Щорічно, 4 липня згідно з Указом Президента України від 04 квітня 2018 року № 97/2018 в Україні відзначається свято — День Національної поліції України.

Напередодні в Костопільському відділі поліції ГУНП в Рівненській області голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр КОВАЛЬ, голова Костопільської районної ради Сергій ТКАЧУК, секретар міської ради Дмитро ЄРМАЧЕНКО та т.в.о. начальника Костопільського ВП ГУНП в Рівненській області, підполковник поліції Андрій КАРПЮК із нагоди професійного свята привітали поліцейських.

Посадовці побажали всім присутнім миру та злагоди, міцного здоров’я, невичерпних сил, благополуччя, стабільності та нових звершень у нелегкій, але такій потрібній людям службі!

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, самовіддану працю в Національній поліції України та з нагоди професійного свята 19 кращих працівників відділу нагороджено почесними грамотами та подяками.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>