05 та 07 червня 2019 року перед початком засідань сесій Малолюбашанської об’єднаної територіальної громади, Гутянської та Яполотської сільських рад відбулося вручення в урочистій обстановці відзнак Президента України «За участь в антитерористичній операції» та грамот до них п’ятьом учасникам бойових дій, які проживають на територіях відповідних громад.

Представники Костопільської районної державної адміністрації, Костопільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки від імені голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи побажали учасникам бойових дій та їхнім родинам міцного здоров’я, подякували за виявлений патріотизм та громадянську позицію.

Водночас учасників заходів було ознайомлено з умовами проходження строкової та контрактної служби у Збройних Силах України, проінформовано про можливість оздоровлення учасників АТО та їхніх родин.

Зазначимо, що ще 45 відзнак буде вручено упродовж червня цього року.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>