Прийміть сердечні вітання з професійним святом – Днем фізичної культури і спорту України!

Наш район славиться видатними спортсменами, котрі приносять популярність не тільки рідному краю, а й усій Україні. Наші земляки підіймаються на вищі сходинки п’єдесталів світових змагань. Ми пишаємося, вашими, шановні земляки-спортсмени, досягненнями!

Особливо сьогодні приємно  зазначити той факт, що спортивні традиції гідно продовжує  молоде покоління. І нашим  спільним завданням  на сучасному етапі розвитку  фізкультури і спорту на Костопільщині є  створення належних  умов для занять спортом підростаючій юні, залучати якомога більше дітей  у спортивні зали, на спортивні майданчики, розвивати масовий спорт.

Висловлюємо глибоку подяку нашим тренерам і ветеранам спортивного руху за виховання наших дітей і підлітків. Бажаємо всім козацького здоров’я, щастя, успіхів у спорті, бадьорості духу та оптимізму. Ставте перед собою нові цілі і досягайте їх!

З повагою

голова Костопільської

районної  державної адміністрації                    Олександр Середа

голова Костопільської районної ради                 Сергій Ткачук

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>