Важливою складовою частиною патріотичного виховання в умовах сьогодення є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо захисту Вітчизни.

Саме з цією метою відділом освіти Костопільської районної державної адміністрації 15 квітня організовано практичне заняття з предмета «Захист Вітчизни», участь понад 150 учнів одинадцятих класів закладів загальної середньої освіти району. Суть навчально-польових зборів  полягає в одноденних практичних відпрацюваннях вправ із вогневої підготовки, в ознайомленні з озброєнням, військовою технікою, умовами проходження служби та побутом військовослужбовців.

Голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа у своєму зверненні до допризовників закцентував увагу на необхідності щомиті бути готовими захистити свої родини, рідні міста, села,нашу Україну.  «Важливо, щоб ви ,- наша молодь і майбутні захисники, набули досвіду й майстерності на полігонах – в навчальних умовах, наближених до бойових, але не на справжній війні»,- наголосив у своєму виступі очільник району.

Також старшокласників привітала начальник відділу освіти Костопільської райдержадміністрації Наталія Беляновська та побажала дітям у ході практичних відпрацювань здобути певний досвід і, звичайно, бути максимально обережними.

 

Під звуки козацького маршу учасники  навчально- польових зборів  організовано зайняли місця в автобусах та попрямували на Рівненський полігон для навчань.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>