До відома фермерських господарств

Відповідно до листа Міністерства аграрної політики та продовольства України від 27.11.2018 № 37-18-12/2570 з метою формування єдиного державного реєстру фермерських господарств – одержувачів державної підтримки Асоціацією фермерів та приватних землевласників України за підтримки Мінагрополітики розроблено картку фермера.

         Для отримання доступу до заповнення картки фермера необхідно отримати промокод.

         Реєстрація за посиланням: http//farmer.agrianalytica.com/register_reg

         Інформацію щодо  реєстрації можна отримати за тел. (097)578-46-51;

(050)914-35-43.

У 2018 році в Рівненській області буде проведено обласний конкурс з визначення програм (проектів, заходів) розроблених громадськими, благодійними організаціями, творчими спілками для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка

Проведення конкурсу буде здійснюватись на виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Рівненській області на 2017-2021 роки, схваленої розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 28.12.2016 року № 799 та затвердженої рішенням обласної ради від 17.03.2017 року № 484, відповідно до Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених інститутами громадянського суспільства, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.10.2011 року № 1049, з метою забезпечення прозорості та ефективного використання коштів, які передбачаються для підтримки на конкурсних засадах програм (проектів, заходів) інститутів громадянського суспільства.

Детальніше читайте за посиланням:

http://www.rv.gov.ua/sitenew/main/ua/publication/content/52723.htm

Звертаємо Вашу увагу, що 28 грудня 2018 року кінцеви термін подання проектів ГО на підтримку та фінансування у 2019 році.

УВАГА!!! Несприятливі погодні умови на Рівненщині!

       За оперативною інформацією Рівненського обласного центру з гідрометнорології 13 грудня на території області у зв’язку з виходом південного циклону очікується погіршення погодних умов. Випадатиме сніг, місцями сильний, утвориться суцільний сніговий покрив, очікуються хуртовини, на дорогах ожеледиця, місцями снігові замети. Такі погодні умови можуть призвести до серйозних порушень руху транспорту.

     Відділ з питань цивільного захисту населення звертається до водіїв приділити особливу увагу на безпеку дорожнього руху під час зимової негоди.

     Правила безпечної поведінки для водіїв під час заметів у зимовий період:

  1. 1. З оголошення штормового попередження про можливі снігові замети необхідно обмежити пересування, особливо у сільській місцевості, створити необхідний запас продуктів, води та палива.
  2. Періодично виходити з автомобіля, розгрібати сніг, щоб не опинитися під покровом снігу. Крім того не занесений снігом автомобіль – хороший орієнтир для пошукової групи!
  3. При слідуванні на автомобілі, не слід намагатися перебороти снігові замети, необхідно зупинитися, та закрити двигун з боку радіатора. Якщо є можливість, автомобіль треба поставити двигуном до вітру.
  4. Двигун автомобіля необхідно періодично прогрівати. При прогрівані автомобіля важливо не допускати затікання в салон вихлопних газів, з цією метою важливо слідкувати, щоб вихопна труба не завалювалася снігом.

 А також телефонувати до Служби порятунку області за номером “101” та Національної поліції області за номером “102”. Взагалі рекомендуємо автовласникам по можливості утриматися від виїзду за межі населених пунктів. У разі, якщо без цього не обійтися — подбайте про необхідний запас палива, їжі, гарячих напоїв та теплого одягу. Будьте свідомими і бережіть своє здоров’я та спокій своїх рідних!

Мобільний соціальний офіс побував у Піскові

12 грудня 2018 року відбувся виїзд “Мобільного соціального офісу” у Пісківську об’єднану територіальну громаду : с. Пісків.

Виїзд провели:

Марчук Ніна Олексіївна – начальник управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації.

Трофимчук Галина Василівна – начальник Костопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Рівненської області.

Мета проведення заходу:

1. Забезпечення в межах своїх повноважень реалізації державної політики соціального захисту населення.

2. Суттєве покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування за місцем проживання.

3. Підвищення рівня інформованості населення про заходи соціального захисту, які передбачені чинним законодавством.

4. Сприяння ефективному «зворотному зв’язку» органів соціального захисту з населенням для оперативного реагування та задоволення актуальних потреб.

Основні питання:

  • Пільги учасникам АТО.

  • Пакунки малюка.

  • Субсидії на тверде паливо.

  • Пенсійне забезпечення.

На особистому прийомі у фахівців «Мобільного соціального офісу» побувало 6 осіб.

Сектор інфраструктури та промисловості райдержадміністрації інформує

За січень – жовтень 2018 року провідними промисловими підприємствами Костопільського  району реалізовано промислової продукції без ПДВ та акцизу на суму 2658.1 млн. грн., що на 37,0 відс. більше рівня відповідного періоду 2017  року. Частка району в обласному обсязі реалізованої промислової продукції  становить 9  відсотків, це четверта позиція в обласному обсязі. Обсяг реалізованої  промислової продукції у розрахунку на одну особу  населення склав 41,4 тис. грн. – третя позиція в обласному обсязі (по області – 25,5 тис.грн.).