25 січня 2018 року в приміщенні обласної державної адміністрації презентували проект IFC «Аграрні розписки в Україні» за участю заступника голови облдержадміністрації Ігоря Тимошенка, агровиробників, потенційних кредиторів, нотаріусів де  відбувся круглий стіл на тему «Впровадження агарних розписок в Рівненській області», в якому взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Коваль, начальник відділу агропромислового розвитку Неля Мартинчук,  представники  агроформувань району.

Проект «Аграрні розписки в Україні»  має на меті покращити доступ малих та середніх сільгоспвиробників до фінансових ресурсів.

В Україні реалізується проект впровадження аграрних розписок як нового перспективного інструменту залучення товарних та фінансових ресурсів в аграрну галузь. Аграрні розписки мають спрощену процедуру оформлення і націлені в першу чергу на покращення фінансування малих та середніх сільгоспвиробників, які не завжди мають достатнього заставного майна та можливостей для отримання банківських кредитів. Аграрні розписки можуть полегшити доступ сільгоспвиробників до фінансових ресурсів. Проте мають бути створені однакові умови для аграріїв та кредиторів.

Аграрна розписка – це товаророзпорядчий документ, який фіксує зобов’язання позичальника, яке забезпечується заставою, здійснити поставку сільськогосподарської продукції або сплатити грошові кошти на визначених у ньому умовах. Аграрні розписки бувають товарні та фінансові.

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>