Прийміть найщиріші вітання з нагоди християнського свята Покрови Пресвятої Богородиці, 75-ї річниці утворення Української повстанської армії, Дня Українського козацтва та Дня захисника України.

Дорогі воїни-ветерани Української повстанської Армії, члени братства ОУН – УПА, спілки політв’язнів та репресованих, Ви стали гідним прикладом для сучасників, наших бійців, котрі сьогодні героїчно боронять кордони України в зоні АТО від російського агресора. Ми схиляємо голови перед Вашою мужністю та силою духу. Завдяки Вашій вірі та саможертовності сьогодні ми живемо у вільній, незалежній державі, яка обрала європейський шлях розвитку, шлях щасливого майбутнього прийдешнім поколінням українців.

Шановні наші Герої, учасники боротьби за Незалежність, антитерористичної операції і бойових дій на сході України, воїни – контрактники. Ви – доблесні сини Костопільского краю, Української держави, сильні духом, мужні та благородні чоловіки, які  чесно й сумлінно виконували та виконуєте військову присягу. За покликом серця, будучи справжніми українськими патріотами, Ви долучилися до священної місії – захисту територіальної цілісності рідної країни від російського агресора. Висловлюємо Вам вдячність і шану за відданість Україні, високу громадянську позицію, неоціненний вклад у зміцнення незалежності та миру у нашій країні.

Вiтаємо всiх жителів Костопільського району  з великим християнським святом, яке  духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на землі. Хай в усьому нам i надалi допомагає високе заступництво Божої Матері.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добра, радості, благополуччя та довгих літ у мирній процвітаючій Батьківщині.

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою

голова Костопільської райдержадміністрації        Олександр Середа,

голова Костопільської районної ради                           Сергій Ткачук

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>