Шановні земляки!

Сердечно вітаємо Вас з Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!

Для кожного з нас рік, що минає, був непростим та водночас багатим на пам’ятні події. Він був сповнений напруженої праці, звершень, пошуку правильних рішень та результатів.

Практично нікого не залишили байдужим події, які відбуваються на сході нашої країни, вони навпаки об’єднали нас, насамперед у підтримці військових, цивільного населення, особливо дітей Донбасу.

Завдяки спільним зусиллям у 2016 році нам вдалося вирішити багато масштабних завдань, зробити багато гарних справ, які стали результативними на шляху розвитку Костопільщини.

Водночас, рік, що наступає, має стати часом реалізації реформ, надзвичайно важливих для нашого подальшого розвитку. Для цього всім нам важливо проявити витримку, порозуміння та довіру один до одного. Лише об’єднавшись, ми надійно захистимо свою свободу і незалежність, принесемо в наші оселі мир і спокій, любов і достаток.

Ми віримо, що у 2017 році зможемо разом успішно вирішувати найскладніші завдання, щоденною працею перетворювати мрії у реальність.

Тож хай новорічно-різдвяні свята принесуть Вам здійснення найзаповітніших бажань, стануть багатими на успіхи та перемоги. Нехай щедрою на здобутки буде життєва дорога, а в родинах завжди панують злагода, любов і достаток. Миру, здоров’я, натхнення та Божого благословення Вам і Вашим рідним.

Голова райдержадміністрації                                         О. Середа Голова районної ради                                                                   С. Ткачук

 

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>