Про виїзд “Мобільного соціального офісу” у Звіздівську сільську раду

 20 липня 2017 року відбувся  виїзд «Мобільного соціального офісу» у  «Звіздівську сільську раду»,  с. Звіздівка. Прийом громадян проводився з 10.00 до 12.00.

Виїзд провели:

Марчук Ніна Олексіївна  – начальник управління праці та соціального захисту населення.

Шамбір Мар’яна Русланівна  –  Костопільське бюро правової допомоги.

Дідух Галина Василівна – начальник Костопільського відділу обслуговування громадян Костопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області.

Мета проведення заходу:

  1. Забезпечення в межах своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення.
  2. Суттєве покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування за місцем проживання.
  3. Підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, які передбачені діючим законодавством.
  4. Сприяння ефективному «зворотному зв’язку» органів соціального захисту з населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб.

Основні питання:

  • Пенсійне забезпечення.
  • Одноразова допомога при народженні дитини.
  • Призначення житлових субсидій на житлово-комунальні послуги на літній період та тверде паливо у 2017 році.
  • Пільги для багатодітних сімей.
  • Статус «Мати – героїня».

На особистому прийомі у фахівців «Мобільного соціального офісу» побувало 9 осіб.

Інформує управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації

ЛИШЕ ПРИ ПЕРВИННОМУ ЗВЕРНЕННІ ЗА СУБСИДІЄЮ

БОРГИ З ОПЛАТИ ЖИТЛОВО – КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

НЕ ВПЛИВАЮТЬ НА ОФОРМЛЕННЯ ДОПОМОГИ

Заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією не впливає на оформлення допомоги. Однак держава, надаючи субсидію, дає можливість сім’ї протягом року вирішити питання з накопиченою в минулому заборгованістю за комунальні послуги.

Тому якщо родина за рік не сплатила заборгованості, вона має можливість оформити договір реструктуризації боргу з постачальником послуги для автоматичного продовження субсидії на наступний рік (2017-2018рр.). Інформація про заборгованість того чи іншого споживача надходить до управління від організацій надавачів комунальних послуг. До нових субсидіантів це не відноситься.

Нагадаємо, що з 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій. На основі змін, управлінням праці та соціального захисту населення проведено перепризначення субсидій на наступний рік та розраховано її розміри на літній період, а з жовтня буде розраховано розмір на новий опалювальний сезон.

За наявності у субсидіантів простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія на наступний період 2017-2018рр. призначатиметься за умови її погашення або оформлення договору реструктуризації боргу.

Звертаємо Вашу увагу на те, що лише після документального підтвердження сплати заборгованості з оплати послуг за вивезення побутового сміття або укладення договору про її реструктуризацію протягом двох місяців з дати інформування осіб, субсидія буде призначена з 1 травня 2017 року, в іншому випадку – з місяця, в якому буде підтверджено сплату заборгованості або укладено договір про її реструктуризацію .

Для отримання консультацій з питань соціальних виплат та житлових субсидій, а також проведення попереднього запису на прийом до спеціалістів відділу соціальних виплат та трудових відносин у робочі дні з 9.00 до 18.00 год. працює «гаряча» телефонна лінія за №2-38-60.

Інформує Костопільський районний центр зайнятості

 У Рівненській області Національна поліція України  оголосила конкурс про набір кандидатів на службу на посадах інспекторів патрульної поліції. Фахівці відомства звернулися до обласної служби зайнятості з проханням поширити інформацію стосовно даного конкурсу і організувати зустріч з безробітними, яких потенційно може зацікавити служба в патрульній поліції.

 17 липня у Костопільському районному центрі зайнятості відбувся ярмарок вакансій за участю Управління патрульної служби в місті Рівне.

Зустріч проводили інспектори Управління патрульної поліції О. Холова та І. Бояківська. Вони  ознайомила присутніх з умовами праці та її оплати, обов’язками інспектора, вимогами до кандидатів, а також відповіли на запитання.

Претенденти, які зацікавилися даною пропозицією, мають заповнити електронну заявку на участь у конкурсі.

 

Інформує сектор інфраструктури та промисловості

Станом на 1 липня 2017 року випуск продукції промисловими підприємствами району в діючих цінах  становить 1084,3 млн. грн., за відповідний період 2016 року – 872,0 тис. грн. Темп приросту  складає 24,3 відс. або 212,3 млн. грн. Сума реалізованої продукції за січень-травень  2017 року становить 911,6  млн.грн., у розрахунку на одну особу – 14,1 тис .грн.(по області – 11,6). По рейтингу  показника район посідає 2 місце серед районів та 5 місце  серед регіонів області.

 

Костопільські рятувальники провели навчання населення правилам пожежної безпеки

З метою попередження пожеж та трагічних наслідків від них, 14 липня працівниками ДПРЧ-19 Головного управління ДСНС України у Рівненській області проведено відпрацювання житлового сектору Гутнянської сільської ради. Робочою групою в складі працівників служби порятунку, соціальних працівників було охоплено понад 34 приватних житлових будинків. Метою відпрацювання було попередження виникнення пожеж, покращення протипожежного захисту житлового фонду та навчання населення правилам пожежної безпеки в побуті.

У ході відпрацювання першочергово зверталась увага на помешкання осіб, що відносяться до «групи ризику»: самотніх осіб похилого віку, багатодітних сімей, громадян, які зловживають спиртними напоями, неблагополучних сімей, інвалідів та тих, що потребують соціальної підтримки. Громадянам вручено листівки та пам’ятки з основними правилами пожежної безпеки у побуті, безпеки життєдіяльності та правил поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних предметів, що є актуальним в теперішній час. Разом з тим, під час рейду рятувальники звертали увагу господарів на стан пожежної безпеки в житлових будинках, стан електропроводки, димоходів, печей тощо.

Вогнеборці Костопільського районну звертається до усіх громадян з проханням бути уважними та обережними у поводженні з вогнем, а також при користуванні електропобутовими та газовими приладами. Дбайте про свою безпеку та безпеку ближніх! У разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонуйте за номером 101.