18557073_1905406063008537_6324532520891114844_nМолодші школярі Костопільської загальноосвітньої школи-комплексу І-ІІІ ступенів №6 отримали новий кабінет, у якому вивчатимуть інформатику. В минулому році школа взяла участь у конкурсі мовних таборів GoCamp і здобула перемогу, увійшовши до числа 100 переможців з усіх областей України. До речі, таких шкіл в Рівненській області було лише чотири. 18451779_1905406273008516_4165095039321630456_o (1)Три тижні в школі працювали волонтери з США, Індонезії, старшокласники міських шкіл, вчителі англійської мови. Завдяки їхній діяльності діти змогли збагатити свої знання з англійської мови.  Управління освіти і науки РОДА  з метою відзначення шкіл-переможниць конкурсу мовних таборів GoCamp забезпечило навчальні заклади комп’ютерними класами. Щоб підготувати кабінет для встановлення техніки, довелося докласти великих зусиль як матеріальних, фізичних так і моральних. Завдяки фінансово-матеріальній підтримці небайдужих людей цей процес успішно завершився. У кабінеті замінені електричні кабелі та інше обладнання, чотири вікна, десять світильників, проведено підключення до мережі Інтернет, відремонтовано і пофарбовано стелю та стіни, підлогу. Вартість матеріалів склала близько 38 тисяч гривень. До цього долучилися Кльоп В., Мельник А., Ляховчук В., Ткач О., Чижов Ю., Корнійчук А.,  інші благодійники нашого краю. Батьки учнів початкових класів подарували комп’ютерний стіл, де встановлено  техніку, випускники-одинадцятикласники – стіл для теоретичних занять. Усі ремонтні роботи в кабінеті  виконані працівниками школи. Не залишилися осторонь і волонтер Корпусу миру США в Україні Ханна Рідл із координатором Іванною Корнійчук, котра була керівником мовного табору. Завдяки участі в одному з проектів вони змогли поповнити кабінет ноутбуком, принтером та літературою для підготовки випускників до ЗНО.

Наші благодійники, керівники району Олександр Середа та Сергій Ткачук, начальник відділу освіти Наталія Беляновська відвідали школу, побували на уроці  інформатики, були задоволені побаченим.

Висловлюємо щиру подяку всім благодійникам,  керівництву району, батькам та всім, хто долучився до доброї справи – облаштування кабінету інформатики  в загальноосвітній школі-комплексі І-ІІІ ступенів №6, що є значимим кроком для ефективного розвитку дітей Костопільщини.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>