Попри епідеміологічну ситуацію в Україні, заклади освіти Рівненщини мають перевести учнів до наступних класів, видати табелі та документи про освіту випускникам, провести підсумкове оцінювання та організовано завершити 2019/2020 навчальний рік.

На цьому наголосив в. о. начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА Олександр Набочук, який провів нараду в режимі онлайн із директорами закладів загальної середньої освіти.

Так, йшлося про те, що заклади освіти мають забезпечити права учнів на продовження здобуття освіти. Зокрема, в установленому порядку перевести їх до наступного класу, видати свідоцтва досягнень (табелі) та документи про освіту випускникам. Окрім цього, в закладах повинні провести підсумкове оцінювання та організовано завершити 2019/2020 навчальний рік в умовах карантину.

З метою запобігання поширення хвороби COVID-19, у навчальному році рекомендують не проводити масові заходи  із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори.

Учасникам наради розповіли про  моніторинг стану безпеки дітей у сім’ях, які перебувають у складних життєвих обставинах, оплату праці та особливості трудових відносин у закладах загальної середньої освіти.

«Хочу закцентувати увагу на завершенні навчального року та на активній підготовці до наступного. Впевнений, що ми впораємося з усіма викликами, гідно завершимо навчальний рік та розпочнемо навчання першого вересня», – звернувся до керівників закладів освіти Олександр Набочук.

Під час онлайн наради керівники закладів  розглянули питання стану пожежної та техногенної безпеки, закупівлі електроенергії та природного газу, а також організації роботи інклюзивно-ресурсних центрів.

https://www.rv.gov.ua/news/yak-zavershitsya-navchalnij-rik-u-zakladah-zagalnoyi-serednoyi-osviti-oblasti

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>