У Костопільській філії Рівненського обласного центру зайнятості відбувся семінар для осіб, які відбувають покарання умовно. Мета заходу – надання консультацій громадянам, які потребують особливої уваги з боку служби зайнятості, адже невдовзі можуть поповнити ряди безробітних. 

Начальник відділу активної підтримки безробітних Світлана Лопушанська ознайомила присутніх із переліком та змістом послуг, які надає служба зайнятості, розповіла як успішно визначати життєві цілі та будувати професійну кар’єру. Наголосила, що особи, які звільняються з місць позбавлення волі, відносяться до категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню. Для ефективного пошуку роботи функціонує єдина база вакансій по Україні у вільному доступі. Кожному, хто звернувся до центру зайнятості, допоможуть знайти роботу – тимчасову або постійну, взяти участь у громадських або інших роботах тимчасового характеру, пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищити свою кваліфікацію, отримати статус безробітного та матеріальну допомогу на випадок безробіття.

У заході взяли участь представники Костопільського районного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції України. Під час семінару слухачі обговорили вимоги до майбутньої роботи, їх відповідність вимогам, які ставлять на сьогоднішній день роботодавці.

Учасники семінару виявили зацікавленість до обговорюваної теми, задавали запитання щодо умови реєстрації в службі зайнятості, можливості професійного навчання та підвищення кваліфікації, вакансії для працевлаштування. Один із учасників заходу отримав направлення на працевлаштування у ТОВ «Свиспан Лімітед».

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>