітних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, та стали призерами.

Кращі з кращих – учні з високими результатами навчання – отримали Похвальні листи.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>