Працівники служби у справах дітей  Костопільської райдержадміністрації Сергій Алексійчук та Ірина Цимбалюк, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді – Тетяна Кравчук, Юлія Нагорна спільно з секретарем Гутянської сільської ради  з метою проведення профілактичної роботи здійснили виїзний день у села Гутянської, Великомидської, Маломидської, Великостидинської сільських рад.

Фахівці служб провели перевірки умов проживання 34 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах, дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування.

На жаль, в окремих сім’ях, умови проживання і утримання дітей нагально потребують покращення. У цьому контексті із батьками проведено профілактичні бесіди щодо належного догляду за дітьми, необхідності поліпшення житлово-побутових умов для виховання та повноцінного розвитку дітей, цільового використання коштів на утримання. Також 11 громадянам роз’яснено, що у разі  ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов утримання, навчання та виховання дітей, їх буде притягнено до відповідальності у встановленому законом порядку.

Із метою недопущення пожеж та їх трагічних наслідників, профілактики відповідального батьківства, ведення здорового способу життя роздано листівки відповідної тематики.

За результатами роботи одну сім’ю, де виховується 5 малолітніх дітей буде направлено у комунальний заклад «Рівненський центр соціально-психологічної допомоги» Рівненської обласної ради, одній  сім’ї з 2 неповнолітніми дітьми  буде надано продуктовий пакет.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>