Початок зими приніс вихованцям Костопільського будинку школярів та юнацтва нові перемоги. Учасники хореографічного ансамблю «Натхнення» (керівник Ірина Ясенчук) та вихованці етногурту «Ладовиця» (керівник Оксана Красун) взяли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина FEST» у місті Києві. Конкурс проходив у колонній залі Київської міської державної адміністрації і нараховував більше двохсот учасників вокально-хореографічного напрямку. Наші вихованці достойно представили свої колективи та заклад, завоювавши призові місця.

Вихованці ансамблю «Натхнення» з хореографічними композиціями «Моє ім’я Батьківщина» та «Солохи», а також етногурт «Ладовиця» за виконання пісень «Ріпка» і «Біля річки Черемоша» здобули І місця.  

P71202-130312

ІІ почесне місце журі визначило для Анастасії Кривчук, вихованки етногурту «Ладовиця», яка вразила неперевершеним виконанням народних пісень у сучасній обробці «Вербовая дощечка» та «Вийшла чорна хмара».

Вітаємо переможців та бажаємо нових звершень!

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>