Корнюша Людмила Петрівна

Начальник Центру надання адміністративних послуг

 

Лежавська Жанна Антонівна

Адміністратор Центру

Курбанбаєва Фіруза

Адміністратор Центру

Положення про ЦНАП

Регламент ЦНАПу

Посадова інструкція

Контакти

Телефон: 2-19-84

Ел. пошта: cnap_kost@ukr.net

Графік роботи

Понеділок, Середа – П’ятниця:

8:00 до 17:00

Вівторок:

8:00 до 20:00

Субота – Неділя:

вихідні


Стандарт до якості обслуговування відвідувачів ЦНАПу
Міністерством економічного розвитку і торгівлі України спільно із Офісом реформи адміністративних послуг та за підтримки Програми USAID «Лідерство в економічному врядуванні» розроблені єдині вимоги (Стандарт) до якості обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг.

Стандарт – це збірка правил, вимог та рекомендацій щодо якісного обслуговування відвідувачів центрів надання адміністративних послуг.

Ці єдині вимоги розроблені з урахуванням чинного законодавства та практичного досвіду впровадження таких стандартів центрами надання адміністративних послуг у регіонах України.

Зазначені  у посібнику норми і правила спрямовані на створення комфортних умов і доброзичливого ставлення до відвідувача, формування та підтримку позитивного іміджу ЦНАП.

Стандарт регламентує діяльність адміністраторів центрів надання адміністративних послуг у межах процесу обслуговування відвідувачів, зокрема, це стосується реалізації клієнтоорієнтованого підходу при обслуговуванні, підвищенні якості обслуговування відвідувачів і якості послуг, що надаються, а також створення системи контролю термінів і якості надання послуг.

Основна мета розроблених єдиних вимог –  гарантувати відвідувачу отримання обслуговування найвищої якості. Важливою складовою ефективної роботи ЦНАПу є формування його позитивної, унікальної репутації. Адміністратор, слідуючи  рекомендаціям якості обслуговування,  зможе чітко та правильно будувати діалог із відвідувачем, щоб останній залишався задоволеним.

Стандарт є основним інструментом адаптації нових співробітників у колективі. Він дозволяє чітко структурувати процес роботи із відвідувачем при обслуговуванні.

Дотримання рекомендацій впливає на формування іміджу ЦНАПу, а позитивний імідж –це довіра відвідувачів.

Зміни щодо проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

Постановою Кабінету Міністрів України від 29.03.2017 №217 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1133» внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 р. № 1133 «Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань у скорочені строки», яка набрала чинності 05.04.2017.

Відтепер розмір плати за проведення державної реєстрації змін до відомостей, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань  (далі – державна реєстрація змін до відомостей), у скорочені строки, становить:

1)у подвійному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію:

протягом двох робочих днів – за проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом семи робочих днів – за проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 10 робочих днів – за проведення державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, їх об’єднання як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 20 робочих днів – за проведення державної реєстрації змін до відомостей про політичну партію, творчу спілку, місцевий осередок творчої спілки як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

2) у п’ятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію:

протягом 24-х годин – за проведення державної реєстрації змін до відомостей про громадське об’єднання, місцевий осередок громадського об’єднання із статусом юридичної особи, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом п’яти робочих днів – за проведення державної реєстрації змін до відомостей про структурне утворення політичної партії як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом семи робочих днів – за проведення державної реєстрації змін до відомостей про організацію роботодавців, їх об’єднання як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

протягом 15 робочих днів – за проведення державної реєстрації змін до відомостей про творчу спілку, місцевий осередок творчої спілки як юридичну особу, крім внесення змін до інформації про здійснення зв’язку з юридичною особою;

3) у десятикратному розмірі адміністративного збору за відповідну реєстрацію – за проведення протягом 15 робочих днів державної реєстрації змін до відомостей про політичну партію як юридичну особу.”.

Плата за проведення державної реєстрації у скорочені строки справляється у відповідному розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, в якому проводиться державна реєстрація, та округлюється до найближчих 10 гривень.

Звертаємо увагу!Державна реєстрація у скорочені строки проводиться виключно за бажанням заявника у разі внесення ним додатково до адміністративного збору відповідної плати у розмірах, передбачених зазначеною Постановою.

Управління Держгеокадастру у Костопільському районі
 1.  Державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру.
 2. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку.
 3. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про межі частини земельної ділянки, на яку поширюються права суборенди, сервітуту, з видачею витягу.
 4. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць з видачею витягу.
 5. Державна реєстрація обмежень у використанні земель з видачею витягу.
 6.  Внесення до Державного земельного кадастру відомостей про обмеження у використанні земель, встановлені законами та прийнятими відповідно до них нормативно-правовими актами, з видачею витягу.
 7. Виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, допущеної органом, що здійснює його ведення, з видачею витягу.
 8. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:
  1) витягу з Державного земельного кадастру про: землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць;обмеження у використанні земель; земельну ділянку;
  2) довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території);
  3) викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації.
 9. Видача довідки про:
  1) наявність та розмір земельної частки (паю);
  2) наявність у Державному земельному кадастрі відомостей про одержання у власність земельної ділянки у межах норм безоплатної приватизації за певним видом її цільового призначення (використання).
 10. Видача відомостей з документації із землеустрою, що включена до Державного фонду документації із землеустрою.
 11. Видача довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями.
 12. Видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

Костопільська РДА (Розпорядження голови)
 1. Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення водного господарства, будівництва об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), індивідуального дачного будівництва.
 2. Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).
 3. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення водного господарства, будівництва об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), індивідуального дачного будівництва.
 4. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)

Управління праці та соціального захисту населення
 1. Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї
 2. Підготовка документів (клопотань) про присвоєння почесного звання “Мати-героїня”


Статистика ЦНАПу