Протягом січня 2017 року було виявлено факти розміщення твердих побутових відходів на стихійних сміттєзвалищах в с. Лісопіль Малолюбашанської сільської ради.

Так, 20 січня 2017 року таке сміттєзвалище було виявлено на території недобудованого цегляного заводу. Спільно із Малолюбашанською сільською радою відходи були утилізовані шляхом вивезення на санкціоноване сміттєзвалище. Матеріали передані до правоохоронних органів.

У п’ятницю, 27 січня 2017 року, на адресу Костопільської райдержадміністрації надійшов лист Малолюбашанської сільської ради щодо стихійного сміттєзвалища, розміщеного на території виробничої бази філії «Костопільський райавтодор» (с. Лісопіль). Оперативно головою райдержадміністрації було скликано комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Костопільському районі. За участю членів комісії та працівників Костопільського відділу поліції ГУНП у Рівненській області здійснено виїзд на місце несанкціонованого вивозу відходів, де було виявлено сміття з ознаками його походження із м. Львова. Матеріали щодо вищезазначеного факту запротокольовані рішенням комісії з ТЕБ і НС, передані до правоохоронних органів та обласного керівництва ДП «Рівненський облавтодор». Щодо стану розгляду та притягнених до відповідальності осіб громадськість буде повідомлено пізніше.

Додатково інформуємо, що Костопільською райдержадміністрацією направлено лист на адресу Костопільської районної ради з пропозицією щодо розгляду вищезазначеного питання на позачерговій сесії, що відбудеться 1 лютого 2017 року, з пропозицією підтримати звернення Рівненської обласної ради до Львівського міського голови Андрія Садового, Кабінету Міністрів України та Генеральної прокуратури України щодо припинення вивезення твердих побутових відходів із м. Львова на територію Рівненської області.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>