18 квітня Костопільська районна державна адміністрація  звернулася  до правоохоронних структур із проханням провести розслідування та встановити винних осіб щодо факту наруги над пам’яткою історії місцевого значення – Пам’ятним знаком на місці розстрілу фашистами радянських і єврейських громадян під час Другої світової війни, який знаходиться в лісовій зоні на північ від залізниці. Невідомими особами на Пам’ятному знаку намальована свастика.

Голова райдержадміністрації Олександр Середа зазначив, що такі інциденти повинні розслідуватися негайно, адже вони окрім свідчення моральної деградації в суспільстві, часто викликають міжетнічні та міжконфесійні конфлікти, негативно впливають на виховання молоді.
Сподіваємося, що правоохоронці знайдуть та притягнуть зловмисників до відповідальності.

Варто додати, що ст.298 ч.2 УК України (знешкодження, руйнування або порча пам’яток історії чи культури), передбачається позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>