У період із 29 травня по 15 червня 2018 року у 18 закладах загальної середньої освіти Костопільського району працювали літні мовні табори, у яких покращували свої навички володіння іноземною мовою 284 школярі. До планування та проведення роботи мовних таборів було залучено 60 учителів та 26 волонтерів.

Протягом трьох тижнів діти в ігровій та розважальній формах опановували засади  командної роботи з волонтерами та своїми однолітками. Такий підхід дозволив збільшити запас лексики,  подолати мовний бар’єр, зруйнувати культурні стереотипи щодо традицій англомовних країн та Франції,  реалізувати засади полікультурної освіти.

1_9

2_10

Відповідно до плану роботи мовного табору діти були щодня охоплені різноманітними формами роботи. Визначена тема кожного дня дозволила учням взяти участь у квестах, рольових іграх, обговоренні переглянутих мультфільмів, розучуванні пісень та римівок, тематичних іграх та спортивних перегонах. Крім цього, перебуваючи у мовному таборі, учні виконали багато завдань для розвитку креативності, таких, як підготовка музичних номерів, інсценівок, складання власних пісень. Не залишилося поза увагою і ознайомлення із визначними місцями рідного краю.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>