Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує, що 28 травня 2020  року о 16 год. 00 хв. в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації по відеоконференцзв`язку (Skype) , відбулося засідання районної комісії з питань призначення всіх видів соціальних допомог,  житлових субсидій та пільг.

Головувала Кіптель Оксана Анатоліївна  –  заступник голови Костопільської районної державної адміністрації.

На розгляд комісії було подано 2026 справ з них:

2016 – по призначенню житлових субсидій;

9 – по призначенню соціальних допомог;

1 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків);

0 – тимчасова державна соціальна допомога особам пенсійного віку.

За результатами розгляду було призначено 2025 справ з них:

2015 – по призначенню житлових субсидій;

9 – по призначенню соціальних допомог;

1 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків);

0 – тимчасова державна соціальна допомога особам пенсійного віку.

Відмова  справа:

1- по призначенню соціальних допомог;

0 – по призначенню житлових субсидій.

         До з’ясування  справ:

0 – по призначенню житлових субсидії;

0 – по призначенню соціальних допомог.

0 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків).

Присутніх було 9 осіб.

Онлайн-заходи для клієнтів служби зайнятості

Костопільська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості за допомогою онлайн-платформ Zoom та VIBER проводить профорієнтаційні заходи (вебінари) для безробітних.

Запровадження дистанційних форм роботи з клієнтами в умовах карантину дає змогу безробітним не виходячи з дому швидко і доступно отримати необхідну інформацію про послуги служби зайнятості, вакансії для працевлаштування, опанувати навики складання резюме, задати свої запитання та отримати на них компетентні відповіді.

Інформування клієнтів та надання соціальних послуг із працевлаштування із використанням електронних сервісів практикується фахівцями Костопільської районної філії вже тривалий час. Формування відеорезюме шукача роботи із подальшою його презентацією потенційному роботодавцю, а також підготовка відеороликів про вакансії для їх презентації шукачам роботи довели свою ефективність та удосконалюються відповідно до вимог часу. Сьогодні до них додались онлайн-вебінари для безробітних, на черзі – онлайн-заходи для роботодавців.

Виплата допомоги по частковому безробіттю сприяє збереженню робочих місць

11 роботодавців Костопільщини звернулись протягом травня 2020 р. до  Костопільської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості та подали необхідний пакет документів для отримання допомоги по частковому безробіттю на час карантину. По всіх роботодавцях Рівненським обласним центром зайнятості прийняті позитивні рішення про надання такої допомоги. Завдяки цьому на підприємствах району будуть збережені робочі місця для 72 працівників.

Допомога надається за умови дотримання вимог «Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину», встановленого Кабінетом Міністрів України.

Нагадуємо, що допомога по частковому безробіттю на період карантину – кошти, передбачені в бюджеті Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття, що надаються службою зайнятості  роботодавцям із числа суб’єктів малого та середнього підприємництва  для виплати допомоги працівникам у разі втрати ними частини заробітної плати внаслідок вимушеного скорочення передбаченої законодавством тривалості робочого часу у зв’язку із зупиненням (скороченням) діяльності внаслідок  карантину.

Допомога встановлюється за кожну годину, на яку працівникові було скорочено тривалість робочого часу, з розрахунку двох третин тарифної ставки (окладу), встановленої працівникові. Допомога з часткового безробіття за місяць не може перевищувати розмір мінімальної заробітної плати – 4 723 грн. 

Прийом документів від роботодавців малого і середнього бізнесу триває.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Костопільської   районної філії Рівненського ОЦЗ

Ірина Степура

26.05.2020р.

ДО ВІДОМА СТРАХУВАЛЬНИКІВ

Костопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській інформує наступне.

У разі надходження від застрахованих осіб листків непрацездатності, в яких зазначено причину непрацездатності «ізоляція від COVID-19 — 11», страхувальникам для отримання фінансування допомоги по тимчасовій непрацездатності на підставі зазначених листків непрацездатності необхідно здійснювати формування ОКРЕМИХ заяв-розрахунків, в які включати лише листки непрацездатності з причини непрацездатності «ізоляція від COVID-19 — 11».

За листками непрацездатності з інших причин непрацездатності (за виключенням – «ізоляція від COVID-19 — 11») страхувальникам формувати заяви-розрахунки на загальних підставах.

Управління праці та соціального захисту населення Костопільської РДА інформує

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та Протоколу засідання оперативної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Костопільського району від 08.05.2020року  № 33 виїзд «Мобільного соціального офісу» в Деражненську ОТГ с. Дюксин  відміняється.