Прийміть найщиріші вітання з визначним державним святом – Днем Конституції України. В цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України. Прийняття Конституції закріпило правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, сприяло підвищенню міжнародного авторитету України на світовій арені.

Конституція визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання. І обов’язок кожного українця поважати Основний Закон держави. Тільки так ми зможемо забезпечити подальший розвиток України як країни демократичної, рівноправної зі світовою спільнотою.

Міцного здоров’я вам, добробуту і затишку у ваших родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці.

Нехай злагода, мир та добро панують у серцях кожного, а в душі міцніє почуття патріотизму та гордості за нашу Батьківщину!

Із повагою!

голова Костопільської  райдержадміністрації                    Олександр КОВАЛЬ,

голова Костопільської районної ради                                  Сергій ТКАЧУК.                                     

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>