Корнюша Людмила Петрівна

Начальник Центру надання адміністративних послуг

 

Лежавська Жанна Антонівна

Адміністратор Центру

Положення про ЦНАП

Регламент ЦНАПу

Контакти

Телефон: 2-19-84

Ел. пошта: cnap_kost@ukr.net

Графік роботи

Понеділок, Середа – П’ятниця:

8:00 до 17:00

Вівторок:

8:00 до 20:00

Субота – Неділя:

вихідні


У 2020 році діятимуть нові ставки адміністративного збору у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу

У 2020 році діятимуть нові ставки адміністративного збору у сфері державної реєстрації нерухомості та бізнесу.
Відтак, з 1 січня 2020 року набирає чинності Закон України «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Статтею 7 вказаного закону установлено прожитковий мінімум для працездатних осіб з 1 січня 2020 року – у розмірі 2102 гривні. Розмір адміністративного збору та плати у сфері державної реєстрації у 2020 році, відповідно до статті 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та статті 36 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» підлягає обрахуванню у відповідному співвідношенні від вказаної вище суми.

Відбулась Інформаційна сесія щодо участі у Програмі ``U-Lead з Європою``

Безымянный

Днями у Рівненській обласній державній адміністрації за участі представників Рівненського Центру розвитку місцевого самоврядування відбулась Інформаційна сесія щодо участі у Програмі “U-Lead з Європою” в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг. У заході взяли участь завідувач центру надання адміністративних послуг Костопільської райдержадміністрації Людмила Корнюша, заступник міського голови Володимир Волос та представник виконавчого комітету міської ради Олексій Святощук.
Регіональний координатор Програми “U-Lead з Європою” Роман Матвійчук ознайомив представників органів місцевого самоврядування з Програмою “U-Lead з Європою” в частині створення/модернізації центрів надання адміністративних послуг та умовами участі, а також правилами відбору учасників у третьому раунді Програми.

На сьогодні за підсумками 1 та 2 Раунду відбору 11 об’єднаних територіальних громад Рівненщини та два міста обласного значення для участі у Програмі відібрано Висоцьку, Козинську, Миляцьку, Острожецьку, Радивилівську, Деражненську, Клеванську, Клесівську, Мирогощанську, Привільненську, Смизьку ОТГ, а також м.Дубно та м.Острог.

Як узаконити самочинне будівництво

Як узаконити самочинне будівництво

З метою забезпечення належної реалізації Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, повідомляємо, що через Рівненський регіональний центр надання адміністративних послуг розпочато прийом документів щодо реєстрації декларації про готовність об’єкта до експлуатації.

Яке будівництво ви можете узаконити у випадку здійснення такого без належного дозволу:

  1. Індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 12 березня 2011 року;
  2. Збудовані до 12 березня 2011 року: громадські будинки I і II категорій складності; будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I і II категорій складності.

При цьому для таких об’єктів як індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 квадратних метрів включно, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 100 квадратних метрів включно встановлено спрощений порядок проведення технічного обстеження. Так, згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» технічне обстеження таких об’єктів проводиться в ході їх технічної інвентаризації з відповідною відміткою в технічному паспорті.

Крок 1. Визначення дати будівництва будівлі

Як ви вже могли з’ясувати для себе вище, спрощений порядок узаконення самочинного будівництва стосується тільки тих об’єктів, що були збудовані до 12 березня 2011 року.  Відтак для можливості скористатись “будівельною” амністією вам необхідно мати підтвердження, що будівництво було здійснене саме до цього часу. Відповідно такий період часу може підтверджуватись технічним паспортом на будівлю.

Якщо технічний паспорт на будинок виготовлений до 12 березня 2011 року він сам є документальним підтвердженням того, що така будівля підпадає під дію “будівельної амністії”. У разі, якщо технічний паспорт виготовлений після 12 березня 2011 року і в ньому зазначена дата будівництва будівлі до вказаної дати, потребується додаткове документальне підтвердження періоду будівництва. Для цього можуть бути використані будь-які документи та матеріали, дійсність та походження яких не викликає сумнівів (квитанції про оплату комунальних послуг, поставку побутової техніки та меблів за адресою будинку, передплату видань за вказаною адресою, датовані фотознімки із супутників тощо). Видається, що в якості підтвердження можуть бути використані нотаріально завірені свідчення сусідів. Перелік та назви документів і матеріалів вказуються у технічному звіті про проведення обстеження

Крок 2. Проведення технічного обстеження

Якщо будинок має загальну площу до 300 квадратних метрів включно, господарські (присадибні) будівлі і споруди загальну площу до 100 квадратних метрів включно, в такому випадку потрібно звертатися до організації, яка здійснює технічну інвентаризацію (далі – БТІ).

Фахівці БТІ одночасно виготовлять технічний паспорт, проведуть обстеження та складуть звіт, у т.ч.отримають від місцевого органу містобудування та архітектури інформацію щодо відповідності розташування об’єкта будівництва державним будівельним нормам, і на їх підставі проставлять відповідну відмітку у технічному паспорті. Вона виглядає так:

Для решти об’єктів, на які поширюється «будівельна амністія», потрібно діяти у загальному порядку, а саме: спочатку виготовити технічний паспорт, звернувшись до БТІ, а потім провести технічне обстеження. Таке обстеження може здійснювати суб’єкт господарювання, який має у своєму складі фахівців, що отримали сертифікат експерта з технічного обстеження, або фізична особа- підприємець, що має зазначений сертифікат. Відмітка у технічному паспорті про проведення обстеження у даному випадку не потрібна. За інформацією щодо відповідності розташування об’єкта будівництва державним будівельним нормам до місцевого органу містобудування та архітектури може звернутися як сам замовник, передавши її потім фахівцю з обстеження для зазначення у звіті про обстеження, так і за дорученням замовника суб’єкт господарювання, що проводить обстеження.

Крок 3. Загальний порядок формування пакету документів для прийняття в експлуатацію

Перед тим, як подавати документи для того, щоб узаконити самочинне будівництво, ви повинні пересвідчитись що у вас наявні:

звіт про проведення технічного обстеження (у випадках, які означені в другому кроці). Звіт про проведення технічного обстеження потрібно подавати в оригіналі. Необхідно звернути увагу на те щоб звіт було прошито, пронумеровано, затверджено суб’єктом господарювання підписано та скріплено особистою печаткою виконавця.

засвідчена в установленому порядку копія документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщено об’єкт.  Така копія повинна бути посвідчена нотаріально.

засвідчена в установленому порядку копія технічного паспорта (з відміткою про проведене технічне обстеження). Технічний паспорт може бути поданий в оригіналі або копії, засвідченої БТІ яким було складено таких технічний паспорт, або нотаріусом, проте як свідчить практика, у переважній більшості нотаріуси відмовляються засвідчувати вірність копій технічних паспортів.

заява про прийняття в експлуатацію об’єкта

два примірники декларації про готовність об’єкта до експлуатації (заповнена на підставі інформації з документів, означених в п.п.1-3)

Документом, що посвідчує майнові права на земельну ділянку, може бути:

– державний акт на право приватної власності на землю, державний акт на право власності на землю, державний акт на право власності на земельну ділянку;

– свідоцтво про право на спадщину, до якого долучається державний акт;

– державний акт на право постійного користування земельною ділянкою;

– договір оренди з його невід’ємними частинами (план або схема земельної ділянки, яка передається в оренду; кадастровий план земельної ділянки з відображенням обмежень (обтяжень) у її використанні та встановлених земельних сервітутів; акт визначення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості); акт приймання-передачі об’єкта оренди; проект відведення земельної ділянки у разі його розроблення згідно із законом);

– договір суперфіцію (право користування чужою земельною ділянкою для забудови);

– свідоцтво про право власності та витяг з реєстру прав власності на нерухоме майно, тощо.

Крок 4. Подання пакету документів до центру надання адміністративних послуг

Так, відповідно до Переліку адміністративних послуг органів виконавчої влади, які надаються через центр надання адміністративних послуг, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16.05.2014 № 523-р, реєстрація декларації про готовність об’єкта до експлуатації, здійснюється через центри надання адміністративних послуг, утворені при Київській міській держадміністрації, міських радах (їх виконавчих органах) населених пунктів, які є адміністративними центрами областей.

Чекайте 10 робочих днів. Орган державного архітектурно-будівельного контролю до 31 грудня 2015 року безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження приймає в експлуатацію, самочинно збудований об’єкт, або приймає рішення про повернення на доопрацювання.

Крок 5. Отримання зареєстрованої декларації та реєстрація права власності

Після отримання у центрі надання адміністративних послуг один з примірників зареєстрованої декларації про готовність об’єкта до експлуатації, Вам необхідно оформити право власності на нього.

Державна реєстрація права власності на новостворений житловий будинок проводиться реєстраційною службою за місцезнаходженням такого будинку.

Документи, які необхідно подати для проведення державної реєстрації прав:

заява про державну реєстрацію;

копія документу, що посвідчує особу заявника;

копія реєстраційного номера облікової картки платника податку згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків (крім випадків, коли особа через свої релігійні або інші переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податку, офіційно повідомила про це відповідні органи державної влади та має відмітку в паспорті громадянина України);

документ, що підтверджує внесення плати за надання витягу з Державного реєстру прав;

документ про сплату державного мита (крім випадків, коли особа звільнена від сплати державного мита);

технічний паспорт на житловий будинок;

документ, що посвідчує речове право на земельну ділянку;

 витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (у разі, коли в документі, що посвідчує речове право на земельну ділянку, відсутні відомості про її кадастровий номер);

документ, що відповідно до вимог законодавства засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта проектній документації, державним будівельним нормам, стандартам і правилам (декларація про готовність об’єкта до експлуатації);

документ, що підтверджує присвоєння об’єкту нерухомого майна адреси.

ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ (ЗМІН ДО НИХ) ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ ПРО МЕЖІ ЧАСТИНИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, НА ЯКУ ПОШИРЮЮТЬСЯ ПРАВА СУБОРЕНДИ, СЕРВІТУТУ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ (ЗМІН ДО НИХ) ПРО ЗЕМЛІ В МЕЖАХ ТЕРИТОРІЙ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ОБМЕЖЕНЬ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

ВИПРАВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ПОМИЛКИ У ВІДОМОСТЯХ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ, ДОПУЩЕНОЇ ОРГАНОМ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ЙОГО ВЕДЕННЯ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЛІ В МЕЖАХ ТЕРИТОРІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИКОПІЮВАННЯ З КАРТОГРАФІЧНОЇ ОСНОВИ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ, КАДАСТРОВОЇ КАРТИ (ПЛАНУ)

ВИДАЧА ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ ТА РОЗМІР ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ (ПАЮ), ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ У ДЕРЖАВНОМУ ЗЕМЕЛЬНОМУ КАДАСТРІ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОДЕРЖАННЯ У ВЛАСНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У МЕЖАХ НОРМ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗА ПЕВНИМ ВИДОМ ЇЇ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ВИКОРИСТАННЯ)

ВИДАЧА ВІДОМОСТЕЙ З ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ЩО ВКЛЮЧЕНА ДО ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

ВИДАЧА ДОВІДКИ З ДЕРЖАВНОЇ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ З КІЛЬКІСНОГО ОБЛІКУ ЗЕМЕЛЬ ПРО НАЯВНІСТЬ ЗЕМЕЛЬ ТА РОЗПОДІЛ ЇХ ЗА ВЛАСНИКАМИ ЗЕМЕЛЬ, ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМИ, УГІДДЯМИ

ВИДАЧА ВИТЯГУ З ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ПРО НОРМАТИВНУ ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ДОВІДКИ, ЩО МІСТИТЬ УЗАГАЛЬНЕНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗЕМЛІ (ТЕРИТОРІЇ)

Реєстр адміністративних послуг Костопільського району
Костопільська РДА (Розпорядження голови)
  1. Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення водного господарства, будівництва об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), індивідуального дачного будівництва.
  2. Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).
  3. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення водного господарства, будівництва об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), індивідуального дачного будівництва.
  4. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)

Управління праці та соціального захисту населення
  1. Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї
  2. Підготовка документів (клопотань) про присвоєння почесного звання “Мати-героїня”


Результати роботи ЦНАПу у 2019 році

Протягом 2019 року до ЦНАПу звернулося понад 20,8 тисяч осіб. Надано 17988 результатів адмінпослуг, зокрема 130 будівельних паспортів, 375 погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 48 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 2656 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї,  10879 послуг Відділу у Костопільському районі ГУ Держгеокадастру у Рівненській області,  2717 послуг щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, 7 пакетів документів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, 21 – на послуги щодо реєстрації громадських об’єднань, 16 документів дозвільного характеру та інші.

 Оброблено 1175 заяв на адміністративні послуги , які надійшли через єдиний державний портал адміністративних послуг та видані результати.

За 2019 рік  до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло   242625 гривень, надано 17988  результатів адміністративних послуг, що становить 157 відсотків до  відповідного періоду 2018 року (надано 11487 адміністративних послуг).

Результати роботи ЦНАПу за 11 місяців 2019 року

Протягом 11 місяців  2019 року до ЦНАПу звернулося понад 16,7 тисяч осіб. Надано 16335 результатів адмінпослуг, зокрема 122 будівельних паспорти, 2324 погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 42 містобудівних умови та обмежень забудови земельної ділянки, 2614 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї,  9782 послуги Відділу у Костопільському районі ГУ Держгеокадастру у Рівненській області,  2614 щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, 7 пакетів документів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, 21 – на послуги щодо реєстрації громадських об’єднань, 16 документів дозвільного характеру та інші.

Оброблено 907 заяв на адміністративні послуги, які надійшли через єдиний державний портал адміністративних послуг та видані результати.

За 11 місяців  до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло 228045 гривень, надано 16335  результатів адміністративних послуг, що становить 157 відсотків до  відповідного періоду 2018 року (надано 9304 адміністративних послуг).

Результати роботи ЦНАПу за 10 місяців 2019 року

Протягом 10 місяців  2019 року до ЦНАПу звернулося понад 16,7 тисяч осіб. Надано 14481 результатів адмінпослуг, зокрема 118 будівельних паспортів, 279 погоджень проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 36 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 2573 посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї,  8554 послуги Відділу у Костопільському районі ГУ Держгеокадастру у Рівненській області,  2257 послуг щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, 7 пакетів документів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, 20 – на послуги по реєстрації громадських об’єднань, 14 документів дозвільного характеру та інші.

Оброблено 638 заяв на адміністративні послуги, які надійшли через єдиний державний портал адміністративних послуг та видані результати.

За 10 місяців  до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло   202435 гривень.

Надано 14481  результатів адміністративних послуг ,що становить 169 відсотків до  відповідного періоду 2018 (надано 8554 адміністративних послуг).

Результати роботи ЦНАПу за 9 місяців 2019 року

Протягом 9 місяців  2019 року до ЦНАПу звернулося понад 13,6 тисяч осіб. Надано 12 576 результатів адмінпослуг, зокрема 108 будівельних паспортів, 260 погоджень проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 33 містобудівних умови та обмеження забудови земельної ділянки, 2521 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї,  7204 послуг Відділу у Костопільському районі ГУ Держгеокадастру у Рівненській області,  2093 послуг щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, 7 пакетів документів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, 20 – на послуги щодо реєстрації громадських об’єднань, 12 документів дозвільного характеру та інші.

Оброблено 366 заяв на адміністративні послуги, які надійшли через єдиний державний портал адміністративних послуг та видані результати.

 За 9 місяців  до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло   183915 гривень.

Протягом 9 місяців 2019 року надано 12 576  результатів адміністративних послуг, що становить 166 відсотків до відповідного періоду 2018 (надано 7563 адміністративних послуг).

Результати роботи ЦНАПу за І півріччя 2019 року

Протягом І півріччя 2019 року до ЦНАПу звернулося понад 9,5 тисяч осіб. Надано 8289 результатів адмінпослуг, зокрема 81 будівельний паспорт, 181 погодження проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 20 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 2299 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї,  4206 послуг Відділу у Костопільському районі ГУ Держгеокадастру у Рівненській області,  1456 послуг щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, 7 пакетів документів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, 15 – на послуги щодо реєстрації громадських об’єднань, 11 документів дозвільного характеру та інші, що становить 162 відсотки до  відповідного періоду 2018 року (надано 5064 адміністративних послуг).

Результати роботи ЦНАПу за І квартал 2019 року

Протягом І кварталу 2019 року до ЦНАПу звернулося понад 3,6 тисяч осіб. Надано 3165 результатів адмінпослуг, зокрема 35 будівельних паспортів, 75 погоджень проєктів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 10 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 197 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї,  2180 послуг Відділу у Костопільському районі ГУ Держгеокадастру у Рівненській області,  640 послуг щодо реєстрації права власності на нерухоме майно, 7 пакетів документів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, 6 – на послуги щодо реєстрації громадських об’єднань, 9 документів дозвільного характеру та інші, що становить 107 відсотків до  відповідного періоду 2018 року (надано 2961 адміністративних послуг).

Результати роботи ЦНАПу за березень 2018 року

Сектором (центром) надання адміністративних послуг надано  62 види адміністративних послуг у 10 сферах діяльності.

Здійснено контроль за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

Проведено переговори з керівниками банків щодо організації встановлення POS-терміналу в приміщенні  центру  надання адміністративних послуг, готуються відповідні документи.

Протягом березня 2018 року звернулося понад 1100 осіб, надано 189 консультацій. Прийнято 921 вхідний пакет документів, зокрема, 14 будівельних паспортів, 2 містобудівних умов та обмежень, 22 погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 12 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, 660 документів на послуги Держземагенства,  202 заяви на послуги по реєстрації прав власності на нерухоме майно, 3 пакети документів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, 3 – на послуги по реєстрації громадських об’єднань головного управління юстиції та інші.

Опрацьовано 1 пакет документів дозвільного характеру – Експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження.

Надано 921  результат адміністративних послуг .

За березень  до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло 23090 гривень.

 

Результати роботи ЦНАПу за січень 2018 року

IMG_0965Протягом січня 2018 року до ЦНАПу звернулося понад 1050 осіб. Надано 210 консультації. Прийнято 912 вхідних пакетів документів, зокрема 6 будівельний паспортів, 24 погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 17 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, 725 документів на послуги Відділу у Костопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області,  134 заяви на послуги по реєстрації прав власності на нерухоме майно, 1 документ на послуги по реєстрації громадських об’єднань Головного управління юстиції у Рівненській області та інші.

 Крім того опрацьовано 1 пакет документів дозвільного характеру – дозвіл (санітарний паспорт) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.

Надано 912  результатів адміністративних послуг.

За січень до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло 18 360 грн.

Результати роботи ЦНАПу за 2017 рік

IMG724

Протягом 2017 року до ЦНАПу звернулося понад 13 тисяч осіб, у результаті чого надано 12727  результатів адмінпослуг, зокрема, 154 будівельних паспорти, 601 погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 30 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 243 посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї, 8335 послуг відділу у Костопільському районі Головного Управління Держгеокадастру у Рівненській області,  2166 послуг з реєстрації прав власності на нерухоме майно, 42 документи дозвільного характеру та ін.

За 2017 рік  до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло 242 680 гривень.

Результати роботи ЦНАПу за 9 місяців 2017 року

111

За 9 місяців 2017 року надано 9309 результатів адмінпослуг, зокрема, 124 будівельних паспорти, 494 погоджень проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 26 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 201 посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї, 6424 послуг Відділу у Костопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, 1498 послуг по реєстрації права власності на нерухоме майно, 36 документів дозвільного характеру та ін.

Станом на 01 жовтня 2017 року в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати 62 види послуг у 10 сферах діяльності, що на 7 видів послуг (14,7 %) більше, ніж у минулому році. Збільшення кількості послуг відбулося за рахунок послуг у сфері реєстрації громадських організацій із статусом юридичної особи, прийом яких розпочато у Центрі з 10 грудня 2016 року.

Статистика ЦНАПу