26 вересня  заступник начальника, завідувач сектору профілактики бездоглядності та соціального захисту дітей служби у справах дітей райдержадміністрації Оксана Козлюк, головні спеціалісти сектору профілактики бездоглядності та соціального захисту дітей Сергій Алексійчук та Наталія Закревська спільно із старостою Пісківської сільської ради Юрієм Борейчуком здійснили виїзний день у села Пеньків, Рокитне та Моквин із метою перевірки умов проживання 15 дітей, котрі можуть опинитись у складних життєвих обставинах, однієї дитини-сироти, однієї усиновленої дитини. Загалом було відвіданно 5 сімей.

IMG_20170926_121932Батькам дітей роз’яснено їх права та обов’язки щодо виховання дітей, забезпечення належних умов проживання, навчання, фізичного та морального розвитку. Окремих громадян попереджено про відповідальність за невиконання батьківських обов’язків.

IMG_20170926_122135Увага зверталась на наявність приготовленої їжі, спального місця для дитини, місця для ігор та підготовки уроків, іграшок, одягу відповідно віку та сезону, санітарний стан приміщення та запас твердого палива на осінньо-зимовий період.

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>