ДПЗКУ розпочала весняну форвардну програму

Державна продовольчо-зернова корпорація України розпочала реалізацію програми закупівель зерна врожаю 2019 року.

Традиційно, програма закупівель зерна майбутнього врожаю проходитиме у два етапи.

На першому етапі сільгоспвиробнику потрібно подати заявку на участь до регіонального відділу ДПЗКУ, сформувати необхідний пакет документів та укласти договір поставки безпосередньо у центральному офісі корпорації. Після підписання договору, держкорпорація здійснює попередню оплату на поточний рахунок сільгоспвиробника у розмірі 3600 гривень за одну тонну зерна з урахуванням ПДВ.

На другому етапі ДПЗКУ проводить остаточний розрахунок  після передачі зерна у власність корпорації.

Цього року вартість коштів становитиме від 9,5% до 13% річних в залежності від кількості законтрактованого товару та базису поставки. Враховуючи те, що програма закупівель зерна майбутнього врожаю в ДПЗКУ проводиться вже не перший рік, корпорація пропонує додаткову знижку у розмірі 0,25% тим сільгоспвиробникам , які приймають участь в програмі 2 і більше років. А також, додаткову знижку у розмірі 0,25% отримують фермери при укладанні Аграрної розписки.

Відповіді та консультації з усіх питань, що стосуються умов участі у форвардній програмі, збору та оформлення необхідних документів, підписання договорів і отримання коштів можна отримати у Волинсько-Рівненському регіональному відділі  ПАТ “ДПЗКУ” за тел. (050) 573-99-81, (063) 433-76-64.

На Костопільщині піротехніками ДСНС знищено три артилерійські снаряди

16 лютого групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Ріненській було знешкоджено один артилерійський снаряд калібром 152 мм. та два артилерійських снаряди калібром 122 мм, які були виявлені місцевим жителем між селами Маща та Кам’яна Гора Костопільського району.
Костопільський РС ГУ ДСНС України у Рівненській області вкотре звертається до громадян з проханням: у разі виявлення вибухонебезпечних предметів ні в якому разі не торкатися до них і одразу ж телефонувати за номером 101 або 102.
Наголошуємо, що під час виявлення підозрілого предмету категорично забороняється пересувати його; заливати рідинами, засипати ґрунтом або чимось його накривати; намагатися самостійно знешкоджувати знахідку; здійснювати на підозрілий предмет звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив, адже практично всі вибухові речовини чутливі до механічних, звукових впливів та нагрівання.

Виїзний профорієнтаційний урок

профурок_3Професійна орієнтація – один із важливих напрямів роботи служби зайнятості з молоддю. Профорієнтаційні уроки «Шлях до реального трудового життя» традиційно проводяться із випускниками шкіл району. Так, 15 лютого такий урок було проведено для учнів випускних класів  Маломидської загальноосвітньої школи. профурок_2                                                                                                                                                                                                                          Під час бесіди фахівець служби зайнятості із профорієнтації Наталія Радіон акцентувала увагу учнів на важливості правильного вибору професії, розповіла про те, як зорієнтуватися у складному лабіринті професій, уникнути помилок і розчарувань при виборі професій. Діти опрацьовували основну формулу вибору професії «Хочу – Можу –Треба», класифікували професії за приналежністю до однієї з п’яти груп, розбирали ситуації, що стосуються професійного вибору.профурок_1

На завершення фахівець ознайомила учнів з Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри Державної служби зайнятості, за допомогою якої учні можуть визначити свої професійні схильності.

 

Увага! Вакансія – Верстатник деревообробних верстатів. У зв’язку з відкриттям цеху з переробки деревини в с.Підлужне СВСК «Селянський ліс» запрошує на роботу на посаду Верстатник деревообробних верстатів.

Заробітна плата від 6500 грн.

Бажаний досвід роботи за професією верстатник деревообробних верстатів.

Навчання безпосередньо на виробництві.

Режим роботи: 5-ти денний робочий тиждень, з 9.00 до 18.00.

Місце проведення робіт – с.Підлужне, Костопільський район.

За довідками з питань працевлаштування звертатися у Костопільську районну філію Рівненського ОЦЗ за адресою: м. Костопіль , вул. Чубинського, 14  або за тел. (03657) 21358

Відбулося навчання з питань охорони праці

Із 12 по 15 лютого 2019 року  в місті Костопіль проведено чергове навчання з питань охорони праці для керівників і посадових осіб сільськогосподарських формувань, підприємств, організацій, фермерських та лісових господарств.

Із доповідями виступили начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Неля Мартинчук, начальник відділу нагляду в АПК та СКС управління Держпраці Володимир Ситник, директор ДНЗ «Рівненський ОНЦ АПК»  Дмитро Юрчук, заступник директора ДНЗ «Рівненський ОНЦ АПК» Володимир Процьков, завідуючий відділом післядипломної освіти ДНЗ «Рівненський ОНЦ АПК»  Микола Петрук, начальник відділу профілактики та розслідування нещасних випадків управління Фонду державного соціального страхування Іванна Карманюк, начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Костопільського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Рівненській області Тетяна Лукашевич, начальник караулу ДПРЧ-19 ГУ ДСНС України у Рівненській області Дмитро Корнійчук.

У ході навчання розглянуто питання щодо дотримання вимог пожежної безпеки, охорони праці на період весняно-польових  робіт,  збирання зернових культур, заготівлі грубих кормів, захисту лісових масивів, торф’яників та сільськогосподарських угідь у пожежонебезпечні періоди, застосування пестицидів та обов’язкового  соціального  страхування працівників.

По закінченню семінар-наради проведено іспити з питань охорони праці та пожежної безпеки та вручені відповідні посвідчення 16 особам.