Приміщення, в яких розташовані виборчі дільниці повинні бути  забезпечені вогнегасниками з розрахунку один вогнегасник на кожні 100 квадратних­ метрів площі підлоги, але не менш одного вогнегасника на кожне окреме приміщення.

Вогнегасники у приміщеннях, в яких розташовані виборчі дільниці необхідно розміщувати на видних легкодоступних місцях.

На випадок відключення електроенергії обслуговуючий персонал будівель, де знаходяться виборчі дільниці, повинні бути забезпечені електричними ліхтарями.

Прилади пічного опалення повинні бути справними, в разі потреби необхідно провести огляд та поточний ремонт, перед топковими отворами необхідно влаштувати притопочні листи розміром 0,5х0,7м.

Електропроводка місцевого освітлення кабін для голосування повинна виконуватися за допомогою ізольованих електричних проводів, прокладка яких здійснюється по негорючим матеріалам­ З’єднання, відгалуження та окільцювання жил проводів і кабелів мають здійснюватися за допомогою опресування, зварювання і паяння, або затискачів (гвинтових, болтових тощо).

Евакуаційні шляхи і виходи утримувати вільними, нічим не захаращеними.

Обслуговуючий персонал та осіб, які будуть залучені для роботи на виборчих дільницях, необхідно ознайомити з вимогами пожежної безпеки та діями при виникненні пожежі.

 

НА ВИБОРЧІЙ ДІЛЬНИЦІ ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

  • Застосування відкритого вогню, некаліброваних (саморобних) запобіжників саморобних подовжувачів, які не відповідають ПУЄ.
  • Користування пошкодженими розетками, відгалужувальними та з’єднувальними коробками, вимикачами.
  • Підвішувати світильники безпосередньо на струмопровідних проводах.
  • Використання побутових електронагрівальних приладів у не встановлених для цього місцях.
  • Залишати без нагляду ввімкнуті в електромережу електроприлади (радіоприймачі, телевізори, магнітофони).
  • Застосовувати в приміщеннях виборчих дільниць електро-печі (плити), рефлектори й електрокаміни.

Костопільський районний сектор

Головного управління ДСНС України у Рівненській області