23 травня 2019 року відбулося  засідання архітектурно-містобудівної ради при секторі архітектури і містобудування райдержадміністрації.

У засіданні прийняло участь 16 чоловік, з них 13 членів архітектурно-містобудівної ради.

Архітектурно-містобудівною радою розглянуто 5 питань:

  1. Розгляд проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Рівненська (від перехрестя з вул.Шевченка до перехрестя з вул.Руданського) та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Костопільського району Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська  рада

Розробник: ФОП Бачунов Олег Володимирович

  1. Розгляд проекту Детального плану території, що обмежується вулицею Коперніка (територія навколо будинків №2а та 2б) та прилеглими до них територіями в м.Костопіль Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська  рада

Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна «АрКа».

  1. Розгляд проекту Детального плану території що обмежується вул.Героїв Берестечка та прилеглими до неї територіями в м.Костопіль Рівненської області.

Замовник:  Костопільська міська  рада

Розробник: ФОП Назаренко Катерина Юріївна «АрКа».

  1. Розгляд проекту Детального плану території на реконструкцію житлового будинку за адресою с.Постійне вул.Гайдуків, 38 під Дім Молитви Деражненської сільської ради Костопільського району Рівненської області.

Замовник:  Деражненська сільська  рада

Розробник: ФОП Ковтонюк О.С.

  1. Різне .

За результатами розгляду і обговорення, шляхом голосування вирішено: рекомендовано замовникам при умові виконання зауважень і пропозицій висловлених членами архітектурно-містобудівної ради провести громадські слухання відповідно вимог чинного законодавства та затвердити вищезазначену містобудівну документацію.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>