11 червня 2018 року о 14.35 поблизу лісового масиву с.Лісопіль Костопільського району вздовж  автодороги Городище-Рівне-Староконстянтинів у районі 126 км + 300 м на північ від обласного центру були виявлені вибухонебезпечні предмети часів Другої світової війни. Групою піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону спецпризначення Головного управління ДСНС України виявлено 2 одиниці артилерійських снарядів 76 мм та 3 одиниці артилерійських снарядів 45 мм. Вибухонебезпечні предмети були вивезені у безпечне місце, де успішно знешкоджені.

Шановні громадяни! Будьте пильними та обачними, адже вибухонебезпечні предмети можуть знаходитись всюди, де проходили бойові дії: у полі та городах, у лісі та парках, у річках та ставках, будівлях та підвалах, на території колишніх полігонів. Особливо слідкуйте за дітьми, попередьте їх про небезпеку, яку являє собою звичайний, на перший погляд, шматок застарілого металу. В разі виявлення підозрілого предмета, схожого на боєприпас необхідно негайно сповістити найближче розташований орган місцевого самоврядування, наприклад: сільську (міську) раду; дільничного поліцейського, державну службу з надзвичайних ситуацій за номером 101. Пам’ятайте! При знаходженні вибухонебезпечного предмета категорично забороняється: брати до рук, наносити удари, робити спроби розібрати або переносити з місця на місце, кидати у вогнище, розводити над ним полум’я, збирати та здавати їх, як металобрухт.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>