Інформує відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

За 8  місяців  2017 року сільгосппідприємствами району  вироблено валової продукції сільського господарства (у порівняльних цінах 2010 року) на суму 5787 тис. грн., що на 2532 тис. грн. більше ніж за аналогічний період  минулого року (ріст  77,8 %). Район по виробництву валової продукції сільського господарства займає 2  місце в обласному рейтингу сільгосппідприємств.

За цей же період  сільгосппідприємствами  вироблено (реалізовано) м’яса (у живій вазі) 110 тонн, молока – 456 тонн. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року  виробництво мۥяса зросло  на 7 відсотків. Надоєно  на одну середньорічну корову молочного напрямку 2521 кг молока. В сільгосппідприємствах району утримується  595 гол. ВРХ, у тому числі корів – 278 гол., свиней – 1446о гол., овець – 747 гол.

У районі працює 78 заготівельних пунктів, які закупили від особистих селянських господарств за 8 місяців 2017 року 4,6 тис. тонн молока.

У районі розпочато посівну кампанію

Станом на 14.09.2017 року в районі посіяно 900 га озимих зернових культур, що становить 67 % до запланованих площ. Також посіяно 330 га озимого ріпаку (152 %). Посів розпочали ТОВ «Захід Агропром» та ТОВ «Світанок Агрозахід».

На Рівненщині тривають профілактичні заходи щодо виявлення незаконної зброї, боєприпасів і вибухівки

Із метою стабілізації криміногенної ситуації, протидії злочинності, а також виявлення та вилучення з незаконного обігу зброї, боєприпасів та вибухівки на Рівненщині тривають профілактичні заходи.

Відповідно до плану комплексних заходів на території Рівненської області проводяться відпрацювання залізничних та автовокзалів, громадських місць, державних доріг міжнародного значення, документування осіб, причетних до незаконного виготовлення, зберігання зброї, вибухівки та боєприпасів, контрабандного їх переміщення. Також здійснюється інвентаризація зброї та вибухівки на об’єктах дозвільної системи та перевіряється дотримання правил зберігання, перевезення озброєння та технічного стану транспорту, який залучається до цього. Перевіряють поліцейські й осіб, які перебувають на відповідних обліках (власників мисливської, нарізної, гладкоствольної, травматичної, газової та холодної зброї, раніше судимих, осіб, що перебувають під адміннаглядом тощо).

Так, починаючи із шостого вересня, відколи розпочався практичний етап профілактичних заходів в Костопільському відділі поліції за фактами незаконного поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами розпочато 3 досудових розслідувань за частиною 1 статті 263 Кримінального кодексу України. Санкція цією статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від трьох до семи років.

 Вжитими заходами під час операції співробітниками відділу з незаконного обігу вилучено патрони калібру 5,45 мм. в кількості 55 штук, «тротилову шашку» вагою 200 грамів,  3 одиниці мисливської гладкоствольної зброї. Крім того, перевірено – 2 об’єкти дозвільної системи, 131 власника зброї. За результатами даних перевірок складено 3 протоколи про адміністративні правопорушення – розповів начальник Костопільського ВП ГУНП Микола Ловин.

Виявлення фактів незаконного обігу вогнепальної зброї, боєприпасів та вибухівки залишається на постійному контролі керівництва Костопільського ВП ГУНП в Рівненській області.

 

Уряд затвердив Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців

Кабінет Міністрів України 23 серпня 2017 року затвердив Типовий порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, який визначає процедуру проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій “А”, “Б” і “В”.

Метою оцінювання результатів службової діяльності державних службовців є визначення якості виконання державним службовцем поставлених завдань, а також прийняття рішення щодо його преміювання, планування службової кар’єри, визначення потреби у професійному навчанні.

 Оцінювання службової діяльності державних службовців проводиться поетапно:

  • визначення та перегляд завдань і ключових показників;
  • оціночна співбесіда (крім випадків, передбачених цим Типовим порядком);
  • визначення результатів оцінювання та їх затвердження.

Отримання державним службовцем відмінної оцінки результатів його службової діяльності є підставою для щорічного преміювання та надання рекомендації на участь у конкурсі на зайняття вищої посади.

Водночас у разі повторної негативної оцінки, за результатами оцінювання результатів службової діяльності, державний службовець підлягає звільненню відповідно до пункту 3 частини першої статті 87 Закону України «Про державну службу».

У Типовому порядку визначено три можливі результати оцінювання службової діяльності державних службовців: негативна, позитивна та відмінна оцінки. Оскарження результатів оцінювання службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій “Б” і “В” здійснюється відповідно до статті 11 Закону України «Про державну службу» і можливе тільки у разі отримання негативної оцінки.

Встановлено статус особі, як такій, що постраждала від торгівлі людьми

До управління праці та соціального захисту населення звернулася особа з заявою щодо встановлення статусу особи, яка вірогідно постраждала від торгівлі людьми.

Штабом Антитерористичного центру підтверджено факт перебування даної особи в заручниках незаконних збройних формувань в районі проведення антитерористичної операції (лист від 17.12.2015 року №33/14368).

На підставі рішення Міністерства соціальної політики України, громадянину Костопільського району встановлений статус особи, яка постраждала від торгівлі людьми строком на 2 роки.

Особа кваліфікована, як така, що зазнала використання у збройних конфліктах (трудова експлуатація).

Постраждала особа отримає матеріальну, психологічну, медичну та допомогу у перекваліфікації та подальшому працевлаштування.

Особа зазначила в заяві, що не бажає співпрацювати з органами Національної поліції.