Управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації інформує:

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ 

В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Уряд здійснив важливий крок щодо підтримки громадян в умовах карантину – спростив порядок надання житлової субсидій.

Із 01 квітня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 «Про особливості надання житлових субсидій».     

Даною постановою передбачено, що призначення житлової субсидії  на наступний період  усім домогосподарствам, які отримували  її в опалювальному сезоні 2019-2020 роках, буде проведено в автоматичному режимі без звернення громадян.

Заборонено припинення надання житлових субсидій, крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії, зокрема у разі переїзду домогосподарства в інше житлове приміщення (будинок) або у разі смерті одинокої особи.

Відтерміновано до першого числа місяця, наступного за місяцем закінчення карантину, впровадження з 1 травня 2020 року базової норми плати за послуги у розмірі 20% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.  Зберігається базова норма плати в розмірі 15%.

Також органам соціального захисту населення доручено:
1. Призначати житлову субсидію громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 40 Кодексу законів про працю України і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, на підставі заяв про призначення житлових субсидій та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку. При цьому для розрахунку житлової субсидії буде враховуватись розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати.

2. На період карантину проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів користування такими комунальними послугами: водопостачання та водовідведення, постачання газу та електроенергії для побутових потреб, окрім опалення.

Для отримання консультацій з питань соціальних виплат та житлових субсидій   у робочі дні з 9.00 до 18.00 год. працює  «гаряча» телефонна лінія за №2-38-60. 

Наталія Кондратюк, заступник начальника управління, начальник відділу  соціальних виплат та трудових відносин

ДСНС України закликає: відповідально ставтеся до карантинних заходів у місті та районі!

Станьте прикладом для рідних під час спалаху коронавірусної інфекції, дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм, піклуйтеся про близьких та будьте відповідальними. Якщо ви за нагальної потреби опинились у місцях масового скупчення, обов’язково тримайте дистанцію з іншими людьми – не меншу за 1,5 метра. 

Залишайтеся вдома та будьте здорові!  

#StopКоронавiрус

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує,

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує, що 01 квітня 2020  року о 11 год. 00 хв. в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації по відеоконференцзв`язку (Skype) , відбулося засідання районної комісії з питань призначення всіх видів соціальних допомог,  житлових субсидій та пільг.

Головувала Кіптель Оксана Анатоліївна  –  заступник голови Костопільської районної державної адміністрації.

На розгляд комісії було подано 106 справ з них:

98 – по призначенню житлових субсидій;

8 – по призначенню соціальних допомог;

0 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків);

0 – тимчасова державна соціальна допомога особам пенсійного віку.

За результатами розгляду було призначено 104 справи з них:

96 – по призначенню житлових субсидій;

8 – по призначенню соціальних допомог;

0 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків);

0 – тимчасова державна соціальна допомога особам пенсійного віку.

Відмова 1 справа:

0- по призначенню соціальних допомог;

1 – по призначенню житлових субсидій.

         До з’ясування 1 справа:

1 – по призначенню житлових субсидії;

0 – по призначенню соціальних допомог.

0 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків).

Присутніх було 7 осіб.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре звертаються

Рятувальники спільно з інженером з охорони лісу Костопільського лісгоспу Олександром Боришкевичем, здійснили виїзд на місце небезпечної знахідки та провели ідентифікацію вибухонебезпечних предметів. Ними виявилися мінометні міни калібром 82 мм часів Другої світової війни в кількості 60 шт. Про небезпечну знахідку та результати ідентифікації повідомлено Головне управління ДСНС України у Рівненській області щодо залучення групи піротехнічних робіт для знешкодження вибухонебезпечних предметів та обстеження прилеглої території на предмет можливого їх знаходження в землі. До приїзду групи піротехнічних робіт небезпечну знахідку будуть охороняти працівники поліції Костопільського відділу.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій вкотре звертаються до громадян із застереженням дотримуватись заходів безпеки у разі виявлення вибухонебезпечних або підозрілих предметів. Не чіпайте їх руками, вони небезпечні. Про знахідку негайно повідомте рятувальників за номером телефону “101” або правоохоронців за номером телефону “102”.