Корнюша Людмила Петрівна

Начальник Центру надання адміністративних послуг

 

Лежавська Жанна Антонівна

Адміністратор Центру

Курбанбаєва Фіруза

Адміністратор Центру

Положення про ЦНАП

Регламент ЦНАПу

Посадова інструкція

Контакти

Телефон: 2-19-84

Ел. пошта: cnap_kost@ukr.net

Графік роботи

Понеділок, Середа – П’ятниця:

8:00 до 17:00

Вівторок:

8:00 до 20:00

Субота – Неділя:

вихідні


ПЕРЕЛІК АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ
ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ

ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ (ЗМІН ДО НИХ) ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ ПРО МЕЖІ ЧАСТИНИ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, НА ЯКУ ПОШИРЮЮТЬСЯ ПРАВА СУБОРЕНДИ, СЕРВІТУТУ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

ВНЕСЕННЯ ДО ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ВІДОМОСТЕЙ (ЗМІН ДО НИХ) ПРО ЗЕМЛІ В МЕЖАХ ТЕРИТОРІЙ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ ОБМЕЖЕНЬ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

ВИПРАВЛЕННЯ ТЕХНІЧНОЇ ПОМИЛКИ У ВІДОМОСТЯХ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ, ДОПУЩЕНОЇ ОРГАНОМ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ЙОГО ВЕДЕННЯ, З ВИДАЧЕЮ ВИТЯГУ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЛІ В МЕЖАХ ТЕРИТОРІЇ АДМІНІСТРАТИВНО-ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ОДИНИЦЬ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ОБМЕЖЕННЯ У ВИКОРИСТАННІ ЗЕМЕЛЬ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИТЯГУ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ ПРО ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ВИКОПІЮВАННЯ З КАРТОГРАФІЧНОЇ ОСНОВИ ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ, КАДАСТРОВОЇ КАРТИ (ПЛАНУ)

ВИДАЧА ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ ТА РОЗМІР ЗЕМЕЛЬНОЇ ЧАСТКИ (ПАЮ), ДОВІДКИ ПРО НАЯВНІСТЬ У ДЕРЖАВНОМУ ЗЕМЕЛЬНОМУ КАДАСТРІ ВІДОМОСТЕЙ ПРО ОДЕРЖАННЯ У ВЛАСНІСТЬ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ У МЕЖАХ НОРМ БЕЗОПЛАТНОЇ ПРИВАТИЗАЦІЇ ЗА ПЕВНИМ ВИДОМ ЇЇ ЦІЛЬОВОГО ПРИЗНАЧЕННЯ (ВИКОРИСТАННЯ)

ВИДАЧА ВІДОМОСТЕЙ З ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ЩО ВКЛЮЧЕНА ДО ДЕРЖАВНОГО ФОНДУ ДОКУМЕНТАЦІЇ ІЗ ЗЕМЛЕУСТРОЮ

ВИДАЧА ДОВІДКИ З ДЕРЖАВНОЇ СТАТИСТИЧНОЇ ЗВІТНОСТІ З КІЛЬКІСНОГО ОБЛІКУ ЗЕМЕЛЬ ПРО НАЯВНІСТЬ ЗЕМЕЛЬ ТА РОЗПОДІЛ ЇХ ЗА ВЛАСНИКАМИ ЗЕМЕЛЬ, ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧАМИ, УГІДДЯМИ

ВИДАЧА ВИТЯГУ З ТЕХНІЧНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ ПРО НОРМАТИВНУ ГРОШОВУ ОЦІНКУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ

НАДАННЯ ВІДОМОСТЕЙ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ У ФОРМІ ДОВІДКИ, ЩО МІСТИТЬ УЗАГАЛЬНЕНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗЕМЛІ (ТЕРИТОРІЇ)

Реєстр адміністративних послуг Костопільського району
Костопільська РДА (Розпорядження голови)
  1. Надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення водного господарства, будівництва об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), індивідуального дачного будівництва.
  2. Надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв).
  3. Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення земельної ділянки для ведення водного господарства, будівництва об’єктів, пов’язаних з обслуговуванням жителів територіальної громади району (шкіл, закладів культури, лікарень, підприємств торгівлі тощо), індивідуального дачного будівництва.
  4. Затвердження технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток(паїв)

Управління праці та соціального захисту населення
  1. Видача посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї
  2. Підготовка документів (клопотань) про присвоєння почесного звання “Мати-героїня”


Результати роботи ЦНАПу за березень 2018 року

Сектором (центром) надання адміністративних послуг надано  62 види адміністративних послуг у 10 сферах діяльності.

Здійснено контроль за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

Проведено переговори з керівниками банків щодо організації встановлення POS-терміналу в приміщенні  центру  надання адміністративних послуг, готуються відповідні документи.

Протягом березня 2018 року звернулося понад 1100 осіб, надано 189 консультацій. Прийнято 921 вхідний пакет документів, зокрема, 14 будівельних паспортів, 2 містобудівних умов та обмежень, 22 погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 12 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, 660 документів на послуги Держземагенства,  202 заяви на послуги по реєстрації прав власності на нерухоме майно, 3 пакети документів на виготовлення та затвердження технічної документації із землеустрою, 3 – на послуги по реєстрації громадських об’єднань головного управління юстиції та інші.

Опрацьовано 1 пакет документів дозвільного характеру – Експлуатаційний дозвіл для провадження діяльності на потужностях (об’єктах) з переробки неїстівних продуктів тваринного походження.

Надано 921  результат адміністративних послуг .

За березень  до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло 23090 гривень.

 

Результати роботи ЦНАПу за січень 2018 року

IMG_0965Протягом січня 2018 року до ЦНАПу звернулося понад 1050 осіб. Надано 210 консультації. Прийнято 912 вхідних пакетів документів, зокрема 6 будівельний паспортів, 24 погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 17 посвідчень батьків та дитини з багатодітної сім’ї, 725 документів на послуги Відділу у Костопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області,  134 заяви на послуги по реєстрації прав власності на нерухоме майно, 1 документ на послуги по реєстрації громадських об’єднань Головного управління юстиції у Рівненській області та інші.

 Крім того опрацьовано 1 пакет документів дозвільного характеру – дозвіл (санітарний паспорт) на роботи з радіоактивними речовинами та іншими джерелами іонізуючого випромінювання.

Надано 912  результатів адміністративних послуг.

За січень до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло 18 360 грн.

Результати роботи ЦНАПу за 2017 рік

IMG724

Протягом 2017 року до ЦНАПу звернулося понад 13 тисяч осіб, у результаті чого надано 12727  результатів адмінпослуг, зокрема, 154 будівельних паспорти, 601 погодження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 30 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 243 посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї, 8335 послуг відділу у Костопільському районі Головного Управління Держгеокадастру у Рівненській області,  2166 послуг з реєстрації прав власності на нерухоме майно, 42 документи дозвільного характеру та ін.

За 2017 рік  до районного бюджету за надання адміністративних послуг надійшло 242 680 гривень.

Результати роботи ЦНАПу за 9 місяців 2017 року

111

За 9 місяців 2017 року надано 9309 результатів адмінпослуг, зокрема, 124 будівельних паспорти, 494 погоджень проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, 26 містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, 201 посвідчення батьків та дитини з багатодітної сім’ї, 6424 послуг Відділу у Костопільському районі Головного управління Держгеокадастру у Рівненській області, 1498 послуг по реєстрації права власності на нерухоме майно, 36 документів дозвільного характеру та ін.

Станом на 01 жовтня 2017 року в Центрі громадяни та суб’єкти господарювання мають можливість отримати 62 види послуг у 10 сферах діяльності, що на 7 видів послуг (14,7 %) більше, ніж у минулому році. Збільшення кількості послуг відбулося за рахунок послуг у сфері реєстрації громадських організацій із статусом юридичної особи, прийом яких розпочато у Центрі з 10 грудня 2016 року.

Статистика ЦНАПу