Напередодні дня місцевого самоврядування стежки децентралізації привели до Деражненської ОТГ. Тієї громади, яка однією з перших у серпні 2016 року втілила у життя амбітні плани заради покращення добробуту її жителів.

Побачити реформу в дії на прикладі Деражненської ОТГ (найчисельніша громада – понад 6,5 тис.жителів) завітали Олександр Коваль, голова Костопільської райдержадміністрації, та Руслан Потапчук, депутат Рівненської обласної ради.

Олександр Пустовіт, сільський голова Деражненської ОТГ, здійснив короткий екскурс представникам влади по тих об’єктах інфраструктури, які вже зреалізовано та тих,які знаходяться на завершальному етапі. Першочергово учасники робочої поїздки переконалися у якісному та своєчасному проведенні ремонтних робіт однієї з центральних вулиць села Постійне.

Потому посадовці побували у новенькій, нещодавно збудованій амбулаторії. До речі, окрім комфортного приміщення, сучасного обладнання, нещодавно з’явилася ще одна важлива новина – розпочато прийом лікаря-стоматолога!

Не оминули своєю увагою і будинок культури, який змінює своє “обличчя” щодня, адже тут замінено покрівлю даху, встановлено нові металопластикові вікна, завершуються роботи по декоративному оздобленню фасаду.

А на завершення робочого візиту Олександр Коваль побував у приміщенні, яке переоблаштовують для повноцінного функціонування Центру надання адміністративних послуг у селі Деражному!!!!

“За цими всіма здобутками стоять чималі зусилля не однієї людини, а всієї громади. Одразу видно, що жителі навколишніх сіл та місцева влада працюють на одну мету – покращення інфраструктури сіл та соціального розвитку,”-переконаний Олександр Коваль, голова Костопільської райдержадміністрації.

“На часі – чимало невирішених питань, наприклад, нині шукаємо приміщення для проведення занять спортивної секції із греко-римської боротьби,”- зазначив Олександр Пустовіт, сільський голова Деражненської ОТГ.

Однак напередодні свята лише про здобутки та перспективні плани…

А детальніше ознайомитися з процесом реалізації реформи децентралізації в Деражненській ОТГ ви можете за посиланням: Переглянути презентацію

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>