19 липня вдові загиблого військовослужбовця в зоні АТО Олексія Кондратюка вручили орден «За мужність» ІІІ ступеня, яким нагороджено Героя відповідно до Указу Президента України за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України.

Цю нагороду призначено ще у квітні 2017 року, а привезли на малу Батьківщину Героя сьогодні замісник командира батальйону по роботі з особовим складом 500 батальйону морської піхоти, де служив наш земляк, –  Олександр Шкут та військовий капелан Андрій Ковальов.

IMG_1859

У церемонії вручення взяли участь голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа, голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук, радник голови Рівненської облдержадміністрації Ігор Батинчук, військовий комісар Костопільського районного військового  комісаріату Сергій Осіпчук, начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ніна Марчук та інші.

Голова Костопільської райдержадміністрації Олександр Середа та голова районної ради Сергій Ткачук висловили свої співчуття сім’ї Олексія Кондратюка і запевнили у всебічній підтримці родини.

Замісник командира батальйону поділився своїми спогадами з присутніми, розповідаючи про останні хвилини життя і героїчну смерть нашого земляка. Наголосив на тому, що побратимами ініціюється питання, щоб одному із кораблів присвоїти ім’я Олексія Кондратюка.

Також під час зустрічі керівництво району подарувало маленькому Дмитру – сину загиблого Олексія Кондратюка, дитячі книжечки, розмальовки, ілюстрації.

Учасники заходу вшанували пам’ять загиблого бійця, який захищав суверенітет та територіальну цілісність України, покладанням квітів до меморіалу «Герої не вмирають».

Нагадаємо, що Олексій народився 5 липня 1995 року у м. Костопіль. Навчався у  Костопільській  загальноосвітній  школі  № 3 І-ІІІ  ступенів.  У 2012 році закінчив Сарненський професійний аграрний ліцей за професією тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва, слюсар – ремонтник.

Працював у  багатогалузевому  житлово-комунальному  підприємстві м. Костополя, освоюючи мирну професію слюсаря-сантехніка, але війна на сході України покликала його до лав захисників рідної землі.

У травні 2016 року був призваний Костопільським РВК на військову службу за контрактом.

Загинув під м. Маріуполем 17 березня 2017 року.

IMG_1306

IMG_1310

IMG_1314

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>