Шановні працівники галузі та ветерани споживчої кооперації району!

Вітаємо вас із професійним святом – з Міжнародним днем кооперації!

Споживча кооперація на всіх етапах свого розвитку служила інтересам пайовиків, сільських трудівників, задоволенню їх потреб у товарах і послугах, сприяла соціальному та економічному розвитку населених пунктів Костопільщини.

Нині, у непростий період реформування економіки держави, споживча кооперація району зберігає свої позиції і спрямовує господарство в русло стабілізації і подальшого розвитку.

Впевнені, що споживча кооперація Костопільщини і надалі сповна використовуватиме свій економічний, виробничий і кадровий потенціали, підприємливість та вміння долати труднощі, що примножить її внесок у зміцнення економіки району.

Зичимо усім працівникам і ветеранам споживчої кооперації, членам споживчих товариств, їхнім родинам здоров’я міцного, родинного затишку, матеріального достатку, довголіття, миру та злагоди.

Із повагою,

голова Костопільської районної
державної  адміністрації                                                          Олександр КОВАЛЬ,

голова Костопільської районної ради                                     Сергій ТКАЧУК.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>