Сьогодні, 12 лютого 2019 року, у ході засідання колегії Рівненської обласної державної адміністрації голову постійної комісії обласної ради з питань місцевого самоврядування, розвитку території та європейської інтеграції, депутата семи скликань обласної ради Валентина Кроку нагородили орденом «За заслуги» II ступеня.

Згідно з Указом Президента України №415/2018 державну нагороду України він отримав за вагомий особистий внесок у державне будівництво, розвиток місцевого самоврядування, багаторічну сумлінну працю і високий професіоналізм.

Щиро вітаємо нашого земляка із державною нагородою та зичимо Вам, Валентине Івановичу, невичерпних сил та енергії, благополуччя, мудрості, з Божим благословенням на довгі роки в плідній праці примножувати добробут і злагоду на Рівненщині та серед нашого українського Богом береженого народу!

З повагою,

голова Костопільської районної

державної адміністрації        Олександр Середа та очолюваний ним колектив

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>