Сьогодні, 10 грудня 2019 року, у малій залі райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під головуванням голови Костопільської районної державної адміністрації Олександра Коваля.

У ході засідання розглянуто 6 питань щодо соціально-правового захисту дітей:

  1. Про розгляд заяви громадянина.
  2. Про стан виконання батьком батьківських обов’язків.
  3. Про виконання рішення комісії з питань захисту прав дитини від 26 вересня 2019 року № 34 «Про вирішення спору щодо участі у вихованні дитини».
  4. Про затвердження висновку служби у справах дітей райдержадміністрації про підтвердження місця проживання дитини для її тимчасового виїзду за межі України.
  5. Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.
  6. Про затвердження та перегляд 7 індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Усі питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені працівниками служби у справах дітей  райдержадміністрації із залученням суб’єктів соціальної роботи із сім’ями.

У роботі засідання взяли участь 9 членів комісії. З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей і  взяті на контроль до їх повного виконання.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>