Із  4 по  6 квітня 2019 року в м. Івано-Франківську  відбувся фінальний тур  Чемпіонату  (Дитяча ліга) України  з волейболу серед дівчат 2002 року народження.

Сім команд  боролись за нагороди:  ХОВУФКС м.Харків, м. Первомайськ, м. Костопіль КОЛІФКС, Збірна Полтавської області, м. Біла Церква «Спортліцей», Збірна Житомирської обл., ДЮСШ №2 м. Івано-Франківськ.

У підсумку проведених ігор  І місце посіла команда ХОВУФКС м.Харків, ІІ місце – ДЮСШ№2 м. Івано-Франківськ та ІІІ місце у команди м. Біла Церква «Спортліцей». Четверте та п’яте місця із однаковою сумою очок посіли команди м. Костопіль КОЛІФКС та збірна Полтавської області. Збірна Житомирської області у турнірній таблиці на 6 місці і 7 місце посіла команда м. Первомайськ. Кращим блокуючим чемпіонату України визнано ліцеїстку КОЛІФКС м. Костопіль – Аліну Полотай.