Беляновська Наталія Миколаївна

Начальник відділу освіти

Пацурківська Вікторія Володимирівна

Головний спеціаліст відділу освіти

тел.:2-31-54

Оліферчук Марія Іванівна

Головний спеціаліст відділу освіти

тел.:2-21-01

Регеза Оксана В'ячеславівна

Завідувач Костопільського районного методичного кабінету

тел.:2-20-51

Бобер Сергій Георгійович

Начальник групи централізованого господарського обслуговування загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти

тел.:2-21-06

Савицька Юлія Петрівна

Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії

тел.:2-28-98

Положення про відділ

Посадова інструкція начальника відділу

Контакти

(03657) 2-12-39

E-mail: osvitakost@ukr.net

Графік роботи

Понеділок – Четверг:

 • 9:00 до 18:15

П’ятниця:

 • 9:00 до 17:00

Субота – Неділя:

 • вихідний

 «Розминка від чемпіона»

DSC_0164«Розминка від чемпіона» для учнів Звіздівської опорної школи спортивного профілю. Юні спортсмени Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів – неодноразові призери районних та обласних змагань із футболу, волейболу, баскетболу та легкої атлетики. Це є результатом систематичної і наполегливої праці з обдарованою молоддю учителів фізичної культури Дейнера Олександра Адамовича та Шидловського Олександра Олеговича.
Любов до спорту об’єднує людей усього світу, тому 31 січня 2019 року школярам було цікаво зустрітися із тренером-викладачем Костопільського ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту Рівненської обласної ради, майстром спорту з легкої атлетики, неодноразовим переможцем чемпіонатів України з метання списа Шамою Миколою Борисовичем. Він розповів, що метання списа – один із важких видів легкої атлетики, який зародився в Стародавній Греції, ознайомив присутніх учнів та педагогів із технікою метання списа, способами тримання, зазначив, що впливає на дальність польоту. Також представив найважливішу свою медаль, отриману на матчевій зустрічі в Туреччині. Зімітований майстер-клас від чемпіона виявили бажання пройти учні 11 класу – Каплюк Назар та Ягнич Марія. 

DSC_0168
Після розповіді Микола Борисович провів із дітьми спортивну розминку. Представник обласного центру «Спорт для всіх» Вознюк Ігор Іванович та завідувач сектору молоді та спорту Костопільської районної державної адміністрації Кузнюк Віталій Миколайович визначили переможців конкурсу малюнка зі спортивної тематики і вручили їм щоденники (Степурі Софії, учениці 3 класу, Бачук Катерині та Крищуку Роману – учням 5 класу), які містять замітки про гучні перемоги українських олімпійців у світових спортивних змаганнях. Учителям фізичної культури була подарована методична література – посібники та диски з короткометражними фільмами, що розкривають 7 олімпійських цінностей: повагу, дружбу, натхнення, рівність, досконалість, сміливість та завзятість.
Звичайно, педагоги та учні закладу задоволені зустріччю, спілкуванням, подарунками від людей, які працюють у сфері спорту і не байдужі до його розвитку, тому вчитель фізичної культури Олександр Адамович щиро подякував гостям та побажав Миколі Борисовичу нових спортивних звершень.

DSC_0187DSC_0192

Паспорти бюджетної програми на 2018 рік
Накази про затвердження паспортів бюджетних програм на 2018 рік
П О Л О Ж Е Н Н Я про групу централізованого господарського обслуговування загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти

                                                                                                                                                         Затверджено

Наказ відділу освіти

                                                                                                                                   Костопільської районної

                                                                                                                                   державної адміністрації

                                                                                                                                    24.12.2010 № 377

П О Л О Ж Е Н Н Я

про групу централізованого господарського обслуговування

загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти

І. Загальна частина

 1. Група централізованого господарського обслуговування загальноосвітніх шкіл та інших закладів освіти (надалі – господарська група) є структурним підрозділом відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, підзвітним і підконтрольним начальнику відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.
 2. Господарська група створюється відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації.
 3. Господарська група має самостійний кошторис, затверджений відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації, рахунки в органах державного казначейства у відповідності з чинним законодавством. Фінансування діяльності господарської групи здійснюється за рахунок коштів районного бюджету. Фінансово – господарська діяльність ведеться через централізовану бухгалтерію відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.

 4.Господарська група в своїй роботі керується Конституцією України, Законами України „Про освіту”, „Про загальну середню освіту”, „Про позашкільну освіту”, „Про дошкільну освіту”, Постановами Кабінету Міністрів України, наказами Міністерства освіти і науки України, розпорядженнями голови обласної та районної державних  адміністрацій, рішеннями районної ради, наказами управління освіти і науки обласної та відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, а також цим Положенням.

 1. У межах своїх повноважень господарська група тісно співпрацює з структурними підрозділами Костопільської районної державної адміністрації та органами місцевого самоврядування.

ІІ. Основні завдання

 1. Відповідно до своїх повноважень та чинного законодавства  господарська група  забезпечує виконання заходів спрямованих на створення ефективних умов діяльності відділу освіти  Костопільської районної державної адміністрації та навчальних закладів району.
 1. Господарська  група відповідно до покладених на неї завдань:

2.1. Розробляє та  організовує виконання заходів, направлених на зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти району.

2.2. Розробляє річні та перспективні плани ремонтних робіт  об’єктів та споруд відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.

2.3. Здійснює нагляд  за проведенням будівельних робіт, реконструкцій,  добудов у закладах освіти району. Забезпечує технічний нагляд за капітальними та поточними ремонтами закладів освіти району.

Погоджує акти виконаних робіт, здійснює контроль за дотриманням технічних вимог, вартістю будівельних матеріалів при  виконанні будівельних робіт .

2.4.Здійснює нагляд за експлуатацією будівель і об’єктів, опалювальних систем та інженерних споруд в закладах та установах підпорядкованих відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.

2.5.Оформляє дефектні акти на ремонти будівель та споруд закладів освіти, організовує розробку  проектно-кошторисної   документації.

2.6. Організовує  матеріально-технічне постачання.

2.7. Розробляє заходи та організовує роботи щодо підготовки закладів освіти району до нового навчального року та до роботи в осінньо-зимовий період.

2.8. Готує питання, що належать до компетенції працівників                        господарської групи для розгляду на нарадах та колегіях відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.

2.9. Забезпечує утримання в належному стані приміщень відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації та прилеглої території відповідно до правил і норм виробничої санітарії та пожежної безпеки, організовує їх своєчасний ремонт.

2.10. Веде облік канцелярського приладдя, предметів господарського вжитку, забезпечує своєчасний звіт про їх використання;

2.11. Організовує господарське обслуговування заходів, що проводяться відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації.

2.12. Забезпечує своєчасне поновлення витратних матеріалів для копіювально-розмножувальної техніки та здійснює контроль за належним її використанням та своєчасним ремонтом.

2.13. Контролює технічний стан та своєчасне оформлення технічної документації на експлуатацію транспортних засобів, що знаходяться на балансі відділу освіти. Забезпечує автотранспорт відділу освіти паливно-мастильними матеріалами, здійснює  контроль за його використанням та своєчасним списанням.

2.14. Забезпечує своєчасний ремонт  автотранспорту.

2.15.Забезпечує дотримання правил    пожежної безпеки в закладах освіти району.

2.16. Контролює  дотримання норм і правил з охорони праці та електробезпеки в закладах освіти району.

ІІІ. Організаційна структура

 1. Господарську групу очолює начальник господарської групи,  який підпорядкований безпосередньо начальнику відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.
 2. Начальник господарської групи призначається та звільняється з посади начальником відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, а інші працівники господарської групи призначаються та звільняються за погодженням з начальником господарської  групи.
 3. Штатний розпис працівників господарської групи затверджується начальником відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації в межах граничної чисельності та фонду заробітної плати.
 4. Начальник господарської  групи подає пропозиції щодо посадових інструкцій, розробки посадових обов’язків працівників господарської групи.

 

 1. IV. Взаємозв’язок з іншими структурними підрозділами

відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації

 1. Господарська група в процесі виконання покладених на неї завдань за дорученням начальника відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації взаємодіє з управліннями, відділами райдержадміністрації, а також з органами місцевого самоврядування.
 2. Господарська група має право:

2.1. одержувати в установленому порядку від структурних підрозділів відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації, навчальних закладів району інформацію і матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань;

2.2. вносити начальнику відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації пропозиції з питань щодо удосконалення матеріально-технічної бази закладів освіти району, удосконалення системи господарської діяльності;

2.3. за дорученням начальника відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації утворювати робочі групи для виконання поставлених завдань, а також проведення аналізу і складання прогнозів щодо реконструкції, добудов, капітальних ремонтів у закладах освіти району.

 1. Права та обов’язки начальника господарської групи

1.Повинен мати вищу освіту за освітньо–кваліфікаційним рівнем спеціаліст або магістр та стаж роботи за фахом не менше 3 років.

 1. Здійснює керівництво господарською групою, несе  відповідальність перед начальником відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації за виконання покладених на нього завдань.
 2. Одержує від  керівників навчальних закладів району та інших установ оперативні відомості, статистичні та інші дані, довідки з питань, віднесених до компетенції господарської групи.
 3. Визначає послідовність виконання першочергових ремонтних робіт та складання на них кошторисів.
 4. Готує статистичну звітність, що відноситься до його компетенції.
 5. Веде облік робочого часу працівників господарської групи.
 6. Здійснює керівництво роботою в процесі господарського обслуговування відділу освіти райдержадміністрації та його підрозділів.
 7. Здійснює контроль за використанням автотранспорту, організовує забезпечення автотранспорту паливно-мастильними матеріалами та запасними частинами, готує документи на їх списання.
 8. Керує та здійснює контроль за роботою працівників господарської групи.
 9. Начальник господарської групи несе персональну відповідальність за вирішення питань, віднесених до компетенції господарської групи перед начальником відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.

              

 1. VI. Фінансування та майно господарської групи

Господарська група утримується за рахунок коштів місцевого бюджету. Граничну чисельність, фонд оплати праці та видатки на утримання затверджує начальник відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації в межах виділених асигнувань після погодження з фінансовим управлінням Костопільської районної державної адміністрації.

VII. Ліквідація господарської групи

 Господарська група може бути ліквідована, реорганізована (злиття, поділ, приєднання, перетворення) згідно з чинним законодавством.

Ліквідаційна комісія призначається наказом по відділу освіти Костопільської райдержадміністрації згідно розпорядження голови Костопільської районної  державної адміністрації.

У разі ліквідації господарської групи  майно та інші матеріальні цінності передаються на облік установи, яка буде  визначена наказом по відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації.

Мережа освітніх закладів

У 2017-2018 навчальному році у Костопільському районі функціонують:

– 21 дошкільний навчальний заклад, у тому числі, сезонні – 2;

         – 30 загальноосвітніх навчальних закладів, у тому числі:

          загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів – 18;

          загальноосвітніх шкіл І-ІІ ступенів – 9;

          загальноосвітніх шкіл І ступеня – 2;

Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради Рівненської області;

– 4 позашкільні навчальні заклади:

1) Костопільський будинок школярів та юнацтва Костопільської районної ради Рівненської області, 82 групи, 1363 учні;

2) Центр інтелектуального розвитку «Сузір’я», 18 груп, 340 учнів;

3) Центр технічної творчості і комп’ютерних технологій, 68 груп,
1020 учнів;

4) Костопільська дитячо-юнацька спортивна школа «Олімпієць», 29 груп, 382 учні.

У загальноосвітніх навчальних закладах  створено  397 класів-комплектів, у яких навчаються 6 857 учнів.

Середня наповнюваність класів – 17,3.

Поглиблене вивчення математики здійснюється у 2 класах (45 учнів) у Костопільській загальноосвітній школі № 3 І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області; англійської мови – у 12 класах (312 учнів) у Костопільській загальноосвітній школі-комплексі І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради Рівненської області.

Запроваджено такі профілі навчання:

1) екологічний на базі Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Костопільської районної ради Рівненської області – 33 учні;

2) української філології на базі Костопільської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 5 Костопільської районної ради Рівненської області – 15 учнів, Великолюбаської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області – 11 учнів, Мирненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської
області – 7 учнів;

3) іноземної філології на базі Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради Рівненської області – 30 учнів, Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради Рівненської області – 42 учні;

4) історичний на базі Костопільського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія ім.Т.Г.Шевченка» Костопільської районної ради Рівненської області – 9 учнів, Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради Рівненської області – 17 учнів, Золотолинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області – 8 учнів;

5) математичний на базі Костопільської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 3 Костопільської районної ради Рівненської області – 19 учнів, Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради Рівненської області – 21 учень;

6) біолого-хімічний на базі Костопільської загальноосвітньої школи
І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради Рівненської області – 19 учнів;

7) технологічний на базі Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради Рівненської області – 40 учнів, Злазненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області – 70 учнів;

8) спортивний на базі Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області – 22 учні.

Функціонують 3 класи вечірньої форми навчання при Костопільській загальноосвітній школі-комплексі І-ІІІ ступенів № 6 Костопільської районної ради Рівненської області з кількістю 40 учнів.

У складі мережі навчальних закладів Костопільського району діє Злазненський міжшкільний навчально-виробничий комбінат Костопільської районної ради Рівненської області, в якому здійснюється навчання школярів 10-11 класів професії водія категорії «В» і «С».

Інклюзивне навчання для учнів, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку, введене у Костопільській загальноосвітній школі
№ 2 І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області (5 клас); Костопільській загальноосвітній школі № 8 І-ІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області (1 клас, 6 клас);  Великолюбаській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області (2 клас, 7 клас); Злазненській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області (1 клас); Данчимістській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області (2 клас); Ставецькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області (8 клас).

ПОЛОЖЕННЯ про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель

                                                                                                                                              ЗАТВЕРДЖУЮ

                                                                                                                                        Наказ відділу освіти

                                                                                                                                        від 07.09.2017 № 309

ПОЛОЖЕННЯ

про здійснення  допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель

 1. Загальні положення

    1.1. Положення про здійснення допорогових закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням електронної системи закупівель (далі – Положення) встановлює загальний порядок організації та проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації (далі – відділ освіти) із застосуванням електронної системи закупівель ProZorro (далі – Системи).

    1.2. Це Положення розроблене відповідно до вимог Закону України «Про публічні закупівлі» (далі – Закон), Порядку функціонування електронної системи закупівель та проведення авторизації електронних майданчиків, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 № 166 (далі – Порядок функціонування Системи), Порядку розміщення інформації про публічні закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  від 18.03.2016 № 477, Порядку визначення предмета закупівлі, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України  від 17.03.2016 № 454 (далі – Порядок визначення предмета закупівлі), Порядку здійснення допорогових закупівель, затвердженого наказом ДП «Зовнішторгвидав України» від 13.04.2016 № 35 (далі – Порядок здійснення допорогових закупівель).

    1.3. У цьому Положенні наведені нижче терміни вживаються у такому значенні:

       1.3.1. допорогова закупівля (далі – Закупівля) – закупівля Замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких передбачена у п. 2.1. Положення та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах 2 та 3 частини 1 статті 2 Закону;

       1.3.2. замовник допорогових закупівель (далі – Замовник) – відділ освіти Костопільської районної державної адміністрації;

       1.3.3. переможець – учасник, що пройшов етап кваліфікації та був визначений Замовником як переможець Закупівлі;

       1.3.4. процедура закупівлі – здійснення відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг), виконавця робіт із використанням електронної системи закупівель для укладення договору про Закупівлю;

       1.3.5. пропозиція учасника – пропозиція щодо предмета Закупівлі або його частини (лота), яку учасник подає для участі у Закупівлі відповідно до вимог, визначених Замовником;

       1.3.6. учасник – фізична особа, у тому числі фізична особа-підприємець, або юридична особа, яка подала в електронному вигляді пропозицію для участі в Закупівлях, оголошених Замовником відповідно до цього Положення.

       Інші терміни вживаються у значенні, наведеному в Законі та Порядку функціонування Системи.

    1.4. Замовник здійснює проведення процедур закупівель товарів, робіт і послуг із застосуванням Системи через авторизований майданчик на якому зареєстрований  або звітує в Системі про укладені прямі договори. Відділ освіти зареєстрований на авторизованому майданчику «ДЕРЖЗАКУПІВЛІ.ОНЛАЙН».

    1.5. Замовник має право зареєструватись на декількох авторизованих електронних майданчиках.

    1.6. Всі користувачі Системи зобов’язані:

– дотримуватись Порядку функціонування Системи та діяти у процесі здійснення Закупівлі відповідно до регламенту Авторизованого електронного майданчика.

– здійснювати оновлення інформації, поданої при реєстрації, у разі заміни такої інформації;

– забезпечувати нерозголошення та конфіденційність логіна та пароля, що надаються під час реєстрації. У разі виникнення підозр про їхнє несанкціоноване використання третіми особами, негайно повідомляти про це оператора;

      1.7. Всі питання, пов’язані із здісненням допорогових закупівель товарів, робіт і послуг, які не врегульовані цим Положенням, вирішуються в порядку та згідно вимог діючих нормативно-правових актів України.

 1. Сфера застосування Положення

    2.1. Положення застосовується Замовником у разі проведення відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги  (послуг) та виконавця робіт із використанням Системи для закупівель товарів, робіт і послуг, які  здійснює відділ освіти за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 3000 (три тисячі) грн. та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

       У разі здійснення закупівель товарів, робіт і послуг без використання електронної системи закупівель, за умови, що вартість предмета закупівлі дорівнює або перевищує 50 000 (п’ятдесят тисяч) гривень та є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому ч. 1 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі», відділ освіти обов’язково оприлюднює звіт про укладені договори в системі електронних закупівель відповідно до ст. 10 цього Закону.

    2.2. Дія Положення не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є:

1) товари, роботи та послуги, визначені ч. 3, 4 ст. 2 Закону України «Про публічні закупівлі».

 1. Порядок здійснення закупівель

    3.1. Закупівлі проводяться з метою відбору постачальників товарів, надавачів послуг та виконавців робіт для потреб Замовника та укладення з ними відповідних договорів.

    3.2. Під час здіснення Закупівель Замовник повинен дотримуватись таких принципів здіснення закупівель визначених Замовником:

– добросовісна конкуренція серед учасників;

– максимальна економія та ефективність;

– відкритість та прозорість на всіх стадіях закупівель;

– недискримінація учасників;

– об’єктивна та неупереджена оцінка пропозицій;

– запобігання корупційним діям і зловживанням.

    3.3. Закупівля передбачає такі етапи:

– оголошення Закупівлі;

– період уточнень;

– подання пропозицій;

– аукціон;

– кваліфікація, визначення переможця та завершення Закупівлі.

    3.4. Замовник з метою придбання визначених товарів, робіт або послуг оприлюднює у Системі оголошення про проведення закупівель.

       Під час оголошення Закупівлі Замовник розміщує в Системі інформацію про предмет, очікувану вартість Закупівлі, умови договору, порядок і умови проведення Закупівлі, строк подання пропозицій, а також вимоги до Учасника та іншу інформацію, яка, на його думку, є необхідною для проведення Закупівлі. Інформація, зазначена під час оголошення Закупівлі, повинна збігатися з інформацією, що зазначена у прикріплених документах (за наявності). У разі невідповідності пріоритетною вважається інформація, зазначена Замовником під час оголошення Закупівлі.

       Замовнику забороняється вказувати потенційним Учасникам, який з авторизованих електронних майданчиків вони мають використовувати для подання своїх пропозицій.

       Усі файли, що прикріплені під час оголошення Закупівлі, а також до пропозицій Учасників повинні мати розширення .pdf.. Забороняється обмежувати перегляд цих файлів шляхом встановлення на них паролів або у будь-який інший спосіб. Забороняється додавати документи, що безпосередньо не стосуються Закупівлі.

    3.5. При визначенні предмету Закупівлі Замовник зобов’язаний  керуватись діючим Порядком визначення предмету закупівлі.

      Технічні вимоги до предмета Закупівлі та/або кваліфікаційні вимоги (у разі потреби) до учасників процедури Закупівлі зі способами їх підтвердження Замовник може також зазначати в окремому документі, який одночасно оприлюднюється з оголошенням про проведення закупівель (документація закупівель).

       Вказані вимоги не повинні носити дискримінаційний характер та сприяти зниженню конкуренції. У разі, якщо назва предмету закупівлі чи його опис містять посилання на конкретну торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, Замовник може вказати, які аналоги та/або еквіваленти прийматимуться у пропозиціях учасника.

     Замовник не вимагає документального підтвердження інформації, що міститься у відкритих єдиних державних реєстрах, доступ до яких є вільним.

    3.6. Одночасно з розміщенням оголошення про проведення закупівель Замовник повинен оприлюднити у системі документацію Закупівель (за наявності), проект договору про закупівлю або істотні умови договору.

    3.7. Тривалість періоду уточнень має становити не менше 1-го робочого дня, якщо очікувана вартість Закупівлі становить від 3 000 гривень до 50 000 гривень, та не менше 3-х робочих днів, якщо очікувана вартість Закупівлі перевищує 50 000 гривень.

Тривалість періоду подання пропозицій має становити не менше 1-го робочого дня, якщо очікувана вартість Закупівлі становить від 3 000 гривень до 50 000 гривень, та не менше 2-х робочих днів, якщо очікувана вартість Закупівлі перевищує 50 000 гривень.

      За цих умов період, коли Замовник може надавати відповідь на запитання, уточнення користувачів Системи, може визначатись годинами у межах тривалості робочого дня з понеділка по п’ятницю з 09.00 год. до 18.15 год.

    3.8. У разі, якщо протягом цього періоду Замовник отримує запитання, уточнення від користувачів системи щодо технічних вимог до товару та/або вимог до кваліфікації учасників, Замовник повинен надати через систему відповідь протягом двох робочих днів з моменту їх розміщення у системі.

    3.9. Можливість Користувачів Системи звернутись до Замовника з питаннями щодо встановлених вимог у період уточнень, передбачена у Порядку здійснення допорогових закупівель.

    3.10. Замовник має право вносити зміни в інформацію та документи щодо оголошення Закупівлі до початку прийому пропозицій. Уся історія змін документів, внесених у цей період, зберігаються і доступна для перегляду Користувачам Системи.

      Якщо Замовник вносить зміни до документів, він зобов’язаний дозавантажити такі зміни у вигляді окремого файлу.

    3.11. Подати пропозицію може будь-який Учасник, зареєстрований у Системі. Інформація, зазначена Учасником в електронних документах та документах, що додаються до пропозиції, повинна відповідати інформації, зазначеній ним в екранних формах Системи при подачі пропозиції.

       У разі невідповідності пріоритетною вважається інформація, зазначена в екранних формах Системи.

    3.12. Для участі в Закупівлі Учасник подає пропозицію шляхом заповнення екранної форми в Системі, доступ до якої здійснюється через авторизовані електронні майданчики, і, за потреби, завантаження в Систему електронних документів та документів у електронному вигляді.

    3.13. Один Учасник має право подати лише одну пропозицію до кожної окремої Закупівлі.

    3.14. Пропозиція повинна відповідати вимогам, зазначеним Замовником під час оголошення Закупівлі.

    3.15. Учасник має право подати пропозицію до закінчення терміну її подання, встановленого Замовником у пункті 3.7. Положення під час оголошення Закупівлі.

     3.16. Будь-яка інформація про Учасників та їхні пропозиції є закритою до закінчення електронного аукціону, крім початкових цінових пропозицій, які залишаються закритими лише до початку Аукціону для всіх осіб, крім Учасника, який подав пропозицію.

    3.17. Учасник має право вносити зміни та уточнення до поданої ним пропозиції до закінчення періоду прийому пропозицій, визначених Замовником. Уся історія змін, внесених у цей період, зберігається і стає доступною для перегляду всім Користувачам Системи після закінчення Аукціону.

    3.18. Учасник може анулювати свою пропозицію лише в період прийому пропозицій.

 1. Порядок проведення Аукціону

    4.1. Крок аукціону, який зазначається у гривнях і вираховується як відсоткове відношення до очікуваної вартості Закупівлі, та має знаходитись у діапазоні від 0,5% до 3% від очікуваної вартості Закупівлі.

    4.2. У ході Аукціону Учасникам надається можливість подавати свої цінові пропозиції відповідно до встановлених правил роботи Системи. Учасник може протягом одного раунду Аукціону один раз понизити ціну/приведену ціну своєї пропозиції не менше ніж на один крок від своєї попередньої ціни/приведеної ціни.

    4.3. Для участі в Аукціоні Учасник за допомогою інтерфейсу Авторизованого електронного майданчика отримує індивідуальне посилання на сторінку Аукціону. Авторизований електронний майданчик повинен забезпечити конфіденційність цього посилання, тому що воно є єдиним ідентифікатором Учасника.

    4.4. Дата та час Аукціону призначаються Системою автоматично.

      Авторизовані електронні майданчики мають право інформувати Користувачів Системи про наближення дати старту Аукціону. Якщо на Закупівлю подано більше однієї пропозиції, Система активує єдиний модуль «Аукціон».

        В Аукціоні можуть брати участь лише Учасники, що подали пропозиції. Всі інші Користувачі Системи, у тому числі Замовник цієї Закупівлі, мають можливість у режимі онлайн (on-line) спостерігати за ходом Аукціону.

       Якщо зареєстрований один Учасник, то Система автоматично переходить до процесу «Оцінка», а Закупівлі присвоює статус «Кваліфікація».

    4.5. Авторизовані електронні майданчики забезпечують доступ зареєстрованих Учасників до єдиного модуля «Аукціон». Для кожного Учасника Адміністратор створює індивідуальну веб-сторінку. Адміністратор відстежує підключення до веб-сторінки Учасників і виводить на них інформацію про кількість підключень та IP-адреси, з яких відбулося підключення до індивідуальної сторінки Учасника. Це дає можливість Учаснику контролювати відсутність несанкціонованих підключень до його сторінки.

    4.6. Для інших Користувачів Адміністратор створює одну загальну сторінку, на якій немає можливості подати цінову пропозицію.

       У момент старту модуля «Аукціон» авторизовані електронні майданчики отримують доступ до веб-сторінки Аукціону для забезпечення сервісу доступу Учасників до Аукціону. На веб-сторінці відображаються:

 1. номер Аукціону;
 2. предмет Закупівлі;
 3. «номер учасника в Аукціоні», що забезпечує анонімність участі;
 4. початкова цінова пропозиція кожного з учасників або початкова приведена ціна, якщо Замовник використовує нецінові критерії оцінки;
 5. час до початку Аукціону та/або ходу учасника.

      Після старту Аукціону Система робить паузу 5 хвилин і оголошує раунд.

    4.7. Після закінчення паузи Система автоматично оголошує раунд.

У кожному раунді Учасники в порядку, що визначається від пропозиції з найвищої до найнижчої ціни/приведеної ціни, а для пропозицій з однаковими цінами/приведеними цінами – першою наданою пропозицією, протягом 2 хвилин мають право зробити ставку на пониження своєї попередньої ставки на суму, не меншу за крок Аукціону, визначений Замовником.

       Якщо Учасник зробив вибір раніше, Система надає йому можливість внести зміни до завершення відведеного часу. Якщо Учасник не діяв протягом 2 хвилин, Система приймає попередню ставку і передає хід наступному Учаснику.
Якщо всі Учасники зробили ставки в раунді, Система робить паузу 2 хвилини і оголошує наступний раунд.

    4.8. Аукціон проводиться в 3 раунди за однаковими правилами.

 1. Кваліфікація, визначення переможця та завершення Закупівлі

    5.1. Замовник у строк, що становить не більше ніж 7 робочих днів з дня закінчення аукціону розглядає учасника який надав за результатами аукціону найнижчу пропозицію, та  приймає рішення щодо відповідності пропозиції вимогам, зазначеним у період оголошення Закупівлі.

    5.2. У разі дискваліфікації Учасника, який запропонував найменшу ціну, Замовник публікує в Системі скан-копію документа з відповідним аргументованим рішенням. Виключними підставами дискваліфікації є:

 1. пропозиція Учасника, який запропонував найменшу ціну, не відповідає умовам Закупівлі;
 2. Учасник, який запропонував найменшу ціну, відмовився від підписання договору.

       Якщо Учасник, який запропонував найменшу ціну, вважає його дискваліфікацію недостатньо аргументованою, то він може звернутися до Замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам Закупівлі, а Замовник зобов’язаний надати йому відповідь із такою інформацією не пізніше ніж через 3 робочих дні з дня надходження такої вимоги.

       У випадку дискваліфікації Система автоматично визначає наступного Учасника Аукціону з наступною за величиною ціновою пропозицією, а у разі однакових за величиною цінових пропозицій – поданою раніше, як Учасника з найкращою пропозицією, яка має розглядатися Замовником.

    5.3. Якщо пропозиція Учасника відповідає умовам Закупівлі, Замовник визначає такого Учасника Переможцем та публікує в Системі скан-копію документа з відповідним рішенням. Наступним етапом Закупівлі є підписання договору.

    5.4. Договір за результатами проведення Закупівлі підписується між Замовником та Переможцем поза Системою згідно чинного законодавства не раніше ніж через 2 робочих дні після оприлюднення рішення про Переможця Закупівлі. Договір між Замовником та Переможцем має бути підписаний на суму, що не перевищує ціну останньої пропозиції, поданої Переможцем в Аукціоні.
Договір розміщується в Системі Замовником протягом 2 робочих днів з дня його укладання та перебуває у вільному доступі для перегляду Користувачами Системи.

    5.5. Замовник зобов’язаний завершити Закупівлю шляхом підписання договору або відміни Закупівлі протягом 30 днів після закінчення строку подання пропозицій.

    5.6. У разі неукладення договору з вини переможця протягом строку, визначеного у пункті 5.4. цього Положення, Замовник проводить розгляд пропозиції наступного учасника, якого визначила система з тих, котрі залишилися, та діє у порядку, передбаченому розділом 5 цього Положення.

 1. Скасування Закупівлі

     6.1. Скасувати Закупівлю може виключно Замовник із зазначенням аргументованих підстав прийняття такого рішення.

    6.2. Якщо в момент закінчення прийому пропозицій жоден Учасник не зареєстрував пропозицію, Система автоматично присвоює Закупівлі статус «Закупівля не відбулася».

    6.3. У разі, якщо всі Учасники Закупівлі були дискваліфіковані, Закупівля автоматично переводиться Системою у статус «Закупівля не відбулась».

 1. Оскарження результатів закупівель

    7.1. Оскарження результатів закупівлі здійснюється відповідно до діючого  законодавства України, а також Регламенту авторизованого електронного майданчику.

 1. Прикінцеві положення

    8.1. Положення набирає чинності з моменту його затвердження та діє у межах, які не суперечать законодавству України та Регламенту авторизованого електронного майданчику.

Інформація щодо проведених, відмінених, оголошених або тих, що не відбулися допорогових та післяпорогових (крім переговорної процедури) закупівель за січень – вересень 2017 року та інформація щодо планованих допорогових та післяпорогових (крім переговорної процедури) закупівель на жовтень 2017 року

      Інформація щодо проведених, відмінених, оголошених або тих, що не відбулися допорогових та післяпорогових (крім переговорної процедури) закупівель за січень – вересень 2017 року та інформація щодо планованих допорогових та післяпорогових (крім переговорної процедури) закупівель на жовтень 2017 року відповідно до таблиць 1,2 (додаються).

 

№ з/п Найменування розпорядника бюджетних коштів, код ЄДРПОУ Кількість оголошених закупівель Планова сума, грн. Кількість завершених закупівель Сума завершених закупівель, грн. Економія, грн. Примітка (сума, кількість і причина закупівель, які не відбулися або ті, що відмінені
1. Відділ освіти Костопільської РДА, 02145866 23 4427739 17 3593115 28334 235784, відсутність пропозицій

16000, відсутність пропозицій

143000, відсутність пропозицій

16000, відсутність пропозицій

153000, відсутність пропозицій

242500, 02.10 пропозиції розглянуті

2. Великолюбаська ЗОШ, 24170557 6 62770 4 34135 1215 13620, відсутність пропозицій

13800, відсутність пропозицій

3. Великомидська ЗОШ, 24170706 1 5000 1 4330 670
4. Звіздівська ЗОШ, 13979853 4 32950 0 0 0 6600, відсутність пропозицій

5000, 02.10 пропозиції розглянуті

10550, 02.10 пропозиції розглянуті

10800, 02.10 пропозиції розглянуті

5. Злазненська ЗОШ, 39370699 1 4800 0 0 0 4800, 02.10 пропозиції розглянуті
6. Костопільська ЗОШ №2, 36950859 1 3800 1 3270 530
7. Костопільська ЗОШ К №6, 22584094 4 1509917 4 1509843 74
8. Маломидська ЗОШ, 24171657 6 37360 3 16464 699 4000, відсутність пропозицій

4400, відсутність пропозицій

11800, 02.10 період уточнень

9. Мащанська ЗОШ, 24171628 3 49330 0 0 0 4830, відсутність пропозицій

40000, відсутня пропозиція

4500, 02.10 пропозиції розглянуті

10. Мирненська ЗОШ, 13979876 4 21868 2 10945,9 33,1 5675, відсутність пропозицій

5214, відсутність пропозицій

11. Злазненський МНВК, 39372607 3 42000 0 0 0 17000, відсутність пропозицій

25000, 02.10 кваліфікація переможця

Таблиця 2

 

№ з/п Найменування розпорядника бюджетних коштів, код ЄДРПОУ Найменування товару Кількість Планова сума, грн. Примітка
1. Відділ освіти Костопільської РДА, 02145866
2. Великолюбаська ЗОШ, 24170557
3. Великомидська ЗОШ, 24170706
4. Звіздівська ЗОШ, 13979853
5. Злазненська ЗОШ, 39370699
6. Костопільська ЗОШ №2, 36950859
7. Костопільська ЗОШ К №6, 22584094
8. Маломидська ЗОШ, 24171657
9. Мащанська ЗОШ, 24171628
10. Мирненська ЗОШ, 13979876
11. Злазненський МНВК, 39372607

КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР між адміністрацією та профспілковим комітетом відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації на 2017-2021 роки
КОЛЕКТИВНИЙ ДОГОВІР

між адміністрацією та профспілковим комітетом відділу освіти Костопільської районної державної адміністрації  на 2017-2021 роки

Інформаційно-аналітичні матеріали та рекомендації з питань планування та якісної організації навчально-виховного процесу
Нова українська школа у ритмі сьогодення

«На початку навчального дня діти сідають колом. Хвилин 10 вони невимушено спілкуються, грають в ігри, співають пісні, обговорюють, чим займатимуться далі.

Більшість їхніх уроків – інтегровані. Тобто кілька годин щодня учні не мають чіткого поділу на предмети, а всебічно розглядають якусь певну тему, занурюються в неї,  навчаючись читати, рахувати, малювати, мислити, робити творчі проекти.

Парти в класі стоять не рядами, а об’єднані по 4 або по 6, бо більшість завдань діти виконують у групах.

На уроках вони слухають музику та звуки природи, дивляться відео, читають книжки за власним вибором, виконують фізичні вправи, сидять на підлозі, на перерві надворі грають у рухливі ігри.

Це не Фінляндія й не США, це навіть не альтернативна й не приватна школа».

Це реальність, яку  втілюють у школах Костопільського району 49 учителів  перших класів для 771 учня з вересня 2018 року. Саме вони за період із грудня 2017 по червень 2018 року пройшли дистанційні курси на освітній платформі EdErа та очні сесії, які проводили тренери Ірина Олійник, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки, психології та корекційної освіти Рівненського  обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, та Жанна Козак, учитель Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2.

Із початку 2018-2019  навчального року для полегшення роботи вчителям-початківцям  Костопільський районний методичний кабінет розробив ряд майстер-класів, освітніх апгрейдів, цікавих воркшопів, націлених на вдосконалення нових напрямків роботи та організацію методів, прийомів опанування нових знань учнями.

У центрі роботи педагогів стоїть дитина. Один із пріоритетів – навчання, яке приносить дітям задоволення. Дитина має почуватися вільно, щоб із задоволенням іти щоранку до школи, легко комунікувати один із одним та дорослими, що їх оточують у закладі.

Навчальний простір облаштований так, щоби задовольнити індивідуальні потреби кожної дитини та сприяти роботі  в малих групах по 5-6 учнів у кожній, склад яких постійно змінюється.  Спільна робота у шкільному колективі сприяє розвитку взаємоповаги і відповідальності. Водночас є місце, де дитина зможе побути наодинці – «Центр усамітнення», або відпочити, пограти – зручні килимки із правилами дорожнього руху, іграми в класі та коридорі.

Стіни і меблі  вчителі та діти використовують для розміщення творчих робіт учнів,  друкованих матеріалів, необхідних у роботі впродовж з тематичного тижня. Така увага до дитячої праці й творчості підвищує їхню самооцінку, формує гідність.

Нова українська школа відкрила для вчителів багато цікавих та різних методів,  прийомів. Кожен ранок діти починають із ранкового кола та щоденних новин. Однією з найцікавіших є стратегія «Daily 5», або «Щоденні 5» –  це      система роботи із удосконалення навичок читання та письма.

Для продуктивної роботи на уроках педагоги використовують  конструктори  LEGO, геоборди, танграми, палички Кюізенера.

 У Міністерстві освіти і науки розробили нову модель оцінювання в перших класах «Нової української школи». Вона ґрунтується на формувальному оцінюванні, що дозволяє оцінити насамперед процес навчання, а не результат (тобто кількість помилок), а також поступ кожного учня. Зокрема, за запропонованим зразком Свідоцтва досягнень учителі оцінюватимуть, як активно дитина працювала на уроці, чи була допитливою, чи добре співпрацювала з іншими. Уже в жовтні батьки отримають таке Свідоцтво і вестимуть його паралельно із учителем на умовах співпраці та партнерства.

Неможливо досягти успіху без тісної взаємодії між учителями і батьками. Тому ми запрошуємо батьківську спільноту до участі та співпраці –  під час Ранкових зустрічей, уроків, майстер-класів,  спільних із дітками батьківських зборів, які проходять  у різних цікавих та корисних для всіх учасників формах: «Коло», «Спільна вправа», «Творча родина». Адже майбутнє наших дітей залежить від якості такого  партнерства.Для успішного впровадження Нової української школи  важливою складовою є матеріально-технічне забезпечення закладів освіти. Для створення комфортного освітнього середовища у початковій школі у Костопільському районі використано 686 852 грн. – на  закупівлю дидактичних матеріалів для учнів, які навчаються за новими методиками; 873 075 грн. на закупівлю сучасних меблів; 85 161 грн. – на  закупівлю комп’ютерного обладнання, відповідного мультимедійного контенту для початкових класів нової української школи.

Нова українська школа – крок у майбутнє вже сьогодні! Головне її завдання – вже не забезпечити знаннями, бо вони дуже мінливі в сучасному світі, а навчити дітей тому, як знання і навички втілювати у життя.

У діалозі з інноваціями
У числі найяскравіших дітей України – костопільчанка Олександра Чумаченко
20171006_165240 (2)

Пісня – споконвіку була виразником справжнього українського духу, оберегом нашої культури та духовності.      Особливо зворушує, коли пісня звучить з дитячих уст, даруючи незабутні хвилини радості, повертаючи до споконвічних родинних цінностей   добра та любові.

20171006_164505 (2)

Обласний етап конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”, який відбувся з 3 по 6 жовтня 2017 року на Рівненщині перетворився у справжнє свято пісні, радості та дитячих усмішок. Метою його було виявити талановитих дітей з різних куточків нашої області, дати можливість кожному проявити свої здібності,  реалізувати та засвітити  свою зірку на музичному небосхилі.

На Рівненщину команду “Яскравих…”, яка налічувала 22 конкурсанти, запросила народний депутат України, представник Президента України у Верховній Раді України, організатор дитячого конкурсу Рівненської області “Яскраві діти України” Ірина Луценко.

Діти з кожного куточку нашого прекрасного краю зібрались разом і долучились до серйозних репетицій під керівництвом Римми Шаповалової, Лариси Леванової та Євгенії Дубової.

6 жовтня у Рівненському Палаці дітей та молоді відбувся гала-концерт, де конкурсанти показали свої вокальні здібності під акомпанемент оркестру “Bright band”,  на чолі з віртуозним Іваном Лопуховим. Юні вокалісти змагалися у трьох вікових категоріях: перша від 6 до 9 років, друга від 10 до 12, третя від 13 до 14.

IMG-edd0537c41e8beb2c5fed68c0c4e52f0-V (2)

Костопільський район на цьому конкурсі, у віковій номінації 13-14 років, представляла учениця Костопільського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня  школа І ступеня – гімназія ім. Т.Г.Шевченка”, вихованка Будинку школярів та юнацтва, солістка фольклорного гурту “Ладовиця” (кер.Оксана Красун) Олександра Чумаченко з піснею на англійській мові “Sweater Weather”.

Окрім вокальної композиції, юна вокалістка підготувала короткий відеоролик із представленням себе та розповіддю про рідне  місто.

Визначало кращих юних співаків журі у складі:

– заступника голови Рівненської ОДА Світлани Богатирчук-Кривко;

– народного артиста України, Заслуженого діяча мистецтва України, співака, поета, композитора – Тараса Петриненка;

– українського поета, драматурга, сценариста, народного артиста України – Юрія Рибчинського;

– українського музичного продюсера, співака і композитора – Руслана Квінти;

– української співачки, композитора, викладача – ILLARIA;

– народного депутата України, автора ідеї та засновника ГО «Яскраві діти України» Ярослава Москаленка;

– популярного азербайджанського співака, актора музичного театру – Гусейна Абдуллаєва.

У ході конкурсу учасники співали народних пісень, а також виконували репертуар закордонних виконавців. В перервах між виступами глядачів розважали лауреати міжнародних пісенних конкурсів, а також Гусейн Абдуллаєв та ILLARIA.

За результатами обласного етапу конкурсу дитячої творчості “Яскраві діти України”  костопільчанка Олександра Чумаченко нагороджена дипломом лауреата І ступеня, кубком та цінними подарунками. Меценатом  юної конкурсантки виступив директор ПП «Дизайн», депутат обласної ради Василь Кльоп, що надав грошову премію нашій переможниці та постійно підтримує творчо-обдарованих дітей Костопільщини.

Вітаємо Олександру Чумаченко з високою нагородою та бажаємо творчої наснаги, яскравих вражень, щасливої життєвої долі, здійснення мрій!

У Звіздівській школі завершується утеплення фасаду

IMG_9677

4 жовтня, відповідно до доручення голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренка щодо стану завершення будівництва об’єктів соціальної сфери,

IMG_9676

заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель спільно із начальником відділу освіти райдержадміністрації Наталією Беляновською, за участі директора школи Оксани Піддубної проінспектували хід капітального будівництва – утеплення фасаду опорної Звіздівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, де на сьогоднішній день виконано 80% усіх робіт.

IMG_9653Цей навчальний заклад, де здобувають освіту 260 дітей,  із обласного бюджету отримав 1млн.995тис.600 грн., із них  – 1млн.490тис.508 грн. – на утеплення фасаду,IMG_9661а решта грошей – на мультимедійне оснащення та забезпечення дидактичними матеріалами трьох предметних класів. Роботи по утепленню фасаду ведуться планово.

IMG_9678Під час робочого візиту Оксана Кіптель провела зустріч із педагогами цієї загальноосвітньої школи, під час якої було обговорено питання результативності участі учнів школи у зовнішньому незалежному оцінюванні (відповідно до обласного рейтингу шкіл).

IMG_9779Цього ж дня заступник голови райдержадміністрації та начальник відділу освіти райдержадміністрації, за участі сільського голови Головинської сільради Леонтія Вдовиченка зустрілися із педагогічним колективом та батьківською громадськістю Базальтівського ДНЗ «Калинонька», ознайомилися у Ставецькій ЗОШ І-ІІ ступенів із умовами проведення занять на базі цього навчального закладу вчителями Деражненської музичної школи.IMG_20171004_125320

Проект по облаштуванню фасаду школи - на особистому контролі Олександра Середи

Хвилею бурхливих оплесків десятки учнів Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 сьогодні  зустрічали голову Костопільської райдержадміністрації Олександра Середу, начальника  відділу освіти райдержадміністрації Наталію Беляновську, голову правління  ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» Сергія Кучерука.  Так діти по-щирому висловлювали вдячність шанованим гостям – керівництву району, благодійникам за покращені умови для їх навчання та виховання у цьому загальноосвітньому навчальному закладі, зокрема, і за капітально відремонтовану спортивну залу.

Саме у спортзалі, із новими вікнами, пофарбованою стелею, відновленими стінами та підлогою, оснащеною необхідним інвентарем, відбулася шкільна лінійка.

Зі словами вітань, найкращими побажаннями  нових творчих звершень до шкільного колективу звернулися Олександр Середа, Наталія Беляновська.

IMG_2076Керівник району під час заходу урочисто вручив Подяку голови райдержадміністрації за відродження шляхів меценатства, активну громадянську позицію Сергію Кучеруку.  Директор школи Алла Петрик  із словами щирої вдячності від учнівсько-педагогічного колективу передала Подяку від навчального закладу Дмитру Олійнику, голові Ради Федерації роботодавців України, котрий посприяв у наданні коштів для ремонту спортивної зали, Петру Нагорному – представнику батьківської когорти, який допоміг оснастити залу спортивним інвентарем.

IMG_2096Опісля лінійки шановані гості навідали молодших школярів, котрі нині навчаються за зручними новенькими партами, що регулюються по висоті. Варто додати, що такими шкільними меблями- партами та стільцями, котрі відповідають усім санітарно-гігієнічним вимогам, придбаними з ініціативи відділу освіти та батьківських комітетів за кошти районного бюджету на загальну суму 49,920 тис.грн., також оновилися школи у Малій Любаші та Злазному.

IMG_2098Також керівник району проінспектував хід виконання будівельних робіт по облаштуванню фасаду школи, проект по якому перебуває на його особистому контролі.

Як зазначалося раніше, масштабний проект капітального ремонту Костопільської ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 реалізується за кошти районного бюджету, за сприяння Рівненської обласної держадміністрації в особі її голови Олексія Муляренка, підтримки депутатів Рівненської обласної ради від Костопільського району.

Працівників освіти відзначили грамотами, вітали квітами, солодощами та святковим концертом

IMG_2020Сьогодні в Костопільському районному будинку культури відбувся святковий захід із нагоди Дня працівників освіти, що традиційно відзначається в Україні в першу неділю жовтня.

Педагогів, допоміжно-технічний персонал, адміністративний склад працівників дошкілля, позашкілля, загальноосвітніх навчальних закладів району врочисто привітали голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, керуюча справами міської ради Ніна Ткачук, начальник відділу освіти Костопільської райдержадміністрації Наталія Беляновська, голова районної ради профспілки працівників освіти і науки України Лариса Головачик.

IMG_2022Олександр Середа, звертаючись до чисельної освітянської родини краю, присутніх у залі працівників педагогічної ниви, побажав усім невичерпних творчих сил, натхнення, душевної гармонії, висловив впевненість, що висока фаховість, багатий професійний досвід учителів, їх вірне служіння своєму народу стануть запорукою утвердження освіти на Костопільщині на рівні кращих світових зразків, а результати її реформування на районному рівні будуть прикладом якісних змін в усіх сферах суспільного життя краю.

IMG_2023Керівники району урочисто вручили кращим працівникам освітянської галузі заслужені нагороди, відомчі відзнаки – подяки, почесні грамоти.  Під гучні оплески присутніх Подякою Міністерства освіти і науки України за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий внесок у розвиток сфери освіти і науки України була нагороджена Оксана Козакова, вчитель хімії Маломидської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів,IMG_2034Грамотою управління освіти і науки Рівненської ОДА за оновлення змісту і методичного забезпечення навчально-виховного процесу відзначені Мирослава Бондарчук, Жанна Семенюк, Ірина Дуда, Алла Козьмін, Галина Кардаш.IMG_2041Окрім цього, чимало працівників освіти нагороджено почесними грамотами Костопільської районної ради та Костопільської райдержадміністрації, грамотами Костопільської міської ради,IMG_2045грамотами відділу освіти райдержадміністрації, грамотами обласної ради профспілки працівників освіти. Загалом під час свята відзначені грамотами 43 працівники педагогічного, технічного та адміністративно-господарського складу освіти району.IMG_2050

Сьогоднішній урочистості святкового шарму додали талановиті виступи вихованців Костопільського районного будинку школярів та юнацтва,IMG_2019а також подаровані всім освітянам троянди від депутата Рівненської обласної ради Василя Кльопа, солодощі (зефір в шоколаді) від голови Костопільської районної ради Сергія Ткачука та депутата Рівненської обласної ради Миколи Кучерука. Особливим святковим дарунком для працівників освітянської галузі був концерт творчого колективу Рівненського  академічного українського музично-драматичного театру.

Президент України підписав Закон України «Про освіту», прийнятий Верховною Радою України 5 вересня 2017 року

Ухвалення цього Закону дозволить провести глибоку всеосяжну освітню реформу, яка підвищить якість освіти та конкурентоспроможність молодого покоління на ринку праці. Він забезпечить реальні кроки до включення України до європейського освітнього простору.

«Це – одна із найголовніших реформ, бо від жодної іншої реформи майбутнє країни не залежить так, як від освітньої», – зазначив Петро Порошенко.

Президент особливо наголосив, що закон підвищує роль державної української мови в освітньому процесі. Закон забезпечує рівні можливості для всіх, бо гарантує кожному випускнику високий рівень володіння мовою, необхідний для успішної кар’єри в Україні.

У той же час Глава Держави підкреслив важливість неухильного дотримання при здобутті освіти  гуманітарних прав національних меншин, які проживають на території України.

«Україна демонструвала й надалі демонструватиме таке ставлення до прав національних меншин, яке відповідає нашим міжнародним зобов’язанням, перебуває в гармонії з європейськими стандартами і є взірцем для сусідніх країн», – наголосив Петро Порошенко.

Президент також  звернувся до Міністерства закордонних справ та  Міністерства освіти ­­­– провести необхідні консультації з європейськими партнерами, в тому числі з Радою Європи.