Сектор інфраструктури та промисловості райдержадміністрації інформує

за січень – липень 2018 року провідними промисловими підприємствами Костопільського  району вироблено продукції в діючих цінах на суму 1725 млн. грн. Індекс промислової продукції до відповідного періоду 2017 року становить 135,9 відсотка. Реалізовано промислової продукції у січні – червні 2018 року на суму 1486 млн. грн. Частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції  становить 8,7 відсотка. Це четверта позиція в обласному обсязі.

У розрахунку на одну особу населення обсяг реалізованої  промислової продукції  склав 23,1 тис. грн. (по області – 14,7 тис. грн.).

По показниках із «Розвитку господарського комплексу» Костопільський район посів друге місце, пропустивши вперед лише Рівненський район.

Мобільний соціальний офіс побував у Постійному

Відбувся  виїзд «Мобільного соціального офісу»  8 серпня  2018 року у Деражненську об’єднану територіальну громаду: с. Постійне.

Виїзд провели:

Марчук Ніна Олексіївна –  начальник  управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації.

Трофимчук Галина Василівна – начальник Костопільського  об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області.

Мета проведення заходу:

  1. Забезпечення в межах своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення.
  2. Суттєве покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування за місцем проживання.
  3. Підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, які передбачені чинним законодавством.
  4. Сприяння ефективному «зворотному зв’язку» органів соціального захисту з населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб.

Основні питання:

  • Субсидії на житлово-комунальні послуги.
  • Пенсійне забезпечення.
  • Державна соціальна допомога при народженні дитини.
  • Пільги багатодітним сім’ям.
  • Субсидії на тверде паливо.

На особистому прийомі у фахівців «Мобільного соціального офісу» побувало 9 осіб.

Відбулося засідання районної комісії з питань призначення всіх видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг

01 серпня  2018  року в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації,  відбулося засідання районної комісії з питань призначення всіх видів соціальних допомог, житлових субсидій та пільг.

Головувала Кіптель Оксана Анатоліївна  –  заступник голови Костопільської районної державної адміністрації.

На розгляд комісії було подано 214 справ з них:

203 – по призначенню житлових субсидій;

8 – по призначенню соціальних допомог;

3 –  по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків) багатодітних  сімей за фактичним місцем проживання.

За результатами розгляду було призначено 210 справ з них:

202 – по призначенню житлових субсидій;

5 – по призначенню соціальних допомог;

3по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків) багатодітних  сімей за фактичним місцем проживання.

Відмова  4 справи:

3 – по призначенню соціальних допомог;

1 – по призначенню житлових субсидій.

До з’ясування 0 справ:

0 – по призначенню житлових субсидії;

0– по призначенню соціальних допомог.

Головне управління статистики у Рівненській області інформує

у січні–червні 2018р. оборот роздрібної торгівлі, який включає дані щодо роздрібного товарообороту підприємств (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), основним видом економічної діяльності яких є роздрібна торгівля, становив 7913,1 млн.грн, що у порівнянних цінах на 6,6% більше, ніж у січні–червні попереднього року.

У червні 2018р. індекс фізичного обсягу обороту роздрібної торгівлі порівняно з червнем 2017р. та травнем 2018р. склав відповідно 108% і 99,9%.

Роздрібний товарооборот підприємств роздрібної торгівлі (юридичних осіб) у січні–червні 2018р. становив 4899,8 млн.грн, що у порівнянних цінах на 4,8% більше, ніж у січні–червні попереднього року.

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств у червні 2018р. склав 828,5 млн.грн і у порівнянних цінах проти червня 2017р. зріс на 6,2%, проти травня 2018р. зменшився на 0,1%.

 

 

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва!

Доводимо до вашого відома, що розпорядженням голови Рівненської обласної державної адміністрації від 16 квітня 2018 року № 223 затверджено Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого та середнього підприємництва.

 Часткове відшкодування згідно з цим Порядком надається на конкурсних засадах суб’єктам малого і середнього підприємництва, які включені до Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, зареєстровані як платники податків та здійснюють господарську діяльність на території Рівненської області.       

З текстом Порядку можна ознайомитися на сайті Рівненської облдержадміністрації       http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/catalog/item/7901.htm

Оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2018 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів.

Прийом документів здійснюється департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації – організатором конкурсного відбору: з понеділка по четвер – з 0900 до 1815 год., в п’ятницю з 0900 до 1700 год. (обідня перерва: з 1300 до 1400 год.) за адресою: місто Рівне, майдан Просвіти, 1, кабінет 402 до 15 серпня 2018 року.

Довідкову інформацію щодо конкурсного відбору можна отримати за номером телефону: 695-215 або електронною поштою: mp-ekon@ukr.net”.