За підсумками роботи у 2019-2020 навчальному році найкращим закладом освіти у Костопільському районі визнано Костопільський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія ім. Т.Г.Шевченка».

Учасники освітнього процесу цього закладу розуміють, що участь  у Всеукраїнських олімпіадах із навчальних предметів, Малій  академії наук України, Всеукраїнських турнірах, мовно-літературних конкурсах в умовах сьогодення є основною складовою системи виявлення, розвитку і підтримки обдарованих, здібних до науково-дослідницької і експериментальної діяльності вихованців. Учні під час підготовки до олімпіад, турнірів, конкурсів, роботи в секціях наукових відділень поглиблюють свої знання, які виходять далеко за межі шкільних програм, намагаються обрати професію, зростати вільними та творчими особистостями.

Цьогоріч вихованці  навчального закладу виступили результативно на ІІІ етапі Всеукраїнських олімпіадах із навчальних предметів, виборовши 12 призових місць, зокрема І – 2 місця, ІІ – 3 місця і ІІІ – 7, що засвідчує системний підхід педагогів до роботи з обдарованими дітьми.

Протягом останніх років команда юних манівців навчально-виховного комплексу є однією з найбільш чисельних серед закладів загальної середньої освіти району. Результативною була участь 18 вихованців у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2019-2020 навчальному році. Із них одна учениця виборола І місце, четверо – ІІ місце і троє – ІІІ.

Позитивним є те, що команди юних правознавців та юних географів зайняли  ІІ та ІІІ місця на обласному етапі Всеукраїнських турнірів.

Вагомих результатів у  ІІІ етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика досягла учениця закладу, виборовши І місце на обласному рівні, що засвідчує престижність української мови серед учнівської молоді.

Вітаємо учнів, педагогів, батьків із високими досягненнями і віримо, що своїми успіхами у навчанні, творчими талантами, життєвою активністю прокладеться стежина до кращих змін у нашій країні.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>