Голова Рівненської ОДА Віталій КОВАЛЬ продовжує відвідувати райони області. Так, 20 травня 2020 року, у рамках робочої поїздки очільник області побував і на теренах Костопільщини, аби ознайомитися із роботою промислових підприємств, також медичних закладів міста.

Розпочався конструктивний діалог за участі голови Костопільської РДА Олександра КОВАЛЯ, представників Малолюбашанської ОТГ, ТОВ «Теплоенерго Сервіс» на території Малолюбашанської ОТГ, де згодом запрацює найбільша в області сонячна електростанція. Адже нині тут активно працюють над реалізацією цього інвестиційного проєкту.

Як працюють в умовах всезагального карантину «великі» промислові підприємства Костопільського району такі, як  ТОВ «Свиспан Лімітед», ТОВ «Українські лісопильні», ПрАТ «Костопільський завод скловиробів» Віталій КОВАЛЬ почув із перших вуст. Керівники вищезазначених об’єктів здійснили не лише екскурс по виробничих цехах, але й сповістили про нагальні проблеми.

У ході обговорення голова обласної державної адміністрації Віталій КОВАЛЬ акцентував увагу присутніх на тому, що держава і влада зацікавлені в тому, щоб на території району безперебійно здійснювали свою діяльність усі підприємства та мали можливість нарощувати темпи виробництва, експортувати свою продукцію.

Також голова ОДА відвідав КНП «Костопільська центральна районна лікарня», де  під час зустрічі із лікарями подякував їм за  силу духу в умовах боротьби з пандемією, побажав міцного здоров’я, надав роз’яснення на поставлені питання.

Ознайомлення відбулося і зі станом реконструкції лікарських амбулаторій № 1 і № 3 КНП «Костопільський центр первинної медичної допомоги» у рамках реалізації спільного проєкту з Міжнародним банком реконструкції та розвитку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

Завершилася робоча поїздка з ознайомленням зі станом реконструкції трибун та бігових доріжок на стадіоні «Колос» Костопільської дитячо-юнацької спортивної школи, де очільник області також поспілкувався з легкоатлетами та врахував зауваження і побажання щодо якнайшвидшого, якісного завершення ремонтних робіт.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>