Сьогодні, 11 квітня 2019 року, зала  районного будинку культури зібрала чимало поціновувачів художнього слова на зустріч з творчими особистостями:  Володимиром Шовкошитним-відомим українським письменником, директором видавництва “Український пріоритет”,та Святославом Праском – шанованим майстром художнього слова, письменником-земляком.

Володимир Федорович Шовкошитний-людина видатна, неординарна, із власними поглядами на світ і буття. Доктор філософії, поет, письменник, громадський діяч, президент Міжнародної організації “Союз Чорнобиль”, Народний депутат України I скликання, співавтор всіх основних державних актів  України,серед них- Декларація про державний суверенітет України,Акт проголошення незалежності України та Конституція України, активний розбудовник Української держави, учасник подій на Майдані.

Святослав Богданович Праск -костопільчанин, вчитель за професією, що виховав не одне покоління учнів, поет, прозаїк, лауреат літературних премій ім. Григорія Чубая та ім. Світочів, член Національної Спілки письменників, активний громадський діяч, борець за незалежність України, один із засновників РУХУ на Костопільщині, організатор районного Товариства «Просвіта», учасник  розбудови і утвердження УПЦ Київського патріархату на Костопільщині. Його багатолітня невтомна просвітницька діяльність відзначена найвищою нагородою Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім.  Т. Шевченка – медаллю «Будівничий України».

Володимир Шовкошитний ознайомив учасників заходу зі своїми творами та продукцією, створеного ним видавництва “Український пріоритет”. Теплотою, глибиною, справжністю проникнуті його твори «Кров – свята», «Мерехтіння зникань», «Зорі не стали ближчими». Презентував пан Володимир і твори своїх друзів: Людмили Когут «Країна розбитих сердець», «Чічка» , Дмитра Чобіта «Вбивство нації» та багатьох інших талановитих українських авторів.

Видавець поділився з присутніми враженнями від нового роману Святослава Праска “Сотенний Kис” та своїми переживаннями за долю України , зазначивши, що зараз постає питання – бути ,чи не бути Україні.

Святослав Праск докладніше розповів про передумови написання свого твору та героїв роману, відмітивши, що на даному етапі не можна втратити незалежність, за яку боролися кращі сини та дочки України.

Понад двохгодинне спілкування з авторами додало присутнім багато позитивних емоцій.

У свою чергу заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель від імені голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи подякувала авторам за цікаву,змістовну зустріч, вручила їм Подяки за активну громадянську позицію, патріотизм,  високохудожнє слово та відданість українському народу.

По завершенню заходу усі бажаючі мали можливість поповнити свої домашні бібліотеки книгами, які презентували письменники.

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>