Сьогодні у Костопільському районному будинку культури, у рамках відзначення Всесвітнього дня здоров’я, відбувся пізнавально-розважальний марафон під гаслом «У майбутнє – здоровими!». Захід організовано педагогічно-студентським колективом Костопільської філії Рівненського базового медичного коледжу.

У заході взяли участь заступник голови Костопільської райдержадміністрації Оксана Кіптель, директор Костопільської філії Рівненського базового медичного коледжу Ігор Носко, студентсько-учнівська молодь.

За словами Оксани Кіптель, у наш час здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.

У ході святкового дійства студенти-медики, виконуючи пізнавально-розважальні сценки та концертні номери, намагались донести до присутніх актуальність здоров’я і здорового способу життя дітей та молоді у сучасному житті.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>