21-23 лютого 2018 року переможці І (районного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2018» Людмила Новак, учитель української мови та літератури Малолюбашанської гімназії, Ігор Сидорович, вчитель фізичної культури Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів    №5, Ольга Мельник, вчитель німецької мови Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 та Вікторія Панчук, вчитель фізики Звіздівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів взяли участь у ІІ (обласному) турі конкурсних змагань, які проходили на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти у чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Фізика», «Фізична культура» та «Німецька мова».  

DSC_0072-768x509

За результатами тестових завдань із професійної майстерності, розробки ментальної карти уроку членами журі було визначено вісімку у кожній номінації, до якої увійшли всі наші педагоги. Після розробки та захисту практичної роботи було визначено четвірку кращих педагогів, учасників Конкурсу, якими стали Людмила Новак  та Ігор Сидорович. У наступному етапі конкурсних змагань учителі готували навчальний проект та показовий урок, демонструючи сучасні підходи до його проведення, інноваційні форми, методи роботи у компетентнісному полі Нової української школи.

Вітаємо  лауреатів Конкурсу за їх достойне представлення освіти району на рівні області. Нехай міцне здоров’я стане підґрунтям для щоденних творчих здобутків, а невтомна праця, енергійна вдача і високий професіоналізм – прикладом для наслідування.

 

 

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>