Із перевиконання сільського бюджету, на умовах співфінансування з обласним тарайонним бюджетами виконуються роботи з будівництва та капітальних ремонтівоб’єктів інфраструктури та соціальної сфери на території Малолюбашанської сільськоїради. На завершальному етапі перебуває капітальний ремонт покрівлі та утепленнягорища мінераловатними плитами приміщення Малолюбаської ЗОШ І – ІІ ступенів,на щододатково виділено 72,5тис.грн. з сільського бюджету та 72,5тис.грн. з районногобюджету.

Розпочато будівництво дитячого садка в селі Бортівка, на що виділено кошти: 1000,0 тис. грн. – обласний бюджет; 190,00 тис. грн.  – районний; 500,00 тис. грн. – сільський.Проводиться капітальний ремонт фасадуутеплення стін мінераловатними плитамита благоустрій території клубу села Борщівка (виділені кошти сільського бюджету врозмірі 278,00 тис.грн.).

Передбачено кошти в сільському бюджеті в розмірі 100,00 тис.грн. на освітлення вулиць с. Бортівка (загальна вартість реалізації проекту становить 308,00 тис.грн.).

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>