``Гаряча`` телефонна лінія Костопільської райдержадміністрації
Безымянный
Електронне звернення

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про звернення громадян» передбачається, що письмове звернення також може бути надіслане з використанням мережі Інтернет, засобів електронного зв’язку (електронне звернення).

За загальним правилом у зверненні має бути зазначено прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення повинно бути підписано заявником (заявниками) із зазначенням дати.

Водночас в електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Електронна адреса: zvernennyakost@ukr.net

Надання одноразової матеріальної допомоги

Одноразова матеріальна допомога у Костопільській районній державній адміністрації виділяється відповідно до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Костопільського району (далі – Порядок), затвердженого розпорядженням голови райдержадміністрації від 04 березня 2019 №93 «Про Порядок надання одноразової матеріальної  допомоги громадянам Костопільського району», зареєстроване в Головному територіальному управлінні юстиції у Рівненській області від 25 березня 2019 року за № 14/1378.

Відповідно до п. 1. Порядку одноразова матеріальна допомога надається громадянам України, які зареєстровані та проживають на території Костопільського району Рівненської області, а саме:

1) малозабезпеченим громадянам, що потребують невідкладного лікування;

2) внутрішньо переміщеним особам до Костопільського району з тимчасово окупованих територій;

3) громадянам, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації.

Громадянин України, який має намір отримати Допомогу, подає заяву, оформлену відповідно до вимог Закону України «Про звернення громадян», голові Костопільської районної державної адміністрації.

До заяви про отримання Допомоги додаються:

1) копія паспорта громадянина України (перша та друга сторінки та сторінка із зазначенням відомостей про реєстрацію місця проживання) або копія паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з додатками;

2) копія довідки про присвоєння реєстраційного номера облікової картки  платника податків (із урахуванням положень статті 63 Податкового кодексу України);

3) внутрішньо переміщені особи до Костопільського району з тимчасово окупованих територій надають копію довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, що видається відповідно до Порядку оформлення і видачі довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 жовтня 2014 року № 509;

4) акт обстеження матеріально-побутових умов проживання заявника (складається органами місцевого самоврядування), крім внутрішньо переміщених осіб;

5) у разі потреби невідкладного лікування – копії документів, що підтверджують необхідність такого лікування та довідку із управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації, у якій має бути зазначено, отримує чи ні особа соціальну допомогу як малозабезпечена та розмір такої допомоги;

6) у разі настання надзвичайної ситуації – копії документів, що підтверджують надзвичайну ситуацію, яка призвела до порушення нормальних умов життєдіяльності заявника.

Графік проведення виїзних прийомів керівництвом райдержадміністрації
Графік прийому громадян з особистих питань

У зв’язку з введенням карантину щодо протидії поширенню коронавірусу у Костопільській райдержадміністрації призупиняється проведення особистих прийомів громадян.

Просимо громадян подавати звернення письмово за поштовою адресою: вул. Незалежності, 7, м. Костопіль, або на електронну адресу: zvernennyakost@ukr.net.

За додатковою інформацією щодо порядку звернення до Костопільської райдержадміністрації на час введення карантинних заходів громадяни можуть звернутися за номером телефону –(03657)2-18-99.

Після завершення карантину прийом громадян буде відновлено та проводитиметься згідно з графіком.