Сьогодні у районному будинку культури голова районної державної адміністрації Олександр Середа та голова районної ради Сергій Ткачук привітали працівників культури з їх професійним святом.

Керівники району відзначили важливість професії працівників закладів культури, оскільки без них не відбувається жоден святковий захід, їх професія покликана дарувати людям радість, об’єднує жителів району, вчить розуміти прекрасне та любити свій рідний край, а також подякували за щоденну працю, ініціативність та силу духу, завдяки яким звеличується Костопільщина.

За плідну творчу діяльність, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток української національної культури у Костопільському районі та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації нагородили кращих працівників Костопільського районного будинку культури, Костопільської дитячої школи мистецтв, сільських закладів культури та районного краєзнавчого музею.

IMG_2849

За здобутки на творчій ниві та з нагоди професійного свята чотирьох працівників закладів культури нагороджено грамотами управління культури і туризму Рівненської обласної державної адміністрації.

Із вітальним словом до присутніх звернулася депутат Рівненської обласної ради Ксенія Павловська та начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Наталія Петренчук, яка вручила подяки кращим працівникам культури району.

IMG_2835

Коментарів ще поки немає.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені (*).

Ви можете використовувати ці HTML теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>