Сьогодні у стінах райдержадміністрації вітання з Днем Святого Миколая від Олександра Коваля, голови Костопільської РДА, Сергія Ткачука, голови Костопільської районної ради, та Любові Марчук, начальника служби у справах дітей Костопільської РДА, лунали на адресу 5 сімей, 13 прийомних дітей.

 –  Дякуємо вам, прийомні батьки,  за душевну доброту, за сміливий вчинок прийняти на виховання дітей з нелегкою долею. Вітаємо  усі ваші великі родини  та бажаємо міцного здоров’я, взаєморозуміння та сімейного затишку. Нехай дитячі очі завжди випромінюють радість та щастя, а мудрість та терпіння завжди будуть поруч з батьками у вихованні дітей, – зазначив Олександр Коваль у своєму вітальному слові.

У невимушеній атмосфері спілкування діти ділились своїми здобутками та успіхами у навчанні.

По завершенню зустрічі діти отримали солодкі подарунки.

Потім відбувся “круглий стіл” за участі голів райдержадміністрації та районної ради, де піднімали питання функціонування прийомних сімей і т. ін.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>