26 лютого 2020 року відбулася координаційна нарада з відповідальними за ведення військового обліку об’єднаних територіальних громад та сільських рад Костопільського району, за участі Володимира Жданюка, в.о.керівника апарату РДА, Олександра Литвиненка, заступника військового комісара – начальника сектору мобілізаційно-оборонної роботи Рівненського обласного територіального центру комплектації та соціальної підтримки, Віталія Плахотнюка,  т.в.о. військового комісара Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

На порядок денний винесено ряд важливих питань, зокрема:

  1. Організація та ведення військового обліку призовників та військовозобов’язаних.
  2. Аналіз проведення заходів призову на строкову військову службу громадян призовного віку Костопільського району
  3. Організація та проведення заходів оповіщення призовників для проходження військово-лікарської комісії та подальшого призову на строкову військову службу, забезпечення їх прибуття до Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у визначені строки.
  4. Організація взаємодії з територіальними органами міністерств та інших органів виконавчої влади щодо питань розшуку громадян призовного віку та доставки їх до Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
  5. Організація та проведення заходів оповіщення офіцерів запасу для проходження військово-лікарської комісії, подання документів для прийняття рішення про надання відстрочки, подальшого призову на військову службу осіб офіцерського складу, забезпечення їх прибуття до Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки у визначені строки.
  6. Атестування громадян України до присвоєння первинного військового звання офіцерського складу запасу з подальшим прийняттям на війькову службу за контрактом осіб офіцерського складу.
  7. Проведення агітації на проходження військової служби за контрактом в Збройних Силах України.

За підсумками наради прийнято відповідні рішення.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>