У Костопільському районі триває активна підтримка наших земляків – воїнів АТО. Сьогодні за участі голови Костопільської райдержадміністрації Олександра Середи, волонтерів району урочисто передано карету швидкої допомоги для потреб наших військовослужбовців – костопільчан, котрі захищають територіальну цілісність України на її сході, в зоні антитерористичної операції.

????????????????????????????????????

Автомобіль придбаний за кошти нашого земляка Стригуна Богдана Олександровича, який хоч і проживає у Польщі, але щиро переймається подіями, які відбуваються на Батьківщині. Ідея допомогти воякам таким чином належить його дідові – Крамару Валентину Володимировичу.  Ключі від карети швидкої передано представнику ПП «Правий сектор» Михайлу Степчуку, який і має доправити транспортний засіб у зону АТО. Автомобіль із сусідньої Польщі привів в Україну Адам Голиш.  До офіційної реєстрації карети швидкої в Україні, що було доволі нелегкою справою, долучилася і костопільчанка Жанна Стригун.  Шановні наші волонтери, Богдане Олександровичу, Валентине Володимировичу, щиро дякуємо Вам за вияв доброї волі, посильну допомогу, співучасть у  відстоюванні Незалежності, кордонів нашої України.

IMG_1430

IMG_1431

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>