Ще мить, і прозвучить такий знайомий для всіх шкільний дзвінок, який сповістить про закінчення навчального року. Він був для всіх нас особливим і непростим.

Із власного досвіду знаємо, що це період, коли закінчується один етап і починається інший. Тому бажаємо поновлення сил, нових ідей, натхнення, гарного відпочинку і перезавантаження перед наступним навчальним роком.

Дорогі випускники!

Віримо, що ви зреалізуєте власні здібності, таланти, вступите до тих навчальних закладів, які ви для себе обрали, отримаєте сучасну освіту, будете успішними, гідними творцями свого життя, справжніми патріотами України.

Бажаємо, щоб ви  частіше відчували окриляючу силу успіху та радість перемог. Майбутнє нашої держави творять розумні, рішучі, відповідальні і впевнені в собі молоді люди.

Щиро вдячні педагогам і батькам. Ви вклали у своїх дітей і душу, і серце, і знання. Своєю любовʼю  та невтомною працею допомагали пізнавати світ, формували моральні цінності. Успіхи наших дітей – це найвища вдячність та винагорода за усю любов, доброту та щедрість сердець педагогів і батьків.

Вітаємо усіх учасників освітнього процесу з Останнім дзвоником!

Із повагою,

голова Костопільської райдержадміністрації               Олександр КОВАЛЬ,

голова Костопільської районної ради                            Сергій ТКАЧУК.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>