У відповідності до постанови Союзу Міністрів Республіки Білорусь від 25 березня 2020 року №171 «Про заходи щодо запобігання завезення та розповсюдження випадків інфекції COVID-19» в пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Дольськ – Мохро», «Прикладники-Невель», «Городище-Верхній Теребежів» іноземні громадяни, які прибувають в Республіку Білорусь, а також ті, що прибули раніше будуть направлятися на карантин.

Вищезазначені громадяни повинні знаходитись у самоізоляції в домашніх умовах впродовж 14 календарних днів з моменту їх прибуття до Республіки Білорусь. Крім того, з 00.00 годин (за Мінським часом) 28.03.2020 року пропуск осіб, які прямують на виїзд з Республіки Білорусь в пунктах пропуску через кордон до закінчення строку карантину здійснюватись не буде.

За виключенням:

  • співробітників дипломатичних представництв, консульських установ Республіки Білорусь, іноземних держав у Республіці Білорусь та акредитованих за сумісництвом організацій та їх представництв, які розташовані на території Республіки Білорусь, а також членів їх сімей;
  • голів та членів їх офіційних делегацій;
  • водіїв транспортних засобів, які здійснюють міжнародні перевезення;
  • члени екіпажів повітряних суден, суден внутрішнього водного транспорту, поїзних, локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення;
  • іноземці, які слідують транзитом через територію Республіки Білорусь з метою повернення до місця постійного проживання.

У виняткових випадках при прямуванні особи, що знаходиться на самоізоляції та пред’явила документ, виданий уповноваженою посадовою особою структурного підрозділу Міністрества охорони здоров’я  Республіки Білорусь щодо дострокового припинення самоізоляції, після повідомлення старшого зміни прикордонних нарядів буде прийматись відповідне рішення щодо пропуску або не пропуску даної особи через державний кордон.

Прийняті міри білоруською Стороною будуть доводитись до всіх іноземних громадян, які перетинають державний кордон на в’їзд в республіку Білорусь.