Графік виїздів “мобільного соціального офісу” на травень 2018 року

№ з/п Назва району Назва сільської/ селищної ради району Дата виїзду “мобільного соціального офісу” Години прийому громадян Примітка
1. Костопільський Маломидська сільська рада 10.05.2018 10.00 – 12.00 с. Малий Мидськ
2. Костопільський Деражненська ОТГ 23.05.2018 10.00-12.00 с. Дюксин

Шановні костопільчани! Запрошуємо вас переглянути виставу Рівненського обласного академічного музично-драматичного театру у місті Костопіль!

8 травня  у Будинку культури м. Костопіль відбудеться показ драми «Земля» за твором Ольги Кобилянської. Рівненські театрали запропонують переглянути виставу, що є свіжим прочитанням класичного твору написаного на основі реальних подій. Земля завжди була і буде в ціні.  Вона годувальниця, що потребує виснажливої праці, і водночас споконвіку зміст життя наших предків. Та ціна, яку сплатить за шмат наділу Сава, буде надто високою. Щоб заволодіти землею, він пожертвує життям брата і візьме гріх на душу… “Кругом нас – якась безодня, що її вирила доля, але тут, у наших серцях, вона найглибша”…

Вистава у Рівненському облмуздрамтеатрі проходить з постійними аншлагами. Колектив театру переконаний, байдужим після перегляду не залишиться ніхто.

Початок вистави о 18.00. Вартість квитків 50 грн. Замовлення квитків 068 621 33 22, 095 845 46 12.

 

Ярмарок вакансій у Малостидинській сільській раді

У Малостидинській сільській раді 20 квітня відбувся виїзний міні-ярмарок вакансій для жителів Малостидинської та Великостидинської сільських рад. Свої вакансії місцевим жителям пропонувало Костопільське підприємствоТзОВ «Будівельник». Захід відвідали близько 30 шукачів роботи, їм були запропоновані вакансії верстатника деревообробних верстатів, стропальника, підсобного робітника. Враховуючи віддаленість від райцентру роботодавці також готові забезпечити довіз працівників до місця праці. У ході ярмарку було відібрано 5 кандидатів для працевлаштування. Також вирішується питання організації на даному підприємстві тимчасових робіт для безробітних.

Дії при виявленні вибухонебезпечних предметів

ЗАГАЛЬНІ ДІЇ:

 • при виявленні вибухонебезпечного (потенційно вибухонебезпечного) предмету, жодним чином не чіпати його і тим більше намагатися розібрати;
 • негайно повідомити у найближчий відділ поліції, органи місцевої виконавчої влади, районний сектор Головного управління ДСНС або за телефонами «101», «102»;
 • побачивши спалах або почувши звук вибуху, негайно сховатися чи лягти на землю, навіть знаходячись на значній відстані від місця вибуху, тому що можливе поранення камінням, уламками та ін.

ДІЇ ДОРОСЛИХ:

 • позначити місце знахідки небезпечних предметів;
 • виставити тимчасову охорону;
 • довести до присутніх, що торкатися до небезпечних предметів не можна, бо це загрожує життю;
 • негайно сповістити в місцеві органи влади, міліцію про знахідку;
 • до прибуття працівників міліції взяти місце і предмет під нагляд;
 • не допускати до місця знахідки інших людей, особливо дітей.

ДІЇ ДІТЕЙ:

 • позначити місце знахідки;
 • не торкатися знахідок самому і не дозволяти це робити нікому іншому;
 • про знайдені підозрілі предмети негайно сповістити дорослих (в школу, міліцію, найближчу установу);
 • не розводити багаття поблизу знахідки;
 • запам’ятати дорогу до того місця, де була виявлена знахідка і поставити пам’ятну віху.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

Правильно і безпечно знешкодити вибухонебезпечні предмети здатні лише досвідчені фахівці. Ні в якому разі не намагайтеся робити це самі, адже це може призвести до трагічних наслідків.

Агроформуваннями району розпочато посівну кампанію

Станом на 17.04.2018 року посіяно 695 га сільськогосподарських культур, в тому числі гороху – 50 га, соняшнику – 220 га, вівса – 25 га, гірчиці – 400 га.

За прогнозами сільськогосподарських підприємств планується посіяти 4,9 тис. га ярих культур.

Підживлено озимих культур 1844 га, крім того озимого ріпаку  – 320 га.