У День Святого Миколая для дітей Костопільщини служба у справах дітей райдержадміністрації на базі школи фінансової грамотності «Savvy Nation», що в перекладі з англійської означає «Кмітлива Нація», провела тематичну зустріч «Психологія успіху».

Мета заходу – навчити підлітків виховувати в собі наполегливість та цілеспрямованість, сприяти розвитку логічного, аналітичного, стратегічного та творчого мислення. Молодь будь-якої країни творить майбутнє: мріє, запобігає наперед, будує грандіозні плани і проекти. Саме вони мають стати елітою нашого суспільства зі сформованими лідерськими здібностями, що здатна ефективно працювати в обраній сфері суспільного життя.

Свої лідерські якості змогли перевірити 12 дітей району віком 14-15 років. У неформальній обстановці юнаки та дівчата брали активну участь, вільно спілкувалися між собою, впевнено висловлювали свої думки, обговорили актуальні теми маркетингу на рівні своїх вмінь та навиків, ділилися думками і спостереженнями. По завершенню заходу дітям вручено подарунки.

Окрема подяка, за надану можливість у проведенні заходу, директорці школи фінансової грамотності «Savvy Nation» Євгенії Ільчук та тренеру, практичному психологу Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів № 6 Олені Долинській.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>