Рятувальники навчали жителів сільської місцевості правилам пожежної безпеки

11 жовтня співробітники Державного-пожежно-рятувального поста 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Рівненській області провели навчання населення правилам пожежної безпеки у побуті, зокрема Звіздівської сільської ради, яка є однією з найбільших в районі за кількістю жителів.  

Мета рейду — нагадати громадянам основні вимоги щодо правил пожежної безпеки та правил поводження з піротехнічними виробами.
Спільно з соціальним працівником рятувальники відвідали громадян, котрі потрапляють в зону ризику, а це самотні літні люди, багатодітні чи неблагополучні сім’ї. Під час рейду були вручені листівки з правилами пожежної безпеки та здійснений огляд стану печей та електрообладнання. Господарям було вказано на недоліки й порушення та проінформовано про наслідки до яких вони можуть призвести.

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проходження перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» Компанець Валерії Федорівни

10 жовтня 2018 року в Управлінні праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації розпочато проведення перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади» щодо КОМПАНЕЦЬ Валерії Федорівни, яка призначена 09 жовтня 2018 року на посаду головного спеціаліста відділу соціальних виплат та трудових відносин управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади державного службовця категорії «В».

“Мобільний соціальний офіс” побував у Мирному

10 жовтня 2018 року відбувся виїзд «Мобільного соціального офісу» у Малолюбашанську об’єднану територіальну громаду : с. Мирне.

Виїзд провели:

Марчук Ніна Олексіївна – начальник управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації.

Трофимчук Галина Василівна – начальник Костопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області.

Мета проведення заходу:

1. Забезпечення в межах своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення.

2. Суттєве покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування за місцем проживання.

3. Підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, які передбачені чинним законодавством.

4. Сприяння ефективному «зворотному зв’язку» органів соціального захисту з населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб.

Основні питання:

  • Пакунки малюка.

  • Субсидії на тверде паливо.

  • Субсидії на житлово-комунальні послуги.

  • Пенсійне забезпечення.

На особистому прийомі у фахівців «Мобільного соціального офісу» побувало 9 осіб.

Сектор інфраструктури та промисловості інформує

за січень – серпень 2018 року провідними промисловими підприємствами Костопільського  району реалізовано промислової продукції без ПДВ та акцизу на суму 2061,7 млн. грн. Частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції  становить 9 відсотків. Це четверта позиція в обласному обсязі. Обсяг реалізованої  промислової продукції у розрахунку на одну особу склав 32,1 тис. грн. (по області – 19,6 тис.грн.).

Спалювання сухої рослинності – злочин проти природи

 Кліматичні умови цього року створили в районі надзвичайну пожежонебезпечну ситуацію. Відсутність опадів, температура повітря практично висушили рослинність та низову підстилку на поверхні ґрунту.  Багато площі сільськогосподарських угідь вкриті сухою рослинністю і необережне поводження громадян з вогнем викликає стихійні пожежі. Підпалена суха трава за потоком повітря переходить на житлові будинки, господарські угіддя, стожки соломи, ліс, створюючи загрозу виникненню пожежі, небезпечної як для навколишнього середовища так і для життя та здоров’я людей.

Щороку в нашому районі виникає 8-10 пожеж із-за необережного спалювання трави, де вогонь нищить господарські та житлові будівлі, десятки гектарів лісу, горять торфи, які загасити практично неможливо.

Шановні громадяни! Давайте з великою відповідальністю поставимось до питань пожежної безпеки, аби запобігти такому лихові, як пожежі.