Управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації інформує:

ПРО ПРИЗНАЧЕННЯ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ 

В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Уряд здійснив важливий крок щодо підтримки громадян в умовах карантину – спростив порядок надання житлової субсидій.

Із 01 квітня 2020 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2020 року № 247 «Про особливості надання житлових субсидій».     

Даною постановою передбачено, що призначення житлової субсидії  на наступний період  усім домогосподарствам, які отримували  її в опалювальному сезоні 2019-2020 роках, буде проведено в автоматичному режимі без звернення громадян.

Заборонено припинення надання житлових субсидій, крім обставин, що унеможливлюють надання житлової субсидії, зокрема у разі переїзду домогосподарства в інше житлове приміщення (будинок) або у разі смерті одинокої особи.

Відтерміновано до першого числа місяця, наступного за місяцем закінчення карантину, впровадження з 1 травня 2020 року базової норми плати за послуги у розмірі 20% середньомісячного сукупного доходу домогосподарства.  Зберігається базова норма плати в розмірі 15%.

Також органам соціального захисту населення доручено:
1. Призначати житлову субсидію громадянам, які були звільнені з роботи в період карантину відповідно до п. 1 ч. 1 ст. 40 Кодексу законів про працю України і зареєструвалися в службі зайнятості як безробітні, на підставі заяв про призначення житлових субсидій та інформації центрів зайнятості щодо їх перебування на обліку. При цьому для розрахунку житлової субсидії буде враховуватись розмір призначеної допомоги по безробіттю без урахування сум отриманої заробітної плати.

2. На період карантину проводити розрахунок житлових субсидій з урахуванням збільшених на 50% соціальних нормативів користування такими комунальними послугами: водопостачання та водовідведення, постачання газу та електроенергії для побутових потреб, окрім опалення.

Для отримання консультацій з питань соціальних виплат та житлових субсидій   у робочі дні з 9.00 до 18.00 год. працює  «гаряча» телефонна лінія за №2-38-60. 

Наталія Кондратюк, заступник начальника управління, начальник відділу  соціальних виплат та трудових відносин

До уваги громадян, які прибувають у Республіку Білорусь!

У відповідності до постанови Союзу Міністрів Республіки Білорусь від 25 березня 2020 року №171 «Про заходи щодо запобігання завезення та розповсюдження випадків інфекції COVID-19» в пунктах пропуску для автомобільного сполучення «Дольськ – Мохро», «Прикладники-Невель», «Городище-Верхній Теребежів» іноземні громадяни, які прибувають в Республіку Білорусь, а також ті, що прибули раніше будуть направлятися на карантин.

Вищезазначені громадяни повинні знаходитись у самоізоляції в домашніх умовах впродовж 14 календарних днів з моменту їх прибуття до Республіки Білорусь. Крім того, з 00.00 годин (за Мінським часом) 28.03.2020 року пропуск осіб, які прямують на виїзд з Республіки Білорусь в пунктах пропуску через кордон до закінчення строку карантину здійснюватись не буде.

За виключенням:

  • співробітників дипломатичних представництв, консульських установ Республіки Білорусь, іноземних держав у Республіці Білорусь та акредитованих за сумісництвом організацій та їх представництв, які розташовані на території Республіки Білорусь, а також членів їх сімей;
  • голів та членів їх офіційних делегацій;
  • водіїв транспортних засобів, які здійснюють міжнародні перевезення;
  • члени екіпажів повітряних суден, суден внутрішнього водного транспорту, поїзних, локомотивних бригад міжнародного залізничного сполучення;
  • іноземці, які слідують транзитом через територію Республіки Білорусь з метою повернення до місця постійного проживання.

У виняткових випадках при прямуванні особи, що знаходиться на самоізоляції та пред’явила документ, виданий уповноваженою посадовою особою структурного підрозділу Міністрества охорони здоров’я  Республіки Білорусь щодо дострокового припинення самоізоляції, після повідомлення старшого зміни прикордонних нарядів буде прийматись відповідне рішення щодо пропуску або не пропуску даної особи через державний кордон.

Прийняті міри білоруською Стороною будуть доводитись до всіх іноземних громадян, які перетинають державний кордон на в’їзд в республіку Білорусь.

ДСНС України закликає: відповідально ставтеся до карантинних заходів у місті та районі!

Станьте прикладом для рідних під час спалаху коронавірусної інфекції, дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм, піклуйтеся про близьких та будьте відповідальними. Якщо ви за нагальної потреби опинились у місцях масового скупчення, обов’язково тримайте дистанцію з іншими людьми – не меншу за 1,5 метра. 

Залишайтеся вдома та будьте здорові!  

#StopКоронавiрус

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує,

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації інформує, що 01 квітня 2020  року о 11 год. 00 хв. в приміщенні управління праці та соціального захисту населення Костопільської районної державної адміністрації по відеоконференцзв`язку (Skype) , відбулося засідання районної комісії з питань призначення всіх видів соціальних допомог,  житлових субсидій та пільг.

Головувала Кіптель Оксана Анатоліївна  –  заступник голови Костопільської районної державної адміністрації.

На розгляд комісії було подано 106 справ з них:

98 – по призначенню житлових субсидій;

8 – по призначенню соціальних допомог;

0 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків);

0 – тимчасова державна соціальна допомога особам пенсійного віку.

За результатами розгляду було призначено 104 справи з них:

96 – по призначенню житлових субсидій;

8 – по призначенню соціальних допомог;

0 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків);

0 – тимчасова державна соціальна допомога особам пенсійного віку.

Відмова 1 справа:

0- по призначенню соціальних допомог;

1 – по призначенню житлових субсидій.

         До з’ясування 1 справа:

1 – по призначенню житлових субсидії;

0 – по призначенню соціальних допомог.

0 – по внесенню в ЄДАРП (єдиного державного автоматизованого реєстру пільговиків).

Присутніх було 7 осіб.