17 вересня, з урахуванням карантинних вимог, на Костопільщині відбувся захід із нагоди відзначення Дня рятівника. Участь у привітанні взяли керівники районної та міської влади, рятувальники, працівники цивільного захисту та пожежної охорони міста та району.

Недаремно дата святкування – 17 вересня – збігається із днем вшанування ікони Божої Матері «Неопалима купина», яка є своєрідною святинею для людей, котрі борються з вогнем.

«У вашому покликанні вбачається високий обов’язок перед державою і людьми. Ви – люди мужніх професій, сильні духом і завжди з честю забезпечуєте надійний захист національного багатства, життя громадян від вогню та стихії, цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом. Ми високо цінуємо ваш професіоналізм, хоробрість, готовність завжди прийти на допомогу, які ви неодноразово проявляли під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій. Прийміть слова сердечної вдячності і поваги за вашу відповідальну, мужню працю в ім’я захисту людей. Бажаємо вам і вашим родинам добра, здоров’я, щастя та благополуччя!» – зазначив Олександр КОВАЛЬ, голова Костопільської РДА.

За високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків, вагомий особистий внесок у справу цивільного захисту населення та з нагоди Дня рятівника нагороджено Почесними грамотами та знаком «За заслуги перед громадою» 6 працівників  Костопільського РС ГУ ДСНС України у Рівненській області.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>